Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lukasius

Orient - gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

W dobrej cenie to są wyprzedane :)

Ponoć w przejściu podziemnym w Warszawie (chyba na głównym) jest niebieski u zegarmistrza w dobrej cenie (gdzieś tutaj czytałem na forum)

Ostatnio kupowałem złotego w dobrej cenie na dutyfreeshop. Z tego co pamiętam czarny nadal był dostępny, ale musisz sprawdzić, bo sytuacja szybko się zmienia.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz czarnego, ale nie w tak dobrej cenie jak na dutyfreeshop.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz czarnego, ale nie w tak dobrej cenie jak na dutyfreeshop.

 

 

 

Nie trzeba dobrze szukać by znaleźć Bambino z ciemną tarczą, tylko że jak sam wspomniałeś nie jest w dobrej cenie, lecz w takiej gdzie można już spojrzeć na np Curatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi to kwarc i musisz zapłacić najwiekszy możliwy haracz - bo przesyłka leci ze stanów.

W przypadku pierwszego nadal drogo wyjdzie ze względu na opłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi to kwarc i musisz zapłacić najwiekszy możliwy haracz - bo przesyłka leci ze stanów.

W przypadku pierwszego nadal drogo wyjdzie ze względu na opłaty

Że niby 9,99 USD za przesyłkę to drogo ze Stanów ? ;) Wolne żarty.

Inna sprawa czy nie doczepi się do przesyłki Urząd Celny. Ale tutaj to jest loteria.

Edytowane przez TomiLee26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby 9,99 USD za przesyłkę to drogo ze Stanów ? ;) Wolne żarty.

Inna sprawa czy nie doczepi się do przesyłki Urząd Celny. Ale tutaj to jest loteria.

 

Jeżeli nie sam PayPal wrzuci jakieś 25$ opłat z automatu jak na przykład w tej aukcji:

http://www.ebay.com/itm/Invicta-19861-Mens-Slim-Chrono-Black-Genuine-Leather-Blue-Dial-Silver-Tone-/301812372912?hash=item46456b55b0

 

To na 99% masz zagwarantowane cło + vat ze stanów, jak pisze kolega sokolow :) Więc przed zakupem radzę się tymi rzeczami zainteresować.

no właśnie o takich opłatach kolega zapewne wspominał ;) z USA jest na nie duża szansa.

 

Dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jest to mój pierwszy post. Od jakiegoś czasu rozglądam się za zegarkiem automatycznym i postanowiłem poprosić o poradę bardziej doświadczonych forumowiczów.

Wybór padł na Curatora , lub na model DW08004B OH - trudny wybór. Problem jest z dostępnością w rozsądnych cenach( pewnie dostępność rozstrzygnie wybór). Czy mieliście jakieś doświadczenia z tym allegrowiczem?http://allegro.pl/automatyczny-zegarek-orient-ffd0j003a0-curator-i6109944674.html

Lokalizacja Ukraina. Czy znacie jakieś inne źródła tych zegarków za rozsądną kwotę? Będę wdzięczny za wszelkie informacje ,

pozdrawiam, Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ma za mało komentarzy, ale zegarki nie wyglądają na podróbki. A ceny? Normalne sklepowe. Za te ceny kupisz w sprawdzonym sklepie internetowym.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez TomiLee26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak szybką odpowiedź. Też zauważyłem że mało komentarzy a wiadomo jak to jest z sprzedawcami z poza polski - coś nie tak i nie ma możliwości nic wyegzekwować. Dlatego się pytam. A możesz podać mi namiary na jakieś sklemy z takimi cenami? Wszędzie jak widzę to są powyżej tysiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

   orientujecie się może czy Orient Star'a można dostać gdzieś w Szczecinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak szybką odpowiedź. Też zauważyłem że mało komentarzy a wiadomo jak to jest z sprzedawcami z poza polski - coś nie tak i nie ma możliwości nic wyegzekwować. Dlatego się pytam. A możesz podać mi namiary na jakieś sklemy z takimi cenami? Wszędzie jak widzę to są powyżej tysiąca.

Jest teraz świeża dostawa na dutyfreeshop. Spójrz - mają super ceny. Może znajdziesz coś dla siebie. Moje zamówienie jest już w drodze. :) A poza dutyfree szukaj na eBayu, mniej polecam Allegro. Okazje zdarzają się na Olx. Ale największy wybór jest na eBayu. Oczywiście w zależności od kierunku jest ryzyko doliczenia przez Urząd Celny VATu. Ostatnio mi tak zrobili z Sejkaczem z Japonii. Japończyk chciał być mega fair wobec celników i wpisał całą wartość za jaką kupiłem zegarek. Przychodzi listonosz i prosi o zapłatę VATu. Trochę wkurzony byłem. Ale bywa... :)

Edytowane przez TomiLee26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem. Polak uczy się na błędach. Wielokrotnie kupowałem z Dalekiego Wschodu (głównie Tajlandia) i nigdy nie miałem z tym problemu. Po prostu wszystko zależy od sprzedającego. Drugi raz od Japończyka nie kupię.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomiLee26 Możesz podać link do OS na dutyfreeshop? Wg. mnie wybór znikomy - zaledwie 6 sztuk.

Edytowane przez scottx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomiLee26 Możesz podać link do OS na dutyfreeshop? Wg. mnie wybór znikomy - zaledwie 6 sztuk.

Tutaj mnie zaskoczyłeś, bo chodziło mi o Orienty. Nie widziałem u nich Orient Starów. Może dlatego że ich wtedy nie szukałem, albo po prostu nie widziałem. Z OS jest powiem szczerze problem. Widziałem kilka sklepów np.http://www.skywatches.com.sg/reviews/brands/orient-watches/orient-star.htm. Ceny raczej OK, ale wybór mały. Szczególnie jeśli chodzi o najnowsze modele. Na eBayu też szału nie ma - ceny zbliżone do sklepowych. Ale tam trzeba szukać okazji i przeglądać każdą ofertę. Co do sklepów z OS może ktoś inny doradzi - ktoś kto kupował i wie że sklep jest sprawdzony i ma dużą ofertę. Ja też ze swojej strony w wolnej chwili poszukam. Do końca miesiąca mam dużo roboty z PIT-ami. Później siądę i poszukam. Coś się pewnie znajdzie. Dam znać. Na dzień dzisiejszy niech ktoś inny doradzi.

Edytowane przez TomiLee26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za namiar na ten sklep. Udało mi się kupić ostatnią sztukę SDE00002B za $490. Zegarek mierzyłem jeszcze tego samego dnia w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie że trochę pomogłem. Miłego noszenia. :)

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz świeża dostawa na dutyfreeshop. Spójrz - mają super ceny. Może znajdziesz coś dla siebie. Moje zamówienie jest już w drodze. :) A poza dutyfree szukaj na eBayu, mniej polecam Allegro. Okazje zdarzają się na Olx. Ale największy wybór jest na eBayu. Oczywiście w zależności od kierunku jest ryzyko doliczenia przez Urząd Celny VATu. Ostatnio mi tak zrobili z Sejkaczem z Japonii. Japończyk chciał być mega fair wobec celników i wpisał całą wartość za jaką kupiłem zegarek. Przychodzi listonosz i prosi o zapłatę VATu. Trochę wkurzony byłem. Ale bywa... :)

Dzięki za odpowiedź. Długo się  Orienty nie pojawiały w zagranicznych sklepach i nie sprawdzałem od dłuższego czasu. Zamówiłem Curatora z czarną tarczą.  Jak długo czekaliście na dostawe z WER Warszawa do domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj trwa to ok. 3 dni. Do 5 absolutnie max.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez (jak na razie) mogę polecić skywatches.com.sg. po kilku godzinach od zamówienia dostałem mail z informacja ze zegarek został wysłany i linki do trackingu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szybko realizują zamówienia. Zegarek zamówiłem w czwartek, a od wtorku jest już status WER Warszawa. Czyli dziś lub poniedziałek teoretycznie powinien dojść :) czekam jak małe dziecko na niego - aż wstyd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jeszcze jak masz daleko ;) mój od środy w Warszawie. aczkolwiek teraz po prostu nie aktualizują za często statusów - będzie widać albo zatrzymanie w cle, albo docelową miejscowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.