Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Lukasius

Orient - gdzie kupić ?

Recommended Posts

Gdyby ktoś kupował Orienta to polecam skywatches, po wybraniu euro wychodzi nam niecałe 570 zł już z prowizją za przewalutowanie w mBanku. Z tego co widzę mój egzemplarz będzie u mnie w poniedziałek/wtorek bez dodatkowych opłat.

a czym wysyłają? bez opłat będzie czysto teoretycznie, moj z amazona też miał byc bez opłat a jednak vat doliczyli..

Na creationwatches kupiłem 3 zegarki, za każdym razem nie było problemu. Podczas ostatniego zakupu przeszli samych siebie, zegarek zakupiony w piątek po południu był w Warszawie już w sobotę!!

Na creationwatches kupiłem 3 zegarki, za każdym razem nie było problemu. Podczas ostatniego zakupu przeszli samych siebie, zegarek zakupiony w piątek po południu był w Warszawie już w sobotę!!

A później dwa tygodnie na cle

Kurczę, próbuję namierzyć gdziekolwiek zegarek Orient ez09003b. Bez problenu znalazłem model ez09001b w "złotej" kopercie, ale nie daje mi sppkoju wersja w kopercie stalowej. Może ktoś jakimś cudem gdzieś, coś, jakoś...:)

A później dwa tygodnie na cle

Jakie dwa tygodnie, dziś dostałem. Ale rzeczywiście po raz pierwszy celnicy się przyczepili do sumy 36euro, jaka została zgłoszona przez creationwatches, musiałem wysłać dowód zakupu, zapłacić 117zł Vatu (zamiast jak zwykle 35-36zł) i zegarek w 3-4 dni dotarł do mnie. 

Czyli tylko ja  jestem pechowcem.Być może kłopoty z zegarkiem to wina celników ale spodziewałem się czegoś więcej niż tylko zbycie mnie wysłaniem do serwisu.Skądinąd nie myślałem że tambylcy mają takie egzotyczne imiona jak Wania czy Raul. :rolleyes:

Wiecie może co jaki czas pojawiają się Bambino na dutyfreeisland, albo gdzie w ogóle na dzień dzisiejszy mogę go zakupić w miarę normalnej cenie. Wszystkie sklepy jakie znam są bez zegarków na magazynie :/

Ja swój kupiłem na skywatches. Niebieska wersja. Trochę drożej bo 130$. Wisiał ładne kilka dni. Na dutyfreeiland znikają po kilku minutach (przynajmniej ta wersja).

I jeszcze jedna uwaga. Na skywatches nie był pod hasłem "Bambino". Może dlatego tak długo się uchował.

Teraz jest dostępna ta wersja https://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-automatic-watch-ac00001b.htm i ta https://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-automatic-watch-ac0000bw.htm

Udało mi się zakupić: http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-bambino-version-3-japan-automatic-gent-s-leather-elegant-watch tylko problem jest taki że wczoraj też go zakupiłem i po około 4h przyszła do mnie wiadomość o refund, pewnie dziś będzie to samo bo widzę że już jest out of stock. Miał ktoś już taką sytuację?

Edited by PafQ

Panowie z chęcią nabyłbym Orienta Miranda !! Czy ktoś ba forum może chce się pozbyć ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udało mi się zakupić: http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-bambino-version-3-japan-automatic-gent-s-leather-elegant-watch tylko problem jest taki że wczoraj też go zakupiłem i po około 4h przyszła do mnie wiadomość o refound, pewnie dziś będzie to samo bo widzę że już jest out of stock. Miał ktoś już taką sytuację?

Tak. Zazwyczaj dają wtedy kupon żniżkowy na następne zakupy.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Znów refund, dobrze że napisaliście o tym kodzie bo nie zwróciłem uwagi a rzeczywiście tam jest :D

Edited by PafQ

Witam, potrzebuje szybkiej malej informacji, bo niestety nie udało mi się znaleźć aktualnego info na temat czy w Krakowie jest gdzieś szansa zobaczyć na żywo ofertę Orienta ??

W m1 jest jakiś lombard, gdzie między Mk leżą orienty, no i na szewskiej kiedyś rzucił mi się jakiś jubiler. Ale wybór nie był oszałamiający

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

W Galerii Krakowskiej na pierwszym pietrze jest mały jubiler i tam maja pare modeli, chyba sie nazywa Sliwinski, czy cos w tym stylu

W Alei Bielany widziałem kilka modeli 2-3 w jednym ze sklepów ale nie pamiętam nazwy - było to obok placu zabaw dla dzieci

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka