Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Pomoc w wyborze AP

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam swój number 1 jesli chodzi o AP...ale nigdzie nie moge tego modelu znalezc...ma jego zdjecie ale na innym kompie.

 

To Chronograf...czarny bezel i biało niebieska tarcza ( biala w kafelki z niebeiskimi akcentami..niebeiski perscien wew itd)....ale ani na stronie AP go nie ma ani w necie tez nie moge odszukac. A to moim zdaniem absolutny number 1

 

Moze Mariusz bedzie wiedzial ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja mam swój number 1 jesli chodzi o AP...ale nigdzie nie moge tego modelu znalezc...ma jego zdjecie ale na innym kompie.

 

To Chronograf...czarny bezel i biało niebieska tarcza ( biala w kafelki z niebeiskimi akcentami..niebeiski perscien wew itd)....ale ani na stronie AP go nie ma ani w necie tez nie moge odszukac. A to moim zdaniem absolutny number 1

 

Moze Mariusz bedzie wiedzial ??

 

Rozumiem, że masz na myśli Royal Oak ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, tylko że tarcza RO nie jest biała :).

Tak, wiem, ale bliżej mu do białego niż srebrnego. Jaki to kolor? Kość słoniowa, perłowy? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Marcinowi pewnie chodzi o limitowanego 26187STOOD801CR01


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz na myśli Royal Oak ?.

 

Offshore na pewno ale nei wiem czy to jakis koncept albo limitka nie byla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nieeeee...pudło :D

 

Zupelnie inny odcien niebieskiego. ten o ktorym mowie mial niebiski lekko wpadajacy w szary...taki powazny dystyngowany niebieski...przytłumiony.

 

czarny bezel !!! mIał na pewno !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się poddaje :)

 

Mnie najbardziej kręcił SINGAPORE F1 GRAND PRIX CARBON LE 26190OS.OO.D003CU.01


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się poddaje :)

 

Mnie najbardziej kręcił SINGAPORE F1 GRAND PRIX CARBON LE 26190OS.OO.D003CU.01

 

Z bezelem wew wprowadziłem Cię w błąd...jednak nie byl niebieski :D

 

Znalazłem !!! :D Barichello Platinum :

 

audemars-piguet-royal-oak-offshore-rubens-barrichello-ii-watch1.jpg

 

Dla mnie miazga !!! Idealna kompozycja kolorystyczna !!! Zegarek moich marzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Rubens Barrichello II

 

Piękny jest :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tak, wiem, ale bliżej mu do białego niż srebrnego. Jaki to kolor? Kość słoniowa, perłowy? :)

 

Nie mam bladego pojęcia B). Jakąś kobietę trzeba by zapytać. One się dobrze znają na tych wszystkich odcieniach kolorów.

 

Z bezelem wew wprowadziłem Cię w błąd...jednak nie byl niebieski :D

 

No to ładnie Marcin zamieszałeś. Myślałem o modelu dla Barrichello, ale nie pasował do Twojego opisu. Już chciałem zapytać czy to nie jest przypadkiem któryś z Survivor :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też od początku świtał Barrichello, ale ten pierścień nie dawał mi spokoju :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mnie też od początku świtał Barrichello, ale ten pierścień nie dawał mi spokoju :D

 

Akurat opis pierścienia jest prawidłowy natomiast w błąd między innymi wprowadziła "niebieska" podziałka tachometryczna :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tą podziałke mi chodziło, źle się wyraziłem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tą podziałke mi chodziło, źle się wyraziłem :)

 

Nazwaną przeze mnie bezelem wewnętrznym :P

 

Jestes w stanie Michal wydac taką gotówkę na Chrono ?? Nie wiem czy ten Barichello jeszcze jest do kupienia...i ile to kosztuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupę kasy. Podejrzewam, że sporo więcej niż limitowany Messi :) W każdym razie nie wydałbym na zegarek więcej niż 15-17 tys euro. To już byłaby przesada. Co nie zmienia faktu, że zamarzył mi się Messi LE :) Nie wspominając o Singapore F1 w Carbonie - miazga zegar!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupę kasy. Podejrzewam, że sporo więcej niż limitowany Messi :) W każdym razie nie wydałbym na zegarek więcej niż 15-17 tys euro. To już byłaby przesada. Co nie zmienia faktu, że zamarzył mi się Messi LE :) Nie wspominając o Singapore F1 w Carbonie - miazga zegar!

 

Sprzedaj trochę zegarków :) i się uzbiera. IMHO dla takiego zakupu warto :)

 

Mógłbyś odprawić np. IWC, Zenitha ( bedziesz mial lepsze chrono :D ), Rolka GMT ( Masz Pama w GMT )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Michał, co tam zegarek. Na okładce Revolution jest Monica Bellucci :rolleyes:.

 

Tylko linku już nie ma <_<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link wyedytowałem, żeby nie było ;) A Monika przekojot !

 

Marcin, sentymentalny ze mnie człowiek, nie lubię się pozbywać czegoś, z czym się zżyłem :) Ale myśle nad takimi ruchami.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A może rozważyłbyś zakup któregoś z Vacheron Constantin ? :). Widziałem na żywo Overseas chrono z tytanowym pierścieniem. Jak dla mnie rewelacja. Mechanizm 1137 bazuje na F.Piguet, a wykonanie pierwsza klasa !. Jeżeli weźmiemy pod uwagę historię, to Vacheron rozkłada AP na łopatki. Na palcach jednej ręki można policzyć firmy, które do VC mają jakikolwiek start o ile wartości historyczne są dla Ciebie istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że istotne, ale narazie się uparłem na AP :) I to w dużej mierze też dzięki Tobie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał najpierw niebieskiego, potem divera. Ale gdybym był na Twoim miejscu mój ciąg myślowy wyglądałby tak:

"niebieską tarczę mam w DJ, którego się raczej nie pozbędę. Divera też mam, ale Aquatimer przy AP wygląda jak baaardzo ubogi krewny. Dobra, biorę divera!" :) . a znając Ciebie, to pewnie jednak kupisz tę limitkę LM :D - też fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał najpierw niebieskiego, potem divera. Ale gdybym był na Twoim miejscu mój ciąg myślowy wyglądałby tak:

"niebieską tarczę mam w DJ, którego się raczej nie pozbędę. Divera też mam, ale Aquatimer przy AP wygląda jak baaardzo ubogi krewny. Dobra, biorę divera!" :) . a znając Ciebie, to pewnie jednak kupisz tę limitkę LM :D - też fajny :)

MLE kosztuje ok. 25 tys. $, więc to trochę dużo :( Ale przyznaje, że strasznie mnie kręci. A tok myślenia mam bardzo zbliżony :) Mimo wszystko się jeszcze waham i non stop wracam myślami do chronografów Offshore.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diver AP byłby kozak, gdyby miał ceramiczne a nie gumowe koronki i ceramiczny a nie stalowy bezel. Do tego przezroczysty dekiel, żeby podziwiać piękny mechanizm i dla mnie ideał. No ale nie ma ideałów... ;)

 

A z chrono to tylko nowe AP z prostokątnymi przyciskami, bo te "okrąglaczki" dla mnie wyglądają kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takim ideałem stał się właśnie limitowany Messi. Choć mógłby nie mieć tego napisu AUTOMATIC.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.