Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Pomoc w wyborze AP

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15400ST_OO_1220ST_02.png

15400ST_OO_1220ST_03.png

26170ST_OO_D305CR_01.png

26170ST_OO_D091CR_01.png

26170ST_OO_D101CR_02.png

15703ST_OO_A002CA_01.png

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mie NIebieski 15400 - mierzyłem i jest boski.

 

Druga opcja to Diver - ale IMHO najpierw klasyk, potem Diver.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, jak ten niebieski się prezentuje na żywo? Tak samo jak w 15300 ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na niebieskiego z tym zegarkiem można się zestarzeć :) mój głos taki a nie inny, z uwagi na to, że nie przemawia do mnie zegarek z więcej niż trzema wskazówkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP RO biały w drugiej kolejności niebieski . Chociaż pewnie niebieski będzie bardziej uniwersalny. Generalnie mimo tego ze mój faworyt w tym wyścigu tym razem przegrał muszę przyznać ze wybór jest bardzo dobry , choć pewnie niektórzy powiedzą ze trochę zachowawczy :) Ja mimo tego jednak taki wybór popieram.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na białego 15400, moim zdaniem najładniejszy. Ładny niebieski już masz w DJ2, a AP z totalizatorami nie są zbyt ciekawe, no może ostatecznie Royal Oak Offshore Chronograph (biały) 26170ST.OO.D091CR.01. ale głosu nie zmieniam...

Zazdroszczę dylematu :)

Pozdrawiam


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tylko 15400 niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, a to inny zakup niż urodzinowy do 40 tys.?

OK już sprawdziłem w temacie zegarka urodzinowego...


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie tylko zastanawiam czy nie jest AP RO biały trochę za mały.Wiem wiem nie ma za małych zegarków ale jednak ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy RO, to 41mm. Napewno nie jest za mały :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ok. Mi jakoś utkwilo w pamięci 39 mm.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 15400 z białą tarczą - podkreśla jego surowy klimat i tworzy całość z resztą, niczym taka siermiężna bransoleta wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ok. Mi jakoś utkwilo w pamięci 39 mm.

39 ma starszy model RO. (15300)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,że jest ankieta Michał :)

Głosowałem na Chronografa z białymi tarczami. Już wyjaśniam czemu. Wydaję mi się,że jest czytelny a jednocześnie nie rzuca się w oczy, co dla mnie jest plusem. Myślę,że przez to jest też bardziej uniwersalny.

Jako dwa chronograf z niebieskimi tarczami a jako 3 AP z niebieską tarczą.

 

Pozdrawiam


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ok. Mi jakoś utkwilo w pamięci 39 mm.

39mm w AP to co innego niż 39mm w klasycznym zegarku. Poprzedni RO, dzięki swojej konstrukcji, również nie jest małym zegarkiem.

 

Michał, niebieski jest piekny (wiem, mierzyłem), ale jeśli myślisz o tym zegarku w dłuższej perspektywie, chyba jednak biały lub ewentualnie czarny.

Poza tym widzę tutaj bardziej istotną kwestię- poważnie zastanowiłbym się nad upolowaniem nowego 15300 zamiast 15400, ale to tylko moja opinia i pewne przewidywania przyszłości :)

 

 

Pozdrawiam,

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, jak ten niebieski się prezentuje na żywo? Tak samo jak w 15300 ?

 

Lepiej, naprawdę lepiej.

 

15300 - wolę biały - 15400 - niebieski.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39mm w AP to co innego niż 39mm w klasycznym zegarku. Poprzedni RO, dzięki swojej konstrukcji, również nie jest małym zegarkiem.

 

Michał, niebieski jest piekny (wiem, mierzyłem), ale jeśli myślisz o tym zegarku w dłuższej perspektywie, chyba jednak biały lub ewentualnie czarny.

Poza tym widzę tutaj bardziej istotną kwestię- poważnie zastanowiłbym się nad upolowaniem nowego 15300 zamiast 15400, ale to tylko moja opinia i pewne przewidywania przyszłości :)

 

 

Pozdrawiam,

Marcin

 

Niestety ja miałem kiedyś tylko okazje przymierzyć AP w rozmiarze 39 mm , faktycznie wyglądał na większy niz klasyczne zegarki,ale mimo to patrząc na wczesniejszy propozycje w tym konkursie wydawałby sie sporo mniejszy ( np. od Portugalczyka). Tak wiec informacja ze ma 41 jest OK. :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym widzę tutaj bardziej istotną kwestię- poważnie zastanowiłbym się nad upolowaniem nowego 15300 zamiast 15400, ale to tylko moja opinia i pewne przewidywania przyszłości :)

 

Dlatego, że cena 15300 będzie z czasem rosnąć? 15300 jest niestety w moim przekonaniu ciut za mały.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Michał,

 

Z Twojego zestawienia wybrałbym białego RO. Najbardziej klasyczny i uniwerslany. Biel się raczej nie znudzi i do wszystkiego założysz. Niebieski jest na "pierwszy rzut" ciekawszy niemniej biel jest ponadczasowa, podobnie jak antracyt.

 

PS przekonałeś się faktycznie do AP czy uległeś namowom?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być klasycznie to niebieski RO.

Jak na sportowo to Diver, ja nie lubię chronografu.

Jakoś nie mogę się przekonać w RO do tej bransolety. Wiem,że jest świetnie wykonana ale jakoś koperta zlewa mi się z bransoleta i to mi się niespecjalnie podoba. Wiem, że będę z moją opinią osamotniony no ale jak Michał prosi o opinię to piszę.

 

Kiedyś kupiłem bransoletę (kur..... drogą) do Inge, założyłem, pochodziłem dwa dni i wróciłem do kevlarowego paska :rolleyes:

 

BTW Ile kosztuje nowy 15400?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekonałeś się faktycznie do AP czy uległeś namowom?

Cześć Tomek. Tak, jestem w 100% przekonany do AP. Tylko mam duży dylemat, którego wybrać...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek. Tak, jestem w 100% przekonany do AP. Tylko mam duży dylemat, którego wybrać...

 

W tym zestawieniu nie miał bym dylematu. Chrono i diver zdecydowanie w drugiej kolejności. Klasyka ma pierwszeństwo :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

BTW Ile kosztuje nowy 15400?

Ok. 14-15 tys. $.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie podobają się Wam offshore w chrono?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.