Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lukasius

Orient - gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Z OrientStarem będziesz miał problem. Mało który sklep wystawia je u siebie. Posiłkuj się filmami z Youtuba. Ewentualnie poszukaj kto wystawia je w sklepie - ale to pewnie (jak już) tylko Warszawa. Szukacie, a będzie Wam dane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Co jest nie tak z tymi zegarkami że nikt ich nie sprzedaje?? Wyglądają na bardzo dobrze wykonane w swojej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są świetne zegarki, ale mało popularne w naszym kraju, przez co mało dostępne. polskie sklepy wystawiają je tak drogo, że ludzie wolą kupić szwajcary. za granicą niektóre modele znajdziesz do 1500zł, znacznie więcej do 2000-2500zł. u nas zaczynają się często ok. 3000zł. czyli za polską cenę możesz kupić dwa inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Co jest nie tak z tymi zegarkami że nikt ich nie sprzedaje?? Wyglądają na bardzo dobrze wykonane w swojej cenie.

Takie życie. Tak jak napisał sokolow bardzo dobre zegarki u nas nieznane lub mało popularne. Ja też chcąc obejrzeć Hamiltona muszę zapierniczać do Berlina, bo w Polsce nikt tego oficjalnie nie sprzedaje. :( Na oczy ich nigdzie raczej nie zobaczysz. Posiłkuj się realnymi zdjęciami i filmami z Youtuba. Dobre to niż nic. Szukaj na eBayu lub Chrono24. Jeżeli ktoś w Polsce to sprzedaje, to kupując słono przepłacisz.

Edytowane przez TomiLee26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce sprzedaje Poljot EURO, mają nawet troche wystawionych w salonie w Promenadzie w Warszawie.

Na Śląsku mają salony partnersie jeśli wierzyć ich stronie.

https://poljot.com.pl/shop/index.php?controller=stores

Może warto do nich zadzwonić i zapytać czy gdzieś mają OSy wystawione. Pamiętaj tylko że wiele Starów nie jest dostępnych w Polsce czy ogólniej poza Japonią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dorwać jakiegoś Bambino tanio w Black Friday tak do 600zł? Ktoś ze stałych forumowiczów może wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LyOFBAl.jpg

 

 

Chyba obyło się bez dodatkowych opłat.

 

Pytanie przesyłka jest już w mojej miejscowości czy dopiero ją wysyłają ? bo dostalem dzisiaj awizo i mam nadzieję, że to nie kolejny mandat ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

longisland ma mega promocje- polecam


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych zegaroholików ;)

Mam jedno, krótkie pytanie: czy w orienthueren można płacić przelewem ze zwykłego rachunku czy tylko kartą kredytową?

Nieaktualne.

Zakupiłem, teraz z niecierpliwością i wypiekami na twarzy czekam. Może do piątku dojdzie..?

Edytowane przez genek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o zakupie Orienta z ebay, gdzie sprzedawca jest z Singapuru np:

http://www.ebay.pl/itm/Orient-Rally-Automatic-Semi-Skeleton-FFT00008B0-Mens-Watch-/272461293748?hash=item3f6ff568b4:g:TZ8AAOSw-0xYNrVy

Macie jakieś doświadczenia z tym sprzedawcą?

Czy w takich przypadkach cło i VAT są pewne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep sprawdzony. http://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/?zenid=odcrhbdd1umvatq1290aods7v7

Płatność PayPal, ewentualne koszty to VAT i cło ( razem ok 25 % )

 

Temat o sklepie : http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124669-sklep-creationwatchescom/

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W warszawskim Timepolu jest ekspozycja Orientów

napisałem do nich, ale nie widzę tam takiego w ofercie... a napaliłem się mocno na czarny... bo białe to jeszcze gdzieś można wyrwać w zagranicznym necie... jak ktoś będzie miał cynk o czarnym "saturatorze" to proszę i info... i nie za 1500$, bo taki jeden z Japoni jest na eBayu, ale 6 kPLN to już lekka przesada... i jeszcze mi opłaty dowalą, to się nakryję nogami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może gdzieś jeszcze dostępny Orient EM75003B w naszym kraju? Wszędzie widzę tylko zagraniczne oferty, a mocno spodobał mi się akurat ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Czy jest jakaś określona kwota poniżej , której nie płaci się cła i podatku ? Słyszałem już różne wersję . 

Edytowane przez Gomez85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy sprzedaży internetowej VAT podobno jest od każdej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki do 45E zwolnione są z cła i VAT, a pomiędzy 45 a 150E z cła ale VAT doliczyć trzeba. Powyżej 150E płaci się oba podatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki do 45E zwolnione są z cła i VAT, a pomiędzy 45 a 150E z cła ale VAT doliczyć trzeba. Powyżej 150E płaci się oba podatki.

 

To jednak spory koszt może dojśc , dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko powyższe zwolnienie dotyczy towaru, który osoba fizyczna otrzymuje od osoby fizycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.