Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chrono-craze

Rolex Oyster Perpetual Sea-Dweller Deep Sea

Rekomendowane odpowiedzi

Mój cel na ten rok.Uwielbiam ten zegarek B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sexi - konkret zegar, jeśli chodzi o Rolka to jeden z moich ulubionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie zaakceptować w tym zegarka proporcji bransolety do koperty. Gdyby nie to, to już dawno bym sobie go kupił, bo jest zarąbisty ! ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, tu sie w opiniach roznimy. Ja z proporcja bransolety przy tym zegarku jakiegokolwiek problemu nie mam. Wiecej, uwazam ze to zawezenie sie bransolety nie tylko dodaje mu uroku, ale jest ona przy tym tak zbalansowana ze w zadnym wypadku nie wplywa to zawezenie sie jej negatywnie na wygode noszenia tego rolka na nadgarstku (w takim np. sensie, ze gdy zdazrzy sie nosze ten zegarek na poluzowanej bransolecie to nie powoduje to obracania sie zegarka wokol nadgarstka, cczego nie mozna powiedziec o wielu innych podobnego typu zegarkach na bransoletach czesto bardziej masywnych niz ta w SDDS, ktore mimo tego ze nie sa zawezane i ze sa masywne nie sa w stanie utrzymac noszonego luzno zegarka na nadgarstku w taki sposob aby sie on nie obracal wokol nadgarstka). Ale, tak jak juz ta 'oczywista oczywistosc' byla przez wiele niejednokrotnie wypunktowywana, kazdy ma rozne preferencje i budowane na ich podstawie rozniace sie od siebie opinie (co w sumie jest czyms pozytywnym, bo wyobrazasz sobie co to by bylo gdyby kazdy mial taki sam poglad na zycie i takie samme zwiazane z tym opinie? :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, im więcej wypije szklaneczek, tym większą mam ochotę na ten zegarek :rolleyes: Narobiłeś mi smaka.

 

Wrzuć proszę jeszcze jakieś zdjęcia nadgarstkowe.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lupka usunięta czy on fabrycznie jest bez niej?Dla mnie każdy Rolex wygląda lepiej bez ;)

Tak swoją drogą to nie widzę specjalnej różnicy w wyglądzie między SD a Subem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to nie widzę specjalnej różnicy w wyglądzie między SD a Subem.

Są to zupełnie inne zegarki, Deepsea jest dużo większy. I nie chodzi mi o średnicę, ale przedewszystkim o grubość. Ma też charakterystyczny pierścień, no i z tyłu też jest troszeczkę inny. Deepsea jak już też zauważyłeś nie ma lupki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał co do rozmiarów to wiem,natomiast jak nie jest na nadgarstku tylko tak jak tutaj na zdjęciach to wygląda bardzo bardzo podobnie.Ten sam styl rolexowo dajwerowy (co nie dziwi),bezel oczywiście że inny ale to wciąż typowy bezel nurkowy.Pomijając wielkość to jednak proporcje bardziej mi się podobają w Subie,choć żaden z nich do mnie nie przemawia na tyle żebym miał go na liście.A już na pewno nie kupiłbym SD mając Suba i odwrotnie. Ale rozumiem,że jak ktoś ma chorobę "rolexową" to po prostu dąży do posiadania wszystkich lub prawie wszystkich modeli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, ja mając Suba też nie kupiłbym Deepsea, ale już mając GMT Mastera.... :)

 

W każdym razie trzeba oddać właścicielowi, że ma super kolekcję Rolexów i poniekąd mu się nie dziwie, bo to naprawde fantastyczne maszyny. Raz jeszcze gratuluję ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kompletnie nie razi ta bransoleta, mało to uważam, ze bardzo dobrze to wygląda bo zegar do zadań specjalnych a bransoleta zaprojektowana tak żeby nie robić kajdanków. A wizualnie jak patrzę na zdjęcia to proporcje bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransoleta w tym zegarku jest jak najbardziej ok... proporcje i komfort bardzo ok, zapięcie rewelacyjne...ALE

 

dla mnie podstawowy problem Deep-Sea to gurbość koperty... niestety na ręku wygląda jak konserwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Rolex tak jak Omega w Planet Ocean robił różne średnice to nie miałbym dylematu.

Sub jest super ale średnica 40 mm mimo przeprojektowania koperty jest dla mnie zbyt mała

ale na szczęście jest Deep. Żałuję, że Trójmiasto jest traktowane po macoszemu przez Kruka

i testy nadgarstkowe można robić tylko przy okazji wizytowania Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.