Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Pomoc w wyborze AP

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że wszelkie sugestie pochodzące od osób, które nie widziały na żywo nowego RO 15400 nie będą przydatne Autorowi tego tematu. Na podstawie samych zdjęć z internetu nie sposób ocenić, jak prezentują się tarcze tych zegarków w rzeczywistości. Ja widziałem na żywo RO 15300 w kolorach niebieskim i białym i bardziej odpowiadał mi biały. Ale jak pisał Klod100, niebieski w 15300 to inny niebieski niż w 15400.

W ogóle kolor to rzecz gustu i trzeba się kierować tylko i wyłącznie własnymi, bezpośrednimi oględzinami na żywo.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi w ankiecie jeszcze jednej opcji-"Nie wybrałbym żadnego" :)

Stylistycznie nic mnie nie przekonuje w tych zegarkach,po prostu zwyczajnie mi się nie podobają.Ale życzę trafnego wyboru i radochy z noszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się każdy podoba, ale wybrałem ap roo biały z niebieskim. Piękny zegar! Ale przyznam, że jeśli leo messi w stali nie odbiega znacznie cena, to wybralbym jego.

Pozdro michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co tutaj przeczytalem to niebieski kolor jest inny niz w 15300 , a wlasnie na niego chcialem zaglosowac . Wstrzymuje sie narazie .

 

U nas jeszcze 15400 sa niedostepne , a jestem na liscie oczekujacych na niebieskiego .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem granatowego 15400 i pomimo, że wrażenia bardzo pozytywne to jednak bym wybrał model 15300 lub 15202.


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tos mnie Igor pocieszyl , bo ja sprzedalem niebieskiego 15300 zeby kupic 15400 , zobacze jak przymieze


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi w ankiecie jeszcze jednej opcji-"Nie wybrałbym żadnego" :)

Stylistycznie nic mnie nie przekonuje w tych zegarkach,po prostu zwyczajnie mi się nie podobają.Ale życzę trafnego wyboru i radochy z noszenia ;)

Przyłączam się - gdyby była opcja "nie wybrałbym żadnego" czułbym, że też mam coś do powiedzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi żaden z ankiety się nie podoba. Co zrobić taki gust hehe.

W moim odczuciu każdy z nich jest "normalny" i nie ma tego czegoś co mają inne modele GS,Rolex, Omega,IWC.

Jakbym zobaczył kogoś z takim zegarkiem pomyślał bym nie kosztował więcej niż 1000zł. : ))

 

No ale życzę udanego wyboru! B)


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaję niebieski RO i Diver, czyli klasyka vs sport. Resztę na chwile obecną odrzucam. Chciałbym się jeszcze tylko dowiedzieć, ile w przybliżeniu będzie kosztował chronograf Messi LE...

 

Jakbym zobaczył kogoś z takim zegarkiem pomyślał bym nie kosztował więcej niż 1000zł. : ))

 

I bardzo dobrze :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaję niebieski RO i Diver...

Pierwsza selekcja wypadła dobrze. Ale teraz to dopiero będziesz miał orzech do zgryzienia ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reglass - powiedz mi tak z czystej ciekawości co takiego wyjątkowego mają IWC, Omega czy Rolex? Z pierwszymi dwoma firmami miałem przyjemność i to z różnymi modelami i jakoś nie widziałem tego czegoś co by wyróżniało je z pośród produktów AP :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę że wszytkie ale znajdzie sie kilka modeli które dla mnie maja coś wyjatkowego. A te tutaj pokazane jak na moje gusta nic nie maja w sobie. Taka skromna opinia amatora. : )


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, najlepiej jednak oglądać czasomierze w realu bo jestem niemal pewien, że te wg Ciebie wyjątkowe modele wklejone tu jako zdjęcia też wydały by się przeciętne.

 

Ja widząc tu na zdjęciu AP Divera nawet bym się nie pofatygował żeby go obejrzeć. Na żywo natomiast zmasakrował mnie. Moim zdaniem AP dużo tracą na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mowiac wie moze ktos z Was z czego wykonana jest tarcza w AP? To jest aluminium? Nigdzie nie moge znalezc info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś próbowałem znaleźć info. na ten temat.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na mosiądz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek79 Pewnie że masz racje! I na 100% bardziej by mnie przekonały na żywo. Ale czuję już w kościach że nie do takiego stopnia żebym je kupił. :)


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylistycznie zupełnie nie moja bajka. Ale ten nuras to jedyny model AP, który mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialy, zdecydowanie tylko nie moge odzalowac braku symbolu AP na 12- tej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Będę konsekwentny i ponownie powtórzę: ROO Diver !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal - jak dla mnie, to tylko bialy. To klasyka, ktora sie nigdy nie znudzi ani nie zestarzeje. Cala reszta super... ale pozniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem biały RO byłby najrozsądniejszym wyborem - od przecież już wielu miesięcy szukam zegarka z białą tarczą.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Fakt faktem biały RO byłby najrozsądniejszym wyborem - od przecież już wielu miesięcy szukam zegarka z białą tarczą.

 

To fajnie, tylko że tarcza RO nie jest biała :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.