Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzyzol

Policzmy MONSTER'y

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli każdy liczy swoje, to ja mam 1, ale przewinęło się ich 5 lub 6 przez moje łapki.

Do pierwszej generacji bym nie wrócił - wolę nowsze indeksy i mechanizm ze stop-sekundą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli każdy liczy swoje, to ja mam 1, ale przewinęło się ich 5 lub 6 przez moje łapki.
Do pierwszej generacji bym nie wrócił - wolę nowsze indeksy i mechanizm ze stop-sekundą
No to właśnie poruszyłeś bardzo ważny temat. Już idę po popcorn

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to co uważam za najlepsze:

pomarańczowa 2

spacer.png

 

i czarna 1

spacer.png

 

 

Snow Monstera też bym chętnie posiadł ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Triptical napisał:

No to właśnie poruszyłeś bardzo ważny temat. Już idę po popcorn emoji16.png

Dawno Go nie było na Forum, to należy wybaczyć te głupoty ;) jakie wypisuje. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Triptical napisał:

No to właśnie poruszyłeś bardzo ważny temat. Już idę po popcorn emoji16.png

Eee, że jakaś gównoburza się rozpęta? 😁 Bez przesady, to kwestia gustu co się komu bardziej podoba. Wg mnie nowsze indeksy po prostu bardziej pasują do zwyczajowej nazwy tego modelu, no i są lepiej wykonane niż I gen. Przynajmniej na moje laickie oko 😅

 

 

@Dorian06 to jest opinia moja i najmojsza i jej się będę trzymał, jak transparentu na proteście 😁 Fakt jednak, że bardzo dawno mnie nie było w świecie zegarków. Staram się nadrabiać ;)

Edytowane przez Chorwat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eee, że jakaś gównoburza się rozpęta? Bez przesady, to kwestia gustu co się komu bardziej podoba. Wg mnie nowsze indeksy po prostu bardziej pasują do zwyczajowej nazwy tego modelu, no i są lepiej wykonane niż I gen. Przynajmniej na moje laickie oko
 
 
[mention=33911]Dorian06[/mention] to jest opinia moja i najmojsza i jej się będę trzymał, jak transparentu na proteście Fakt jednak, że bardzo dawno mnie nie było w świecie zegarków. Staram się nadrabiać
Popcorn się przydał
O to właśnie chodzi że dywagacji na temat wyższości gen2 nad gen1 było tutaj bez liku i zawsze w wesołej, przyjacielskiej atmosferze. I to właśnie chodzi.
Będę szczery że nie posiadam żadnego Potwora, ale wszystkie generacje miałem w łapach i absolutnie Gen 2 tylko i wyłącznie się liczy jak dla mnie. Z resztą ten właśnie model osiąga teraz wariackie ceny, co jest niestety powodem przez którego ciągle go nie mam.
Mój subiektywny ranking monsterów:
1. SRP 313 - Dracula
2. SRP 309 - Pomarańcza
3. SRP 311 - Czarny
Reszta się nie liczy

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny. ;)

Jak każdy ma własne zdanie. Oczywiście szanuje je.  Jednak się z nimi nie zgadzam. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najlepszy jest każdy Monster, którego się posiada. Ja swojego sprzedałem i teraz mogę sobie co najwyżej pomarzyć


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał:

1. Monster Orange V2

2. Monster Black V1

 

I tyle w temacie 😄

 

Mądrego, to dobrze posłuchać ;) .. u mnie na dzień dzisiejszy z Seiko zostały tylko te dwa na dożywociu.

 

IMG_7873.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
8 godzin temu, Dorian06 napisał:

Dawno Go nie było na Forum, to należy wybaczyć te głupoty ;) jakie wypisuje. :lol:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20201105_083703-01-01.jpeg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lysolek007 napisał:

;] 

 

 

Jak Monster Sunburst.

 

Abo i lepiej :-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marak napisał:

 

Jak Monster Sunburst.

 

Abo i lepiej :-

To mój kolejny potwór który daje  dużo frajdy :) te zegarki albo się polubi albo znienawidzi 😁

 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie tej wyższości monstera nad monsterem ;) :D 

 

Powiem tylko coś chyba neutralnego, otóż, mianowicie, początkowo myślałem, że nazwa monster to ze względu na te indeksy 2-jki (zęby, szpony). Nie orientowałem się w takich niuansach, jak generacje modelu. Początkowo zegarek wydawał mi się wstrętny. 

 

Subiektywnie SRP 309 to dla mnie najładniejszy monster i kwintesencja monstera. Ale to kwestia gustu. Co do 7s26 i 4r36, to kwestia tego, co kto ceni. JA cenię stop sekundę i dokręcanie. Ale i tak, decydujące znaczenie w wyborze między I a II mają dla mnie indeksy II-jki. 

 

Poniższa opinia, to opinia "kanoniczna" ;) Ale mogą być niekanoniczne. Powiem tak, chętnie pooglądam fotki każdego monstera. Te limitki i rzadsze, są wisienkami na torcie. Dobrze mieć tort, czyli jeden z poniższych albo oba. Ale wisienki to wisienki... ;)

W dniu 4.11.2020 o 14:05, Sol napisał:

U mnie to co uważam za najlepsze:

pomarańczowa 2

i czarna 1

 

 

 

 

 

20 godzin temu, lysolek007 napisał:

To mój kolejny potwór który daje  dużo frajdy :) te zegarki albo się polubi albo znienawidzi 😁

 

 

Ba, mogą się nie podobać, a potem nagle się spodobać. I nawet nie wiadomo, dlaczemu ;) Jak ser dojrzewający, im mocniej śmierdzi, tym smaczniejszy :D 

 

byle nie przesadzić z tym dojrzewaniem, ulepszaniem (taki lekki wtręt do III gen.).

 

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest i mój. Wczoraj zupełnie przypadkiem znalazłem na sieci numer 1 z mojej osobistej listy Monsterów. Cena była świetna. Zatem szybki telefon, przelew i już dzisiaj jest tutaj.
0ef1fef3ab11c932bd549598cb5c4608.jpg


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :)

Fajna wersja i prawie ją kiedyś kupiłem. Gdyby miała trochę mniej śladów używania to bym wziął.

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
2 godziny temu, Triptical napisał:

No to jest i mój. Wczoraj zupełnie przypadkiem znalazłem na sieci numer 1 z mojej osobistej listy Monsterów. Cena była świetna. Zatem szybki telefon, przelew i już dzisiaj jest tutaj.
 

 

No, wreszcie masz jakis fajny zegarek 😝

*zazdro*

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, maritimeeng napisał:

 

No, wreszcie masz jakis fajny zegarek 😝

*zazdro*

 

Dzięki. Twój czarnuszek też jest ok. Zawsze lepszy niż jakikolwiek gen 1 :P


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie jakieś urozmaicenie, ten wampirek 😀 Gratulacje! W sumie jeden z bardziej "charakternych" potworów... 

Edytowane przez worientom
Uzupełnienie wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.