Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bosmanboss

Dobry i nie drogi zegarmistrz w Poznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

ten zegarmistrz robi testy szczelności do 10ATM, podobno ma też dostęp do 40ATM

Serwis Komasa  
Zegarmistrz
Adres: 28 Czerwca 1956 r. 174, 61-507 Poznań
Telefon:61 833 22 29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns dziękuję za szybką odpowiedź :) z doświadczenia jak wygląda sprawa terminów u Pana Komasy? liczone w tygodnie? czy raczej dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń, pytaj o Szefa i rozmawiaj z Szefem (Komasa), bo tam pracuje kilku ludzi i niestety dalszej odpowiedzi Ci nie udzielę jak podejdą do sprawy.

Opinie jak zawsze, jak się trafi jaki kto ma humor są podzielone...

Swojego trzeba wymagać,

Ja Ci tylko napisałem gdzie zegarek zamkniesz z testem a nie na słowo, jeżeli ma być używany w wodzie.

Jeżeli już paruje, proponuję zrobić test przed otworzeniem, żeby nikt do nikogo nie miał pretensji, bo może sam z siebie jest nieszczelny lub uległ rozszczelnieniu ...

Niekiedy nie da się już zegarka uszczelnić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dziękuję za odpowiedź będę się kontaktował z Panem Komasą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem temat ponieważ szukam fachowca jak w tytule do prostej wymiany szkła w Pulsarze. Możecie Koledzy podać jakieś namiary? Te podane w temacie aktualne po 3 latach?

 

Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK, nie wiem co aktualnie z Gwarną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry i niedrogi zegarmistrz to obecnie oksymoron. Dodałbym zegarmistrza na Osiedlu Orła Białego 75.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Buda na Kościuszki 84 naprawdę dobrze tanio i z pomysłem ,a czasami z niemożliwych robi możliwe::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

pisze w tym wątku, bo poszukuje gdzie mogę odnowić moją : CERTINA Club 2000 Automatic

Podaliście parę miejsc w Poznaniu , ale nie wiem czy to dobre miejsca do Odnowienia całego zegarka , z zewnątrz i wewnątrz. Mechanizm jest według mnie ok , chodzi perfekcyjnie. Zegarek przeleżał ostatnie 20 lat w szufladzie i myślę , że nadszedł czas na doprowadzenie go do stanu używalności.

Numer seryjny 913354341, myślę ,że to rok 1975 , ale nie jestem pewien. Jeżeli , ktoś może coś opowiedzieć o tym konkretnym modelu , będę wdzięczny i oczywiście gdzie polecacie mi odnowić ten zegarek w Poznaniu.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Mikson

post-95978-0-29261800-1486892203_thumb.jpg

post-95978-0-32591400-1486892214_thumb.jpg

post-95978-0-01320000-1486892223_thumb.jpg

post-95978-0-59850900-1486892233_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komasa z Wildy, świetny fachowiec z uśmiechem. Naprawiał mi kilka zegarków i wszystko OK. Żonie wczoraj dokładał ogniwko do bransolety i jeszcze ją wyczyścił gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Wielkopolsce, nie musi być w Poznaniu, wymienię baterię w Casio MTD-1056? Fachowo i koniecznie z certyfikatem wodoszczelności!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam zegarmistrza w Poznaniu, który poradzi sobie z czysto elekronicznym zegarkiem - Suunto Elementum terra. Który z zegarmistrzów podanych wyżej poradzi sobie najlepiej z tym zadaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.