Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 0.1

Policzmy FROGMANy

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj oficjalnie tak. ;)

 a ze się tak zapytam: gdzie go ustrzeliłeś?

U nas raczej cięzko trafic na froga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven, a dziękuję. ;)

 

Do zdjęć nie ma co przywiązywać wagi. Właśnie ze względu na to, że ze zdjęć GF/GWF-1000 wydawał mi się za duży i niewygodny, to zrezygnowałem z niego i kupiłem GW-5000. Dopiero przymierzając na żywca Froga można poznać co to znaczy ergonomiczne podejście do dużej koperty. Przesunięte uszy powodują, że koperta przy takiej wielkości nie wchodzi na nadgarstek. Dodatkowo pasek jest dość ciekawie zrobiony, bo z zewnątrz jest śliski, ale wewnątrz dość szorstki i nie zsuwa się z ręki. ;)

 

Mpxxl, od kolegi z forum, a on od innego kolegi z forum, a ten z zagranicznego forum. ;)

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frog wodę to będzie czuł pod prysznicem, w wannie i na basenie. Jestem typowym desk-diverem. :D


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić, że i ja od wczoraj mam FROGMAN'a [GWF-1000-1JF Multiband 6]. Prościutko z Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obłędny jest ten frog....


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

milo widziec ze masz jeszcze ten zegarek :P

-czesto chodzisz w tym zegarku? pytam jak zachowuje sie druga strona paska przy czestym/coddziennym noszeniu - mozesz cos w tym temacie powiedziec?

 

kiedy zszedl z tasmy ?? :D

 

ps.zloty mi sie strasznie podoba

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój jedyny zegarek, więc noszę go stale. Choć w międzyczasie zamieniłem GF-1000 na GWF-1000. ;)

 

Przy codziennym noszeniu pasek nic nie traci ze swojej bardzo ciekawej leciutko chropowatej tekstury. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym kiedyś posiadać Frogmana, kiedyś może....  :( 
Moim zdaniem najfajniejszy G. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ja jak mam swojego rece to zawsze nim w cos delikatnie pukne:P

 

z jakiego dnia masz egzemplarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym kiedyś posiadać Frogmana, kiedyś może....  :( 

Moim zdaniem najfajniejszy G. 

Moim też. ;)

 

ja jak mam swojego rece to zawsze nim w cos delikatnie pukne:P

 

z jakiego dnia masz egzemplarz?

 

Nie wiem, ale jest z polskiej dystrybucji, z tego pierwszego 10-egzemplarzowego rzutu.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

jak ma numer seryjny na deklu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ale jaja...to nasze frogi prawie jak bracia blizniacy - bo moj ma dokladnie ten sam numer seryjny

Czyli wychodzi na to ze zeszly tasmy tego samego dnia:P

 

Ja swojego kupilem jak 'uzywke' w uk na ebay.I wedlug mnie byl chyba kupiony z oficjalnej strony CASIO.UK

Pamietam ze wtedy cena oscylowala w granicach 500 funtow a ja za swojego zaplacilem tylko 350.

A po otwarciu pudelka okazalo sie ze jedynymi sladami po poprzednum wlascicielu byly trzy delikatne slady na pasku po klamerce

Wielce prawdopodobne iz to wlasnie rozmiar byl powodem odsprzedazy

 

 

Ciezko mi bylo na sercu,bo po trzech miesiacach odezwal sie do mnie na WUS w prywatnych wiadomosciach prawdopodobnie sprzedawca.

 Spytal sie czy nie chce go odsprzedac tak,by zwrocilo mi sie te 350 w 100% - niestety odmowilem,napewno ku jemu niezadowoleniu

 

a teraz na domiar wszystkiego kumple za kazdym razem gdy jest u mnie oferuje mi za niego 270£

funciakow w trybie 'natychmiastowym' heheh - no I co? dalej odmawiam odsprzedania

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście niezły przypadek z tymi numerami. :D

 

Oczywiście odsprzedaż to prywatna sprawa, ale całkowicie Cię rozumiem. To nie jest kwestia ceny. Według mnie nie ma w G-shockach innego modelu, który zastąpiłby by mi Froga GWF-1000.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

no to spoko...juz jest trzech muszkieterow w tym samym wieku:P moze sie znajdziue jeszcze jakis znajdzie :D

 

nie uwazacie ze jest to dosc dziwne z tymi numerami? dwa takie same mozna podpiac pod przypadek,ale trzy??Panowie,a moze mamy poprostu podrobki hehee

mpxxl - a ty kiedy kupiles swojego??znasz jego historie?/

 

ale jakby nie bylo to mamy farta bo sa to sztuki wyprodukowane jeszcze przed katastrofa nuklearna w fukoszimie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem brakuj mi mojego Frogmana.

Jednak teraz raczej nie kupiłbym go, chyba że miałby zmieniony / odświeżony mechanizm (np.: stoper uruchomiany od razu prawym dolnym przyciskiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.