Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marmach

Zegarki Zielona Góra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś robił zakupy w sklepie Zegarki Zielona Góra. Adres http://www.zegarki.zgora.pl/ ?

Czy jest to sklep godny polecenia. Na ceneo.pl opinie mają dobrą, chciałbym dopytać jeszcze tutaj. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało, kontakt bardzo dobry, wszystko jak należy. Oczywiście robiłem tam zakupy, zresztą nie tylko ja, bo jeszcze pare innych ludzi z tego forum. Polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne. Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep rzeczywiście bardzo dobry. Komunikacja dobra zarówno przed, jak i po wpłacie. Odpowiedzi na maile przychodzą nawet w sobotę. Poprosiłem o zegarek nie z ekspozycji, dlatego czekałem na niego 4 dni zamiast 48 godzin, przy czym sklep uwinął się i tak 1 dzień szybciej, niż zakładano. Zabezpieczenie przesyłki wzorowe, DHL też się spisał. Tak więc brawo. Zegareczek świetny, wszystko działa. Jedyna rzecz, która nie zadziałała to usługa skracania bransolety. Poprosiłem o skrócenie do 18,5 cm obwodu, a mimo to zegarek był dużo za luźny. Pani przez telefon upierała się, że na pewno zrobiono to dobrze, co nie jest prawdą, ponieważ odjęcie 1 oczka, jak to miało miejsce, na pewno nie skraca bransolety w tym zegarku z fabrycznych 20,5 cm do 18,5 cm. Należy odjąć 2 oczka. Zegarek został zaniesiony do zegarmistrza, który uwinął się z robotą w 2 chwile i jest gitara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu znów robiłem tam zakupy. Świetny kontakt, dobre ceny, zegarek zgodny z opisem. Wszystko tip top. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby dopełnić tematu to powiem, że mają świetną szatę graficzną, świetne zdjęcia i opisy zegarków. Często wchodzę na ich stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam moderatorów i proszę o usunięcie moich niefortunnych spamów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kilka razy robiłem tam zakupy i jeśli chodzi o jakość obsługi, a także terminowość wysyłki, to pełen profesjonalizm. Sklep zdecydowanie godny polecenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.