Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luki2323

Mido vs Raymod Weil a moze cos innego

  

25 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam maly dylemat.otoz moge kupic jeden z zegarkow Mido:

2026387.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Raymond Weil

201113102018209raymondw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

albo

 

78707524.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Mido ma ta przewagę ze zawsze chcialem mieć zegarek tej firmy i jest to chronometr.A Raymond po prostu mi się podoba.i tu jest dylemat.ktory wybrac?ceny są podobne wiec tym sie nie ma co kierować.a może coś innego?do 1500 euro.aha i musi to być chronograf :)

z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, oddałem glos na 1kę. W moim odczuciu jest najlepiej wykonany i ma fajna tarczę i kopertę.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Piotrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mido-za wykonanie-miałem okazję pomacać-naprawdę fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj glos na Mido - to bardzo dobry wybor.

Moze poszukaj czegos ciekawego w ofercie Ball'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mido- fajanie wygląda, wykonanie jest naprawdę super!!! miałem go na reku kilka miesięcy temu- fajna tarcza/ kształt koperty- jedyny minus to mocowanie bransolety -ale z tym można sobie poradzić ; raymonda?- w życiu nie widziałem na "żywca" :D

p.s jest taki model na niemieckim e-.....y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego te Rajmundy to chyba sa takie same . Mido wygrywa te zestawienie bezapelacyjnie. Marka u nas mało popularna nie przeznaczona na nasz region do dystrybucji a zegareczki maja naprawde bardzociekawe i dobrze wykonane. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Ball to jedna z opcji ale coz- ich chronografy nie podobaja mi sie tak bardzo.a i cena znacznie wyzsza niz Mido :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj głos na Raymonda 2 :)

Niestety Mido nie widziałem na żywo więc nie wiem jak z jakością. Natomiast RW na żywo są bardzo fajne sam kiedyś sie zastanawiałem nad jednym ale ostatecznie przegrał z Orisem.

 

Łukasz a może Eterna Kontiki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Eterna tak owszem ale tylko Soleure...bo Kontiki chrono mi sie nie podoba...ale cena za wysoka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widzialem tego modelu Mido, ale mialem kontakt z prostszym all dial. Zegarek byl dobrze wykonany i o ile odpawiada ci stylistyka, wart swojej ceny. Ta srubka na tarczy Raymond Weila'a jest nieco pretensjonalna, wiec moim wyborem byłby Mido. Z innych chronografow, sam rozważylbym ML Pontosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, co dla mnie w zegarkach jest ważne. RW wygląda na porządnie wykonany zegar. Natomiast MIDO - ma oprócz tego swój indywidualny CHARAKTER. Więc dla mnie wybór bardzo prosty -MIDO All Dial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.