Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ChudyCFC

Orient FEU07005BX - czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem zacząć od zegarka który zamierzam właśnie zakupić ale jednocześnie poznać Wasze opinie na jego temat, na temat jego mechanizmu, jakości wykonania, trwałości czy innych aczkolwiek istotnych informacji które mogą mi się przydać. Mam jeszcze kilka innych modeli na oku ale zacznę od tego modelu... Z góry dziękuję... i pozdrawiam. Krzysiek

 

17740_4.jpg

 

Może ewentualnie jeszcze ten... FEU03002BW

 

17733_1.jpg

 

PS.

Możliwe że gdzieś temat podobny był badany ale po wpisaniu symbolu nic nie znajduje... ;-)

Edytowane przez ChudyCFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.oba te zegarki są bardzo solidne.Dobrze wykonane jak na tą cenę.Mechanizmy w orientach sa praktycznie nie zawodne i naprawdę są to zegarki na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A czy poza wyglądem tarczy i koperty różnią się czymś znacznie ? ;-)

 

Jeszcze pojawiła się jedna opcja zakupu... model EU05002W / CEU05002W0 / FEU05002W0 ... ;)

 

CEU05002W.jpg

 

Atut: przezroczysty dekiel pod spodem zegarka... reszta chyba podobnie... ale nie wiem który wybrać, wszystkie trzy mogę mieć nowe w bardzo dobrej cenie ok. 400 zł za każdy z polskiej dystrybucji i z polską gwarancją... :P

Edytowane przez ChudyCFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatecznie zwyciężyła opcja nr... 3 :-P Chyba za sprawą kolorystyki i spodu koperty... oraz unikatowości... :-)

 

Mała galeria... ;-)

Edytowane przez ChudyCFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegar,

A może kolega napisać gdzie zakupił i ile to cudo kosztowało?

 

Pozdrawiam B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie, wielka prośba o źródło zakupu takiego zegarka w cenie 400zł! Za tę cenę chętnie kupię opcję nr 1 ze skalą logarytmiczną :)


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zegar nr. 2 FEU03002BW bardzo fajny zegar dobrze zrobiony , niepodobala mi sie tylko bansoleta mocno zwężona od uszu do zapiecia dlatego przełozyłem go zaraz na pasek i było ok

 

dscf1102l.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient FEU07005BX pierwszy zegarek z tego postu, jest bardzo ciekawy. Tylko jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć co oznaczają te wszystkie cyfry ? Raczej nie minuty i sekundy. Na czerwono również jest 60km co to oznacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient FEU07005BX pierwszy zegarek z tego postu, jest bardzo ciekawy. Tylko jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć co oznaczają te wszystkie cyfry ? Raczej nie minuty i sekundy. Na czerwono również jest 60km co to oznacza ?

To jest kalendarz wieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz jest u góry i na dole. Do okoła tarczy są dwa rzędy cyfr plus na czerwono jakieś dodatki. Czy ktoś wie jaką funkcję to spełnia?

Edytowane przez pawko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem taki post o orient new multi calendar że posiada plastikowe części może się ktoś wypowie jak to wpływa na mechanizm ja kupiłem ostatnio takiego orienta i po tygodniu na ręce stawał a odłożony chodził 🤔 wrzucam kilka zdjecScreenshot_20210217-102810.thumb.png.705d108b47da5a8f24b5ef99701bf65c.png

Screenshot_20210217-102758.png

Screenshot_20210217-102736.png

Screenshot_20210217-102727.png

Screenshot_20210217-102716.png

Edytowane przez Blazejgaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.