Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hendrix89

Prośba o little help

Recommended Posts

Moi drodzy,

Organizuję w tym roku, 31.08-2.09 akcję charytatywną. Akcja polega na marszu 4 grup: z Krakowa, Opola, Częstochowy i Cieszyna do Katowic i koncercie na rynku w Katowicach. Zagra zespół Negatyw, Studio Sztama i supporty Negatywu.

Akcja ma nagłośnić problem 4 letniej dziewczynki, która po chorobie przebytej w wieku 2 lat ma porażenie wszystkich kończyn.

Jednak do zrobienia koncertu potrzeba nam środków. Mowa jest o około 35000 złotych (scena, ochrona, ogrodzenia, zwrot kosztów dla zespołów). Próbujemy je pozyskać. Naszym podstawowym targetem jest w tej materii branża spożywcza (optymalnie ze względu na portfel marek: Maspex Wadowice i Foodcare Zabierzów), a także branża telekomunikacyjna (potrzebowalibyśmy 4 tabletów/netbooków z internetem, dlatego szczególnie interesuje nam PlusGSM i Play, ze względu na to, że internet z Orange to taka sztuka dla sztuki).

Naszymi patronami są telewizja TVS, Dziennik Zachodni Polska The Times, Narodowe Centrum Piosenki Polskiej (dziękuję Rafał ;) )

Jeśli ktoś będzie miał możliwość skontaktowania mnie z podmiotem, który mógłby nas wspomóc byłbym niesamowicie wdzięczny.

Więcej szczegółów, brief, itp mogę wysłać zainteresowanym mailem.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.