Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Frederique Constant PL

Frederique Constant Classic Manufacture.

Rekomendowane odpowiedzi

Seria Vintage Rally :wub: Tylko koperty sie rysuja od patrzenia :P znam z autopsji, trzeba polerowac raz na jakis czas :ph34r:


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Vintage Rally :wub: Tylko koperty sie rysuja od patrzenia :P znam z autopsji, trzeba polerowac raz na jakis czas :ph34r:

Ja tam akurat wolę polerowane koperty. Co prawda szybko łapią rysy ale równie szybko da się ich pozbyć. W przeciwieństwie do szczotkowanych - tam to jest żal jak się porysują :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i się rysują ale wyglądają piknie :) Do tego te modele rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wieem ze piknie :) Mam model Index Chronograph w takiej samej kopercie zamkniety (tylko mniejszej o 2 mm) i jest to moj drugi zegarek w calosci polerowany. W Tissocie jaki mialem nie bylo az tak zle z rysami, ale jego nie nosilem na codzien :P


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny. Do mojego podobny.


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o manufacturowym worldtimerze?

 

1). FC-718WM4H4

2). FC-718WM4H6

Niebieskie wskazówki, to co lubię najbardziej.

post-27593-0-96902000-1418220220_thumb.jpg

post-27593-0-00234400-1418220224.jpg


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gdyby był w kopercie od Slimline Moonphase :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wywala z butów. Poczekam na używki choć to tak fajny zegar że nie wiem czy się doczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryderyk Worldtimer bardzo fajny.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowy jak woda z Lichenia-przecudny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wywala z butów. Poczekam na używki choć to tak fajny zegar że nie wiem czy się doczekam :)

 

Wątpię, że w najbliższym czasie ktoś będzie chciał się pozbyć tego cudeńka.

 

Pozdrawiam, Agnieszka


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi bardziej podoba się połączenie srebrno-szarych kolorów z niebieskimi wskazówkami :rolleyes:  :wub:


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.