Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matt24

Złoty Remotoir Cylindre 10 Rubis wycena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem takowy zegarek w starych przedmiotach, nie działał, rozkręciłem go na części pierwsze, wiem że ma on złote elementy, może ktoś wie ile będą one warte, które dokładnie są złote? bo nie jestem pewien czy wszystkie złotego koloru to złoto. chciałbym tanio sprzedać te części gdyż zbieram na gitarę basową :) z góry dziękuje, i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkręciłeś go na części pierwsze? to jak w "kilerów dwóch" siara powiedział...no i fpizdu i wylądował...złota mogłabyć co najwyżej koperta, ewentualnie wskazówki i indeksy...warte tyle po ile gram złota, poza tym nie wycenia się zegarków na forum, pokaż chociaż zdjęcie tego złotego cuda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd przypuszczenie, ze części mechanizmu są złote? Nie wszystko złoto, co się świeci ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święte słowa. Tylko bardzo podobnie wyglądają, jak odróżnić złoto od tego nie złota? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :P nie widze...jest punca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie jak do dziecka trzeba, ja wiem tylko tyle że gdzieś tu jest złoto, nie wiem co tu punca, praktycznie nic nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On był już nie sprawny, a do niczego sie już nie nadawał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakim złocie w ogóle mówisz?

Złota mogłaby być tylko i wyłącznie koperta tego zegarka, ale na Twojej fotce złota nie przypomina. Gdyby była złota, to miałaby nabite stosowne próby, czyli te punce. No i raczej byłaby w kolorze złota, a na fotce nie jest. Przynajmniej u mnie nie widać.

Części mechanizmu nie są wykonywane ze złota (tzn czasami niektóre są, ale na pewno nie w tym zegarku). Niektóre elementy mechanizmu moga być złocone, ale to tak minimalne ilosci złota, ze nie ma o czym gadać


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłem takowy zegarek w starych przedmiotach, nie działał, rozkręciłem go na części pierwsze, wiem że ma on złote elementy, może ktoś wie ile będą one warte, które dokładnie są złote? bo nie jestem pewien czy wszystkie złotego koloru to złoto. chciałbym tanio sprzedać te części gdyż zbieram na gitarę basową :) z góry dziękuje, i pozdrawiam.

 

Wiesz??? Hmm...

W wodzie morskiej jest więcej złota niż w tym zegarku, sprzedaj trochę z Bałtyku, to starczy na gitarę basową i wzmacniacz.... :lol:


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie robić sobie ze mnie idioty.. dobrze wiem że w zegarku jest trochę złota, z resztą spójrzcie tu http://archiwumallegro.pl/zloty_remotoir_cylindre_10_rubis-825995364.html ten sam co mój, myślicie że ktoś zapłacił za niego 1100zł dlatego że jest z metalu? nie wydaje mi się.. A myślałem że w końcu trafiłem na forum " Na poziomie " ale nie ma to jak naśmiewać się z innych..;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje. forum nie jest na poziomie. jak moga nie chciec ci powiedziec tego, co chcesz uslyszec. skandal.:blink:

mi sie wydaje, ze szkielko tez bylo ze zlota.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matt24 a co powiesz na to ,że stalowy AP chrono kosztuje powyżej 80 000pln? na co więc dowodem jest stwierdzenie ,cytuje "myślicie że ktoś zapłacił za niego 1100zł dlatego że jest z metalu"?

 

to co posiadasz to niestety złom , niewiele warty . Zamiast go niszczyć bezmyślnym rozbieraniem , było dać do zegarmistrza do odrestaurowania ..A tak to , coż ..złom na częsci może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotoload....4484045d2468662

 

http://www.fotoload....330721247723315

 

te ponumerowane części są złote? bo jeśli tak to troche tego tu jest:)

 

Jedno ze wspomnień z czasów II Wojny jakie usłyszałem od rodziny było to o pewnym żołnierzu Armii Czerwonej. Ów dzielny Krasnoarmiejec na szlaku chwały zbierał "zołoto". Złożył wizytę także w domu "oswobodzonych sojuszników" i jako opłatę za swe czyny - poodłamywał wszystkie złocone uszka od filiżanek. Miał tych uszek pełen wór na plecach. Aż do dzisiaj o większej głupocie i wandalizmie w zbliżonym temacie nie słyszałem...:o


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie robić sobie ze mnie idioty.. dobrze wiem że w zegarku jest trochę złota, z resztą spójrzcie tu http://archiwumallegro.pl/zloty_remotoir_cylindre_10_rubis-825995364.html ten sam co mój, myślicie że ktoś zapłacił za niego 1100zł dlatego że jest z metalu? nie wydaje mi się.. A myślałem że w końcu trafiłem na forum " Na poziomie " ale nie ma to jak naśmiewać się z innych..;)

Rzeczywiście, Koledzy nie ładnie jest robić z młodego człowieka, zbierającego na gitarę (i to basową!) idiotę. Jak dla mnie te dwa zegarki (twój i ten z archiwum)są identyczne. Nie słuchaj prześmiewców, złóż szybciutko zegarek, tak jak był (w odwrotnej kolejności do rozbierania) i wystaw na allegro, napewno pójdzie wyżej niż ten drugi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już nawet nie chodzi o to że to zegarek.. chodzi mi tylko o to, że któreś części są ze złota, a nie wiem które, i będę siedział miesiąc na forum żeby dowiedzieć się, że złota jest tylko klapka, pisząc temat kierowałem swoje słowa do osób POSIADAJĄCYCH taki zegarek, nie do osób które takiego nawet nie widziały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie robić sobie ze mnie idioty.. dobrze wiem że w zegarku jest trochę złota,

 

W twoim wieku myślenie bardzo boli?

 

Jak już bezmyślnie w poszukiwaniu złota załatwiłeś ten zegarek na amen, to bierz się czym prędzej za za unicestwienie kilku komputerów, może komórek. Gwarantuję ci że więcej złota znajdziesz w ich w częściach elektronicznych. Parę kilo procesorów, płytek drukowanych sprzedasz na Allegro i masz swoją gitarę.


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej nic nie jest ze złota , gdyż z reguly złota jest koperta , ale wtedy posiada tzw punce czyli znak okreslający rodzaj złota ( 14K , 18 K)- reszta nie jest złota

na tych zdjęciach tego nie widać

jak chcesz to idz do złotnika i niech sprawdzi

Tyle w temacie .

A Koledzy mieli w rękach zegarki po kilkadziesiąt i więcej tysięcy , wiec zarzucanie im niekompetencji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej kopercie mam nr seryjny 102 2 682 i jest też mniejszymi cyferkami w rogu zapisane " 16 373. " więc nie wiem.. a co do noszenia zegarków po kilkadziesiąt tysięcy w kieszeniach, mi wystarczy że nieraz nosze te kilkadziesiąt tysięcy, ale w papierkach nie w zegarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej kopercie mam nr seryjny 102 2 682 i jest też mniejszymi cyferkami w rogu zapisane " 16 373. " więc nie wiem.. a co do noszenia zegarków po kilkadziesiąt tysięcy w kieszeniach, mi wystarczy że nieraz nosze te kilkadziesiąt tysięcy, ale w papierkach nie w zegarku :)

 

 

Stawiam że to pisze "dziecko neostrady"


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek z linku "poszedł" za 700, cena 1100 to była cena KupTeraz, natomiast cena 700 to była wywoławcza. W sumie znalazł się jeden chętny i nikt więcej nie licytował.

Zwróć uwagę, że samą wartością zegarka był jego wiek i ewentualny stan, fakt że był złoty klient potraktował jako zabezpieczenie, że w razie czego odzyska część kwoty w najgorszym razie za złom złota.

Twój niestety został zdemolowany, jeśli nie ma prób to nie ma żadnej wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na usta cisną się tylko dwa słowa: ło Boże...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EOT

zegarek nie jest złoty i szkoda dłużej bić piany

Skoro nosisz po kilkadziesiat tysiecy w papierkach to po co się łaszczysz na kilkaset złotych w złomie?

proponuję dać sobie spokoj z odpowiadaniem nieletnim na bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.