Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

IWC vs JLC

  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Michał z dziwnym dystansem podchodzi do niemieckich zegarków....myślę ze GO nigdy u niego nie zagości....jest na wiecznej liscie must have ale zawsze przegrywa z czymś popularniejszym. Jesli kiedys bedzie mierzyl w coś niemieckiego to byc morze padnie na L&S

 

Tymczasem ja tak kocham "niemce" :) i jestem pewien ze kiedys GO kupię....ceny podstawowych modeli nie są jakieś astronomiczne. Białe/szare chrono od GO to mój zegarek marzeń :)

 

Który dokładnie model masz na myśli? Masz jakiś dobry kontakt,do zakupu?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz prawdziwą przyjemność nosić GO Senator Sixties - rasowy zegar - świetny! Jak na Portugalosa czy Mastera JLC zwrócił uwagę tylko jeden znajomy tak o GO już parę razy słyszałem, że super wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś Łukasz Senatora? :)

 

Mierzyłem te zegarki i choć rzeczywiście są bardzo ładne, to jakoś do mnie nie pasują. Mówię o Senatorze Sixties.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do kolegi właściciela GO Senator Sixties. Jestem zachwycony tym zegarkiem, wersją bez daty panoramicznej. Rozmiar 39mm wydaje się być uniwersalny. Gdzie w PL można zobaczyć i przymierzyć ten zegar. Gdzie najlepiej dokonać zakupu. Znalazłem ten zegarek w ofercie na kraff.pl. Cena za wersję z jasną tarczą 19.500, za czarną 22.500. Czy to dobra cena? Z góry dzięki za jakiekolwiek info. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie.. GO jest nieobecne w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GO gości na mojej ręce gościnnie - chwilowa zamiana z bratem. W PL kiedyś te zegarki widziałem chyba na Pl. Trzech Krzyży w Wawie, ale czy jeszcze tam są - nie wiem. Ten brata ma panoramiczną datę i to mi się w nim najbardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie.. GO jest nieobecne w Polsce.

 

Czyli kupno tylko we własnym zakresie?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupno tylko we własnym zakresie?

Myślę, że gdyby ktoś zdecydowałby się na dystrybucję tych zegarków nie nazekałby na chętnych :)

 

To ja jeszcze zamieszam i dorzucę alternatywę dla Portugalczyka od GO:

 

3958010204md.jpg

 

gozeigerdatum1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby ktoś zdecydowałby się na dystrybucję tych zegarków nie nazekałby na chętnych :)

 

 

 

Swojego czasu jak napisano wyżej GO w Polsce sprzedawał Kruk. Nie wiem dlaczego, ale wycofał się z nich i w tej chwili w "oficjalnym obiegu" są w Polsce niedostępne. Najbliższy punkt zakupowy to Niemcy, z tym że ceny chyba takie sobie.

Mierzyłem wersję z datą w Niemczech i zakochałem się w tym zegarku, myślę, że kiedyś się na niego skuszę jeśli finanse i żona pozwolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To ja jeszcze zamieszam i dorzucę alternatywę dla Portugalczyka od GO:

 

 

Portugalczyk na żywo wygląda dużo lepiej od tego GO.

 

Go które biorę pod uwagę :

 

004772-001_772_zps29a82ea8.jpg

 

i_893_senator_nav_chrono_zps068bfe39.jpg

 

i_2821_90-02-42-32-05_PML_St_si_2_zpsb356890f.jpg

 

Który wg. Was najfajniejszy?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś młodym człowiekiem, więc moim zdaniem PanoMatic Lunar. Ja już jestem "starszy pan" i wybrałbym górny z rezerwą chodu (Senator Observer 1911).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, jak dla mnie to:

3

1

2

Myślałeś o tym modelu? Glashütte Original Senator Seventies Panorama Date?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie górny . Według mnie optymalny układ tarczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Panomatic jest w grze to ja nie mam więcej propozycji - rozważ go w szarym kolorze bo ciekawiej wygląda na podstawie zdjęć, ale na żywo nie miałem przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś o tym modelu? Glashütte Original Senator Seventies Panorama Date?

Tak, odpada. To piękny zegarek jest, ale dedykowany dla starszego pokolenia.

 

Jeśli Panomatic jest w grze to ja nie mam więcej propozycji - rozważ go w szarym kolorze bo ciekawiej wygląda na podstawie zdjęć, ale na żywo nie miałem przyjemności.

Pano chodzi za mną od dawien dawna. Boję się szarych tarcz, jakoś mnie nie przekonują.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pano chodzi za mną od dawien dawna. Boję się szarych tarcz, jakoś mnie nie przekonują.

 

Widziałeś na żywo szarego? Ja nie widziałem tego zegarka na żywo ale wszystkie zdjecia jakie widziałem mnie zauroczyły, piękny jest :)

Sam nie wiem czy nie wybrałbym właśnie białego bo jest bez watpienia piękny, ale szary też intryguje :) Muszę kiedyś przymierzyć i możliwe, ze bedzie to cel gromadzenia pieniążków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GO Panomatic Lunar to moj ulubieniec - duza data, fazy ciekawy uklad tarcz styl ala A.L&S dla mnie bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś na żywo szarego? Ja nie widziałem tego zegarka na żywo ale wszystkie zdjecia jakie widziałem mnie zauroczyły, piękny jest :)

Sam nie wiem czy nie wybrałbym właśnie białego bo jest bez watpienia piękny, ale szary też intryguje :) Muszę kiedyś przymierzyć i możliwe, ze bedzie to cel gromadzenia pieniążków :)

Właśnie nie widziałem szarego na żywo, ale widziałem inne zegarki z szarą tarczą i nie spodobały mi się. Za każdym razem miałem wrażenie, że tarcza jest wyblakła :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie widziałem szarego na żywo, ale widziałem inne zegarki z szarą tarczą i nie spodobały mi się. Za każdym razem miałem wrażenie, że tarcza jest wyblakła :D

 

Tam jest chyba w komplecie jeszcze taki szary pasek co wygląda właśnie jak wyblakły :)

Nie no ciekawy jestem jak to wychodzi :) Białego zawsze można brać w ciemno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to Bartek, że biały Pano nie jest wcale biały :) Gdzieś czytałem na jakimś forum, że to beż.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,może zrobimy zakup grupowy,jednak nie w tym roku ;)

Mi GO też podpasował,jednak jeszcze nie wiem,który model...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to Bartek, że biały Pano nie jest wcale biały :) Gdzieś czytałem na jakimś forum, że to beż.

 

Beż??! Mnie zawsze wyglądał na srebrzysty ale taki "zimny" srebrzysty :)

Dla mnie jeszcze jednym plusem szarego jest trochę inna tarcza: w szarym jest prostsza i moim zdaniem przez to trochę świeższa - pewnie dlatego chcę się przekonać do szarego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tarcza jest koloru beżowego. Ciekawe jak to wygląda na żywo...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach tego nie widać:

http://www.minutemachines.com/watches/GlashutteOriginal/Lunar.html

 

ale na tych pomimo że słabe technicznie już jest beż

 

http://forums.watchuseek.com/f29/sale-mint-glashutte-original-panomatic-lunar-lots-pics-555892.html

 

Pewnie to taki delikatnie złamany kolor - może to na żywo wyglądać bardoz ciekawie, taki niuans.

Podejrzewam, że to taki szampański srebrny ale bez oglądu na żywo nie da rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.