Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cavendish

Problem z Lorusem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zakupiłem dziś zegarek Lorus RF845dx9. Po powrocie do domu otworzyłem pudełko no i próbowałem go nastawić i kliknąłem pierwszy przycisk od góry (nie zorientowałem się, że już jest nastawiony). Po kliknięciu tego przycisku zegarek zaczął chodzić (wcześniej żadna wskazówka się nie ruszała), ale problem polega na tym, że wskazówka na tym górnym kółeczko 1/20s zaczęła chodzic razem z zegarkiem i dopiero po 10 minut się wyłącza ? Czy to tak ma być, czy da się jakoś wcześniej wyłączyć tą wskazóweczkę 1/20 ? Jak chce wcześniej wyłączyć to zegarek przestaje działać (żadna wskazówka się nie rusza.

 

Proszę o pomoc.

 

lorus-rf845dx9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy do instrukcji

górny przycisk włącza stoper, 1/20 to wskazanie stopera, czyli stoper żyje

niestety po takim opisie nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć czy włączyłeś jakąś funkcję np stoper i nie potrafisz posługiwać się zegarkiem

czy zegarek jest uszkodzony - działa w nim tylko stoper, lub jest tak wadliwy, że zatrzymanie stopera powoduje zatrzymanie całego zegarka, lub ma tak zleżałą baterię, że nie potrafi normalnie funkcjonować

instrukcja

telefon do sprzedawcy

jeżeli nic się nie uda - zwrot zegarka - jeżeli kupiony przez internet, masz 10 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wydawało mi się, że jest już wszystko dobrze. W instrukcji wyczytałem, że stoper 1/20s ma działać około 10 minut po włączeniu. Po tym czasie stoper 1/20s sie zatrzymał i zegarek chodził. Byłem już bardzo zadowolony, ale dziś wstaje, patrze na zegarek i znowu się nic nie ruszało. Dopiero po kliknięciu górnego przycisku zaczął chodzić, ale znów włączył się stoper 1/20s i trzeba było czekac 10 minut do jego zatrzymania. Co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie, pobaw sie po prostu srodkowa,najwieksza koronka. Odciagnij, dopchnij-to ona ustawia czas. Moze jest tam wsadzony plastik, papierek ktory zabezpieczal baterie przed rozladowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moją głupote :) Już wiem o co chodzi. Po prostu duża wskazówka sekundowa (do tej pory tak myślałem) nie oblicza sekund w zegarku tylko jest do stopera. Myślałem, że skoro ona nie chodzi to zegarek jest wadliwy. Sekundy u mnie lecą w kołeczku po lewej stronie a duża wskazówka sekundowa stoi, gdyż jak już wyzej wspomniałem jest do stopera. To mnie zmyliło :) Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popraw się na przyszłość biggrin.gif, żeby to było ostatni raz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.