Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Spinner

Spinnerstraps. Ręcznie szyte pasiorki.

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze w odpowiedzi na post kolegi Krystiana...

"Stali użytkownicy faktycznie wiedzą, że paski często są bez klamry, a jak czegoś ktoś nie wie to przeważnie się pyta"... Widzisz - jako "niestały" użytkownik nie wiedziałem, że paski są bez klamry. Patrząc na zdjęcia - nie przyszło mi nawet do głowy, że bez klamry mogą być. Co miało mi dać podstawę do tego, by o to zapytać? Ustalaliśmy kolor, przeszycie, cenę, wysyłkę, formę zapłaty itd... O to wszystko pytania padały. Gdybym choć miał jakieś "podejrzenie" to klamry na pewno bym zapytał.

I nie mam też pretensji do kol. Spinnera. Do siebie pretensje mam jak najbardziej, bo może gdybym przeczytał kilkanaście tysięcy postów na forum to gdzieś tam doczytałbym się, że paski ręcznie robione bywają bez klamer. A ja głupi skupiłem się tylko na wątku, który jest poświęcony ręcznie robionym paskom i nie znalazłem informacji, że klamer owe paski nie mają... Ale tak właśnie jest z "Młodymi". Chcą wszystko "od razu" i nie potrafią się domyślać...:( Ta ironia ma sens... Przesłanie mojego postu było zupełnie inne - pisałem już o nim...

Robert


Tempus fugit - aeternitas manet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert - nie obraź się proszę - ale to trochę jest tak (moim zdaniem przynajmniej), że jak przychodzisz na forum, to raczej Ty się powinieneś dostosować do panujących tutaj zwyczajów.


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem. Ja jak zamawiałem pierwszy pasek na forum też byłem nowym użytkownikiem bez "tajemnej wiedzy", ale mimo wszystko wolałem mieć jasno sprecyzowane warunki transakcji (jak zawsze zresztą) i ani czas wykonania, ani nic innego mnie nie zaskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...

Nie obrażam się. Dostosowuję się do zwyczajów. Od kol. Spinnera nic nie chcę. Pasek jest naprawdę fajny. Kontakt z nim prawidłowy. Do nikogo nie mam pretensji. Oprócz siebie:) Opisałem tylko sytuację. Bo wprawdzie kolega Krystian nabył pasek "bez wiedzy tajemnej", ale mi jej zabrakło. I by nikomu więcej nie zabrakło - sytuację tą opisałem. Nic więcej... :) Moja wypowiedź naprawdę nie ma charakteru pretensji do kogokolwiek, Ma tylko służyć "ujawnieniu informacji"...

Wszystkim życzę udanych transakcji... miliona w totka... super dziewczyn i... pasków z klamrami:)

Robert


Tempus fugit - aeternitas manet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem jakiś czas temu pasek zamówiony u kolegi Spinnera i jestem w pełni zadowolony. Zarówno sam przebieg transakcji, w tym zamówienie oraz realizacja, jak i pasek na wysokim poziomie. Najbardziej, oprócz paska oczywiście - moim zdaniem najładniejsze, jakie na tym forum pokazują strapmakerzy, podoba mi sie fakt, że wraz z przesyłką dostałem ręcznie napisany krótki list od kolegi Spinnera. Takie indywidualne podejście do zamawiajacego to dzis juz rzadkość.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby były to myślę, że wystarczyłoby napisać do danego strapmakera i ze zwrotem gotówki nie byłoby żadnych problemów.

 

Oczywiście, proponowałem po kolei trzy rozwiązania:

 

- zakup klamry u mnie - nie,

- zakup bezpośrednio w sieci za kilkanaście złotych z darmową przesyłką - nie,

- w końcu zwrot paska do mnie i mój zwrot pieniędzy - też nie...

 

No to sorry ale nie czuję się winny...:-/

 

Paski robię wieczorami, dla relaksu - nie jestem w stanie zapewnić super terminów ani często nawet odpowiadać na bieżące PW:-( Praca, Dom, Rodzina... Każdy to zna...

 

Oto prosta, surowa 21-ka na zamówienie:

 

vi387_DSC_6127m.jpg

Edytowane przez Spinner

SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem straaasznie zainteresowany paskiem 26 mm :> Robisz już może coś w tym rozmiarze?


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobione nawet mam, tylko na pocztę mam daleko Zbyszek jak wiesz... :D


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem :D Ale do Zgierza chciałbym go mieć B) Chyba, ze poczekam :lol:


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolego Spinner

Napisałeś "Oczywiście, proponowałem po kolei trzy rozwiązania:

- zakup klamry u mnie - nie,

- zakup bezpośrednio w sieci za kilkanaście złotych z darmową przesyłką - nie,

- w końcu zwrot paska do mnie i mój zwrot pieniędzy - też nie..."

Dlaczego piszesz - "nie". Przecież wybrałem jedno z proponowanych przez Ciebie rozwiązań, czyli "zakup bezpośrednio w sieci za kilkanaście złotych z darmową przesyłką". Napisałem Ci o tym - cóż wiec mają znaczyć Twoje słowa? A co do zwrotu paska też Ci wyjaśniłem - ten otrzymany od Ciebie miał już znaki użytkowania, dlatego nie chciałem go zwracać. I dodam, że w naszej prywatnej korespondencji miałeś większe zrozumienie dla mojego problemu i cytuję "zrozumiałeś mój punkt widzenia"... Czemu zatem miała służyć Twoja wypowiedź? Nie musisz czuć się winny - wystarczy jak będziesz w porządku...

Robert

Edytowane przez RobertK_70

Tempus fugit - aeternitas manet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to złe miejsce, ale mam problem z kontaktem z autorem wątku - Spinner'em. Próbowałem pisać na PW ale brak odzewu, nie wiem czy nie dochodzą wiadomości czy też powód jest inny. W jaki sposób kontaktujecie się z nim - chodzi o ewentualne zamówienie pasków.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem kilka pw ze Spinnerem, po kilku dniach odpisywał, obecnie minęło ze 2 tyg i też czekam na odpowiedź, także pewnie go "nie ma"... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że jest obecny na forum. Ostatnio dzisiaj ok. 21 a mimo to nie odpisuje na wiadomości. Być może ma zapchaną skrzynkę, a być może nie jest zainteresowany.

 

?


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że przyczyna leży gdzie indziej, ja np. ostatnio mam problemy z pw. - nie wszystkie dochodzą. Zdarza się też, że ludzie nie mogą się ze mną skontaktować i dopiero powiadamiają mnie o tym fakcie przez maila lub telefonicznie. Coś jest nie tak.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo, byl kontakt i sie urwalo, juz od 2tyg, niby spinner jest dostepny ale nie wiem czy wiadomosci dochodza...

dlatego przypominam sie na ogolnym forum.

prosze o info Grzesix1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20mm na zamówienie pod "Dywizjon 303" podobno:

 

mo123_DSC_6092m.jpg

 

303 wreszcie dotarł do mnie i z miejsca założyłem pasek od Kolegi Spinnera. Komplet wygląda bardzo ładnie i super wygodnie się nosi. Wojtku, jeszcze raz dzięki!

 

x7aw.jpg
 
2wwx.jpg
Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za brak kontaktu, przez większość czasu zaglądałem tylko z telefonu na forum...:-/ Jeśli ze starych PW coś jeszcze jestem "dłużny" i nie wyczerpałem Waszej cierpliwości proszę o kontakt:-/

 

Coś tam nadal robię i będę robił teraz więcej...

 

Taki wojak ze stałymi teleskopami przyjechał do przymiarki, to mu się skromny mundurek uszyło:
 
qf370_DSC_7771m.jpg 
 
i 20-tkę struśka eksperymentalnie starzonego:
 
hf162_DSC_7769m.jpg
 
i inne:
 
Surowa 22-ka:-)
 
gs419_DSC_6601m.jpg
 
20mm czarny, orientalny elegansior z beżykiem:
 
wr797_DSC_6574m.jpg 
 
24mm potwór o grubości 6mm w czerni i pomarańczy:
 
rp113_DSC_6575m.jpg
 
Póki co zwężana 20-tka pod elegansiora na zamówionko:
 
rn249_DSC_6562m.jpg 
 
mięciutka, mocno olejona 20-tka zwężana (podpasi pod motylka też):
 
cj557_DSC_6570m.jpg 
 
i równie mocno oliwiona, styrana, szorstka momentami, niezwężana 24ka:
 
hx665_DSC_6568m.jpg

SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie iwdać wszystkich zdjęć

 

to co widac wygląda ciekawie więc chętnie bym pooglądał resztę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety komórką tuż przed wysłaniem:

 

qz646_IMAG0135m.jpg


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinner przeczytaj PW.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówionko się skończyło do Panerai 320 a, że sobota to i czas na kilka szybkich fotek był:

 

ck167_DSC_7824m.jpg 

 

le461_DSC_7826m.jpg 

 

ex319_DSC_7827m.jpg 

 

bw710_DSC_7828m.jpg 

 

dz105_DSC_7830m.jpg 

 

hk277_DSC_7831m.jpg 

 

te9_DSC_7835m.jpg 

 

up42_DSC_7838m.jpg 


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.