Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzyzol

Policzmy MONSTER'y

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Triptical napisał:

Temu Monsteru, nawet w wersji "tampon" najlepiej chyba jest na inżynierze.
 

 

To nie tampon, to je wampir ;) Inżynier jest dobry do każdego monstera. A czy ma to ustrojstwo na piankę? Znaczy to się nazywa, zdaje się rozszerzenie....  

 

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
To nie tampon, to je wampir  Inżynier jest dobry do każdego monstera. A czy ma to ustrojstwo na piankę? Znaczy to się nazywa, zdaje się rozszerzenie....  
 
Diver's extension.
Nie ma. To jest całkiem nieźle zrobiony kajdan z Ali, z pełnymi linkami za 14 funtów. Nie ma co narzekać, tym bardziej że ja nurkuję tylko przy biurku.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

IMG_20201111_144203-01.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o SRPD25K1? Mnie się  bardzo podoba, zwłaszcza z uwagi na ciemniejszy w porównaniu z kopertą kolor obrotowego pierścienia. No i te wycięcia przechodzące z pierscienia na koperte, jakby ugryzienie potwora w istocie. Piękny zegarek, ciekawy jestem jak tk na żywo wygląda.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, albiNOS 01 napisał:

A co myślicie o SRPD25K1? Mnie się  bardzo podoba, zwłaszcza z uwagi na ciemniejszy w porównaniu z kopertą kolor obrotowego pierścienia. No i te wycięcia przechodzące z pierscienia na koperte, jakby ugryzienie potwora w istocie. Piękny zegarek, ciekawy jestem jak tk na żywo 

Miałem go w ręku kilka dni temu . Sam zegar fajny,  kwestia tak naprawdę koloru bezela , czy wolisz stalowy czy właśnie czarny  . Odcień niebieskiego jak dla mnie na plus , a tak to monster jak monster :)

20201113_201207.thumb.jpg.229c50c39851e56b7395a7cf943266e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

 

IMG_20201113_220348-01.jpeg

 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.11.2020 o 20:12, Fifarafa napisał:

Miałem go w ręku kilka dni temu . Sam zegar fajny,  kwestia tak naprawdę koloru bezela , czy wolisz stalowy czy właśnie czarny  . Odcień niebieskiego jak dla mnie na plus , a tak to monster jak monster :)

20201113_201207.thumb.jpg.229c50c39851e56b7395a7cf943266e5.jpg

 

A i pojawiła się poważna wątpliwość.  Zegarek ma obwód bransolety z kopertą 20 lub 21 cm. Kurde, minimalnie za mało lub ba styk. Orientujecie się, czy w zestawie są dodatkowe ogniwa? Czy mozna je w miarę łatwo dostać? Wiem, że bransoleta ma możliwość szybkiego powiększenia, może nie potrzebnie sie martwię...


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebayu można kupić pojedyncze ogniwa, ale wychodzi stosunkowo drogo. Można też kupić całą nową bransoletę, zdjąć 1 ogniwo, a resztę może zechce odkupić ktoś z mniejszym nadgarstkiem. Ewentualnie może któryś z forumowiczów ma ogniwo na zbyciu. W każdym razie jakoś da się rozwiązać problem.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można też przedłużyć bransolete taką blaszką , kiedyś tak zrobiłem.  A same ogniwa to nie problem , ja mam dwa nowe na zbyciu jak by co .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej konfiguracji jeszcze tu nie był. 

20201121-141810.jpg 

2 godziny temu, Mirosuaw napisał:

...

Można też kupić całą nową bransoletę, zdjąć 1 ogniwo, a resztę może zechce odkupić ktoś z mniejszym nadgarstkiem. 

...

Kumpel szuka i ma mniejszy nadgarstek. Mógłby być tym zainteresowany. 

 

 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Fifarafa napisał:

Zawsze można też przedłużyć bransolete taką blaszką , kiedyś tak zrobiłem.  A same ogniwa to nie problem , ja mam dwa nowe na zbyciu jak by co .

Super, ale poczekam aż cel w moim banku osiagnie cel 🙂


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Klasyka pijacka...

 

50629296111_f36dd9f7ba_o.jpg

 

50629293771_e473c239b0_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
21 minut temu, Chorwat napisał:

Te z iksem dają na niebiesko? Czy tak foto przekłamuje?


Balans bieli w komórce nie daje rady. Jest zielono - zielono. Ale byłoby fajnie z takim odcieniem 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie różni SRPD25 od SRPD25K1?bo ja nie widzę różnicy, a na filmach i zdjęciach widzę jedynie różnice w odcieniu niebieskiego koloru tarczy, ale nie wiem czy wynika to z miejscowych warunków, oświetlenie, kamera, itp.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ebayu można kupić pojedyncze ogniwa, ale wychodzi stosunkowo drogo. Można też kupić całą nową bransoletę, zdjąć 1 ogniwo, a resztę może zechce odkupić ktoś z mniejszym nadgarstkiem. Ewentualnie może któryś z forumowiczów ma ogniwo na zbyciu. W każdym razie jakoś da się rozwiązać problem.
Cześć,
Gdzie można kupić taką bransoletę? Kupiłem jednego monstera na pasku i to był błąd bo najbardziej mi odpowiada na bransolecie.

Pozdrawiam
Radek

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2020 o 10:11, rkorona napisał:

Cześć,
Gdzie można kupić taką bransoletę?
 

 

Otwierasz eBay, wpisujesz w wyszukiwaniu "seiko monster bracelet" i masz. Tylko trzeba wybrać sprawdzonego sprzedawcę z dobrymi opiniami żeby się nie nadziać na jakąś podróbkę.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie i tutaj jest największy problem, bo większość reklamuje się, że sprzedaje oryginał ;)

Pozdrawiam
Radek

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem w potrzebie kupna jednego ogniwa i jednej tulejki. 

 

20201204-175753.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.