Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

IWC vs JLC

  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy jakie jeansy, buty, polo/koszula.

Zgadzam się.

 

Masz racje Michał, że najbardziej determinuje tutaj złoto, ale wydaje mi się, że trzeba po prostu większej uwagi niż przy stalowym zegarku i da się to pogodzić.

Jak najmniej kolorów w ubiorze (czarny i biały najlepiej + szarości jak dla mnie :D) i złoty zegar będzie ok.

Najwazniejsze żeby nie bylo efektu dzieciaka po pierwszej komunii że pozłacany zegarek na ręce i bluza z adidasa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tutaj rozchodzi tylko o kolorowe złoto, nie o klasyczny wygląd, który uwielbiam :)

Michał, ja bym ten zegarek zakwalifikował jako "casual nadający się też do garnituru". Tylko jeżeli na dzień dzisiejszy nie jesteś przekonany do noszenia złotego zegarka na codzień, to po co się uszczęśliwiać na siłę? Czy to ma być Twój ostatni zegarek? Nie wydaje mnie się :) Przyjdzie jeszcze czas i na Mayu, i na Overseasa i na Patrimony (koniecznie! :) ). A na razie kup taki, do noszenia którego będziesz przekonany. Zresztą, to twoja kasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie bardziej podobalby Ci sie jakis zegar ze stajni A. Lange & Söhne? Mosera zegar jest ok ale jakbym mial sam wybierac miedzy tymi dwiema firmami, to ani sekundy bym sie nie zastanawial B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Michał,

 

zaskocz wszystkich i kup sobie coś odlotowego od Geralda Genty - np. czasomierz z myszką Mickey na tarczy albo z psem Goofy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Gerlacha:) nie wiem co bardziej zaskoczy Mariusz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał nas zaskoczy i kupi całą manufakturę AP :lol:

 

A tak na poważnie to kolorowe złoto moim zdaniem nie nadaje się do sportowego stroju. Więc jeśli częściej na Tobie Michale widać koszulę sportową to różowe złoto wyglądało by wręcz obleśnie. Dlatego atakuj w stal lub białe złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeżeli na dzień dzisiejszy nie jesteś przekonany do noszenia złotego zegarka na codzień, to po co się uszczęśliwiać na siłę? Czy to ma być Twój ostatni zegarek? Nie wydaje mnie się :) Przyjdzie jeszcze czas i na Mayu, i na Overseasa i na Patrimony (koniecznie! :) ). A na razie kup taki, do noszenia którego będziesz przekonany.

Z drugiej zaś strony takich zegarków do codziennego noszenia mam już kilka, to dlaczego nie mógłbym mieć jednego do noszenia okazjonalnie, zaledwie pare razy do roku... Przemyśle to jeszcze, choć nie wiem czy rzeczywiście jest w tym sens. A czy to ostatni mój zegarek? Nie żartuj :)

 

A czy nie bardziej podobalby Ci sie jakis zegar ze stajni A. Lange & Söhne? Mosera zegar jest ok ale jakbym mial sam wybierac miedzy tymi dwiema firmami, to ani sekundy bym sie nie zastanawial B)

Myślałem o 1815 :

 

1815wrist.jpg

 

Tutaj piękna galeria tego zegarka, naprawde warto sobie zobaczyć :

 

http://www.watchwallpapers.com/1815.htm

 

I do dżinsów by mi pasował :)

 

 

A tak na poważnie to kolorowe złoto moim zdaniem nie nadaje się do sportowego stroju. Więc jeśli częściej na Tobie Michale widać koszulę sportową to różowe złoto wyglądało by wręcz obleśnie.

Trudno się z tym nie zgodzić.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej zaś strony takich zegarków do codziennego noszenia mam już kilka, to dlaczego nie mógłbym mieć jednego do noszenia okazjonalnie, zaledwie pare razy do roku... Przemyśle to jeszcze, choć nie wiem czy rzeczywiście jest w tym sens. A czy to ostatni mój zegarek? Nie żartuj :)

 

 

Myślałem o 1815 :

 

1815wrist.jpg

 

Tutaj piękna galeria tego zegarka, naprawde warto sobie zobaczyć :

 

http://www.watchwallpapers.com/1815.htm

 

I do dżinsów by mi pasował :)

 

 

Trudno się z tym nie zgodzić.

 

 

Myślę,że ten jest ok. Pasuje i do jeansów i do wyjścia...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lange & Sohne jest doskonały w każdym calu. Kwintesencja klasyki. Ten styl to dla mnie "must have" w każdej kolekcji. A Tobie zdaje się właśnie czegoś takiego brakuje.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany czy ten zegarek jest wart tylu pieniędzy. Nie mam na myśli jakości Lange, bo to jest najwyższa, mówie o samym wyglądzie. To bardzo ładny zegarek, ale parenaście tysięcy euro trzeba za niego wyłożyć, co już daje do myślenia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy bardziej mi podchodzi ten Moritz Grossmann :

 

3731_Moritz-Grossmann-praesentiert-erste-Armbanduhr.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To limitka chyba? Cena taka jak Lange ktory pokazal wczesniej chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena rzeczywiście podobna.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc tylko na zdjęcia, to moim zdaniem ten Moritz do Lange nawet nie ma startu.

Złota koperta - kwestia gustu. Ale ta koronka... i czcionka cyfr jak z taniego Casio.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie też z pewnością wybrałbym Lange, ale ten Moritz ma w sobie coś, co przyciąga mój wzrok. Piękny jest.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekował za linka, dzięki niemu znalazłem dla siebie kolejne buty :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja klawiaturę :D Żartuję, widziałem ją wcześniej :P

Tak w ogóle to widziałeś tego Moritza na żywo? IMO do Lange nie ma startu, chociaż owszem ciekawy, aczkolwiek faktycznie budzi skojarzenia jakby trochę niektóre Casio czy coś innego, czerpały inspiracje. (Oceniam po foto i po wyglądzie, pierwszy rzut oka).

 

Edit: ze "startem" nieświadomie zanim doczytałem powtórzyłem się po Mirosuawie, więc coś w tym musi być :D


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to widziałeś tego Moritza na żywo?

Niestety nie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy bardziej mi podchodzi ten Moritz Grossmann :

 

3731_Moritz-Grossmann-praesentiert-erste-Armbanduhr.jpg

 

Wizualnie moim zdaniem 100 razy lepszy niż lange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota koperta - kwestia gustu. Ale ta koronka... i czcionka cyfr jak z taniego Casio.

 

No właśnie widać, że to ktoś zaprojektował a nie po raz kolejny powielił 'klasykę gatunku' w n-tym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czcionka nie jest zła. Michał, a może coś z historycznej kolekcji VC ?. Ta, moim zdaniem, jest bardzo udana. Konkretnie myślę o Chronometre Royal...

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widać, że to ktoś zaprojektował a nie po raz kolejny powielił 'klasykę gatunku' w n-tym wydaniu.

 

No tak, tylko można powiedzieć że Lange nie powiela, a jest klasyką gatunku. Zmróż oczy, czy te zmiany Moritza niosą jakieś rewolucje? To nie jest dalej marina?

 

Dla mnie to jest lift, a nie nowy projekt.

 

Tak naprawdę to uważam że to są masakryczne dylematy, dobrze ze mnie nie dotyczą a jedynie mogę dołożyć nic nie warte 5gr :) poważnie.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.