Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zer0

spadł mi zegarek :(

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomóżcie, spadł mi zegarek, automat, szkło (szafir) popękało. Dokładnie taki:

tissot_luks_erkek_saatleri_erkek_tissot_prs516_valjoux_automatic_chronograph_saat_t0214142605100.jpg

Tissot PRS 516 Chrono valjoux ref T0214142605100

 

Poradźcie, czy jest jakaś opcja, żeby znaleźć taki szafir? Czy trzeba wysyłać do SG? Może jest w Gdańsku ktoś, kto podejmie się naprawy?

 

Sam mechanizm wydaje się chodzić w porządku, zobaczymy, czy trzyma czas.


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oddał do SG albo do innego profesjonalnego serwisu gdzie po naprawie zrobią próbę szczelności.

Nie chcę Cię straszyć ale kiedyś Omega co prawda z innym mechanizemem upadła mi na umywalkę z wysokości ok.30 cm

i zaczęły się problemy z rezerwą chodu.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jesli zegarek am na gwarancji to lepiej to zrobic w serwisie autoryzowanym...w przeciwnym wypadku moze utracic gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do Baum & Baum oni dorabiają szkiełka

niestety, ale szafiru nie dorobią, pytałem przy okazji innego zegarka.

podpytałem w serwisie tissota w gdynia, nawet nie jest drogo - 130zł, ale 4 tygodnie czekania, no i próbę szczelności zrobią


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dorobią szafiru? A to mnie zaskoczyłeś, bo myślałem że szafir to u nich nie problem, tym bardziej, że kiedyś rozmawiałem z nimi na ten temat i wprawdzie odradzili mi szafir ze względu na cenę, ale nie powiedzieli słowa o tym, że szafirów nie dorabiają... Może nie dosłyszałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi zalezalo na szafirze. Ale powiedzieli mi (ojciec stal razem z synem), ze nie da rady. Chyba, zebym przyniosl swoj "material", to moznaby wykroic.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, 130zł to 3% wartości zegarka. Po co masz kombinować gdzieś po bokach, żeby zaoszczędzić jakieś marne paręnaście czy parędziesiąt zł. Wysyłaj do SG, nie wygłupiaj się :D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też zrobiłem :) a dyskusja o baum&baum toczy się trochę "obok" :)


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.