Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

proki1971

Daniel JeanRichard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy możecie cos powiedziec o tym sprzedawcy i zegarku, czy wg was to oryginał a jażeli tak jaki to model, z jakiego roku, jaki jest rozmair koperty ni i czy wart jest tej ceny ( niestety sprzedawca nie opdisal mia na maile :) Dzieki.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2631556073&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem niemal identyczny (inny kolor tarczy) kilka lat temu.

Wygląda na oryginał.

Model funkcjonuje pod nazwą "TV Screen", dokładnego ref nie pamiętam.

Na pewno nie jest to model z ostatnich lat, gdyż parę lat temu firma zmieniła nazwę z "Daniel JeanRichard" na "JeanRichard", aczkolwiek wciąż można te zegarki dostać jako nówki w zagranicznych sklepach internetowych.

Co do sprzedawcy to się nie wypowiem, bo nie znam.

IMO cena jest atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. A jak z wielkościa i grubością koperty. Przy okrągłej tarczy nosze o śr. 42-44 mm i nie chciałbym aby ten wizulanie był mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarowo to raczej konkurencja 38-40mm.

Koperta raczej gruba (powiedzmy 12mm, nie pamiętam ile dokładnie) względem pozostałych wymiarów zegarka.

Fajnie leżał na nadgarstku, ale ja mam niespełna 17cm w obwodzie przegubu.

Ogólnie dobrze go wspominam, nawet kiedyś się zastanawiałem czy nie sprawić sobie takiego ponownie.

Aha, to jest na 99% wersja "midsize" przez niektórych określana jako unisex.

Jest jeszcze o kilka milimetrów większa wersja, ale cenę trzyma znacznie bardziej niż ta mniejsza (zazwyczaj co najmniej 1,5 raza droższa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W takim razie chyba sobie odpuszcze mimo, że zegarek bardzo mi sie podoba. Co prawda nadgarstek tez mam nie wiekszy jak Ty ale lubie na łapce duże zegarki i stopniowo przeszedłem z tych o śr. 40 mm do 44 mm. Mam jedna "beczułkę" - Eposa 3332 i teraz wydaje mi się jakos mały. Więc obawiam się, że ten DJR byłby jeszcze mniejszy.

A nawiasem mówiąc, nie wiesz gdzie można znaleźć ta wieksza wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wręcz odwrotnie, fascynację wielkimi busolami mam już za sobą. :)

Niestety, temat porzuciłem dość dawno, więc nie podam namiarów.

Ale za lekką używkę większej wersji to tak z 1000 Euro trzeba by dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.