Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mikołaj N

Budżet +/-10k - zegarek w stylu nurka :)

Wybór zegarka  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mido są ok, ale biorąc pod uwagę planowany budżet kolega chyba celuje w trochę wyższą półkę niż Mido B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT. Mnie się te nowsze Mido nie podobają tak bardzo jak starsze. Ciekawe kto wpadł na ten idiotyczny pomysł, że trzeba było zmienić fajne logo na bezpłciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

OT. Mnie się te nowsze Mido nie podobają tak bardzo jak starsze. Ciekawe kto wpadł na ten idiotyczny pomysł, że trzeba było zmienić fajne logo na bezpłciowe.

 

Mam dokładnie to samo zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba swatch group zauważyło że Mido robi za dobre zegarki i kazało im zmniejszyć ich atrakcyjność....wszak Lonżin i Union musi się sprzedawać!

 

Miałem 2 Mido...i regularnie podziwiam Rafała Midowe nabytki ( jest ich fanem :D ) i naprawdę relacja cena jakość w tych zegarkach szczególnie w modelach sprzed kilku lat jest ciężka do pobicia. Są/były kapitalnie wykonane...często z etami wyregulowanymi do chronometru. Ta zmiana logo to musiał być zabieg majacy na celu albo cięcie kosztów albo sprowadzenia marki na ziemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby było to wynikiem cięcia kosztów. Bez sensu oszczędzać na logo, dzięki temu stracili pewnie już wielu klientów (czyt. nie zarobili). To się kupy nie trzyma, gdzie tu logika? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mido All Diall czarny - niczego sobie. Szkoda że z Polsce tak trudno je zobaczyc na żywo.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Mido jest "za tanie", ale wykonem nie odbiega. Ewidentnie SG nie ma pomysłu na MIDO. Zwłaszcza po śmierci Hayka - może zacząć robić się bajzel. Za dużo marek i trudno o oryginalność, zwłaszcza, gdy dostęp do werków narzucony z góry. Linia AllDial mi się podoba.Szkoda, że Divera nie zrobili z tymi "prostackimi" wskazówkami. Pomarańczkowy - nie udaje Omegi, a marka - niby nieznana, ale nie "znikąd". Union - podobają mi się modele garniturowe, ale sportowe - w ogóle nie. Londżin, lonżę - wygląda, jakby od 20 lat zamienił się w muzeum. Zegarki albo zabytkowe, albo nudne, albo jedno i drugie. Ale - może inercja i siła tradycji działa. Logo MIDO - zapewne miało odmłodzić markę, bo stare było "dla starych". Tylko, że przy okazji temu logo (temu logu??- zalatuje Misiem) "wycięto jaja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mido All Diall czarny - niczego sobie.

Też tak uważałem- niestety na żywo ich czar prysł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radocopy-1.jpg

 

kurde, naprawde ładny ten Rado....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważałem- niestety na żywo ich czar prysł :(

 

 

I to jest własnie czesty problem , jest Ok na zdjęciu a potem niestety porażka. Z MIdo jest tez problem ze nie za bardzo jest gdzie go obejrzeć na żywo w Polsce.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, naprawde ładny ten Rado....

Wczoraj miałem przyjemność go sobie przymierzyć - moim zdaniem sporo traci na żywo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie takie samo wrażenie, na zdjęciu fajny, w rzeczywistości wygląda przeciętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go zobaczyłem na zdjęciach to strasznie się nakręciłem. Po obejrzeniu na żywo niestety zrezygnowałem. Jak dwa różne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat ponieważ jestem ciekaw jaki zegarek wybrałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na dzien dzisiejszy nie do pobicia jest Tudor black bay


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.