Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzyzol

Policzmy MONSTER'y

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami coś na bazarek wpadnie, ale coraz rzadziej. Ceny, jak to ceny.. jedni chcą sprzedawać, a inni sprzedać. Przekrój cen za 1 i 2 gen. od 800 do 2000, a najczęściej gdzieś pośrodku. częściej ktoś sprzedaje na wszelkiej maści grupach fb, tutaj mało kto się pozbywa.

 

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pomyśleć że kilka lat temu były bez problemu  do wyrwania w granicach 500-600 zł :)  sam jeszcze bym przygarnął jakiegoś potwora ;] bo wiem jakie to zajebist.e  zegarki ;]

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawicie ,  dzięki za rady . Nadejdzie ten dzień kiedy wstawię tu zdjęcie swojego potwora bo nakręcony jestem strasznie ale zachowuje zimną krew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, tomaliusz napisał:

A tu taki NOS-ik ?

 

Tomek szykujesz grunt pod sprzedaż? :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tommly napisał:

Tomek szykujesz grunt pod sprzedaż? :D

??

To chyba ostatni zegarek do sprzedania gdybym musiał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy i gdzie można kupić bolce do wymiennych ogniw bransolety? Kupiłem z dwoma zdjętymi ogniwami, ale niestety bez bolców, więc nie da się założyć...

 

DSC01332.JPG

 

 

 

15 godzin temu, tomaliusz napisał:

A tu taki NOS-ik ?

 

 

 

taki NOSik aż żal nosić, bransa rysuje się od patrzenia ;) :D 

17 godzin temu, Sol napisał:

Portale aukcyjne, fora zegarkowe, itd.

Niestety tanio to już było. Ale z drugiej strony Monster oferował więcej niż kosztował.

Kup za tyle ile możesz dać i za tyle by móc sprzedać bez straty :)

 

Nie sądzę też by ceny spadły, bo to jeden z najlepszych modeli Seiko.

 

17 godzin temu, Macmac napisał:

Czasami coś na bazarek wpadnie, ale coraz rzadziej. Ceny, jak to ceny.. jedni chcą sprzedawać, a inni sprzedać. Przekrój cen za 1 i 2 gen. od 800 do 2000, a najczęściej gdzieś pośrodku. częściej ktoś sprzedaje na wszelkiej maści grupach fb, tutaj mało kto się pozbywa.

 

 

16 godzin temu, lysolek007 napisał:

a pomyśleć że kilka lat temu były bez problemu  do wyrwania w granicach 500-600 zł :)  sam jeszcze bym przygarnął jakiegoś potwora ;] bo wiem jakie to zajebist.e  zegarki ;]

 

Fakt, jak się do nich przekona, to "need to have: ;) Sprzedałem OM I gen. Pożałowałem. Trafił się OM II gen. (SRP 309) moim zdaniem najlepszy ze wszystkich generacji i odmian monstera, taki wzorzec czy kwintesencja albo cremme de la cremme monsterowości. Na olx, bo od czasu do czasu się trafiają, nawet teraz są jakieś... Sprzedawca wystawił za 1900 zl, poza zasięgiem. Desperacko napisałem, że cena z kosmosu, fakt, że to zegarek uważany za kultowy, ale mimo wszystko to tylko 4r36... Udało się zbić do nadal nieprzyzwoitej ceny 1500 zł. No i wybuliłem... Co robić? ;) POPOLUPO :D

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, worientom napisał:

Koledzy, czy i gdzie można kupić bolce do wymiennych ogniw bransolety? Kupiłem z dwoma zdjętymi ogniwami, ale niestety bez bolców, więc nie da się założyć...

 

Piny i tulejki kupisz na www cousinsuk com, niestety nie pamiętam wymiarów. Zmierz suwmiarką w bransolecie, szukaj Pins & Tubes. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200524-122334.jpg

 

 

 

Mój również się nigdzie nie wybiera. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Kolega Tomaliusz się wstrzelił w dzień, kiedy akurat sam wyciągnąłem Monstera z zamku :D To jedyny model zegarka, który uświadomił mnie, że tylko krowa nie zmienia poglądów. 10 lat temu uważałem ten zegarek za okaz brzydoty, tak z 6 lat temu go kupiłem, po czym po dwóch tygodniach od zakupu chciałem zwracać do sklepu, bo wydawał mi się dziwny. Po czym przeleżał rok, może dwa, zanim zacząłem go z powrotem nosić. Patrząc na ebay i cenę z kosmosu, ponad 1000euro, cieszę się, że jednak zdecydowałem się dać mu szansę, bo został jednym z moich ulubieńców i dzisiaj sobie nie wyobrażam kolekcji bez niego. Żałuję, że nie kupiłem pomarańczy 2 gen. wraz z Draculą, bo też był w butiku. Gdyby nie to, że żółw jest wygodniejszy podczas pływania/sportów wodnych, to ten byłby numerem jeden. Luma najlepsza (a w zasadzie, to jej koncentracja - przebija wszystko, co dziś Seiko tłucze w segmencie do 2500USD), jakość wykonania również dużo, dużo lepsza niż obecne zegarki tej firmy w dużo droższej cenie. Debeściak po prostu, jeszcze z czasów kiedy Seiko się chciało.

 

Btw. Monstery nowszej generacji, to śmiechem biorę i przechodzę obok, mają tyle z Monstera, co kot napłakał. To już ugrzecznione zegarki dla laluń (moje osobiste zdanie, nikogo nie zamierzam obrażać, po prostu są cukierkowe, a nie monsterowe). Z generacji, najbardziej podoba mi się właśnie druga i to tę uważam za prawilną. Pierwsza, mimo, że też spoko, to razi mnie jedną rzeczą w mniejszym stopniu - brak kłów, a drugą w zdecydowanie większym (deal breaker) - brak obwódek w indeksach. One mocno podkreślają charakter tego modelu.

 

IMG_20200525_090816.jpg

IMG_20200525_090634.jpg

IMG_20200525_090613.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
19 godzin temu, emiel napisał:

Luma najlepsza (a w zasadzie, to jej koncentracja - przebija wszystko, co dziś Seiko tłucze w segmencie do 2500USD)


Tutaj nie zgodzę się z Szanownym Przedmówcą: Tuńczyki świecą mocnej i dłużej.

3 generacja jest lepiej wykonana od poprzedników - mam 2 gen a żona 3 gen.

Z resztą: jak najbardziej się zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emiel: masz najładniejszego monstera że wszystkich generacji i wszystkich wersji kolorystycznych. Miszcz


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i najładniejszy pasek i rękę...

Aha, i kwiatki też! ;)

 

A co do lumy, to w 51MAS, którego kolega emiel chyba nie lubi, też jest mocniejsza :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naj, naj, naj, można po niemiecku czytać :lol:2.thumb.jpg.018b9b3560a64db0568dc5906ec6c404.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

IMG_20190608_212704_2-01.jpeg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
9 godzin temu, PiotrX napisał:

Naj, naj, naj, można po niemiecku czytać :lol:


Nie wiem Piotrek dlaczego go sprzedałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy ić stont. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.