Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bosmanboss

Dobry i nie drogi zegarmistrz w Poznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bosmanboss

Witam

Gdzie w Poznaniu moge oddac do naprawy mojego atlantica worldmastera ( ma taki nalot na cyferblacie mam nadzieje ze to nie rdza) zeby nie zepsuli bardziej i naprawa nie przekroczyla wartosci?

Pozdrawiam

post-53623-0-29881700-1347796368_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Janusza.

 

Janusz Bilicki

Poznań,

Sienkiewicza 9a

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Janusza.

 

Janusz Bilicki

Poznań,

Sienkiewicza 9a

A czy w soboty jego warsztat jest również otwarty? Według wizytówki znalezionej na forum w tygodniu pracuje między 10 a 17, więc godziny nieciekawe z punktu widzenia osoby pracującej, a dodzwonić się tam mimo wielu prób o różnych godzinach, w różne dni nie udało mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sorry - od czasów komuny sklepy i firmy w Polsce w większości otwarte są od 10-18 w soboty od 10-14

więc nie wiem czego oczekujesz

a że jakieś galerie i markety Cię rozpuściły - no cóż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sorry - od czasów komuny sklepy i firmy w Polsce w większości otwarte są od 10-18 w soboty od 10-14

więc nie wiem czego oczekujesz

a że jakieś galerie i markety Cię rozpuściły - no cóż ...

Wow, niech ktoś temu Panu przetnie gumkę w gaciach, bo za ciasno ściągnięta: aż oczy wychodzą. Właśnie o tę jedną godzinę popołudniową chodzi - niby drobna różnica, ale w praktyce bardzo ważna. Zapytałem grzecznie czy warsztat jest otwarty również w soboty, bo w środku tygodnia nie mam szans się wyrobić w tych godzinach, a tu człowiek z pyskiem wyskakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będę przechodził - a mam blisko, to Ci sprawdzę(do jutra będziesz miał odpowiedź)

apropo gumy - Wiesz, są urlopy na żądanie, godzinówki, chwilówki, symulacje bólu zęba itd. - czego się nie robi w imię ukochanego zegarka, prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, dzięki. Niestety takie uroki pracy poza Poznaniem, że dojazdy zżerają sporo czasu, a jechanie ze Starołęki tylko po to, żeby odbić się od klamki nie zachęca. Nie wiem, może telefon na wizytówce jest już nieaktualny - poniżej obrazek, który sobie zapisałem:

 

2WQeu.jpg

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr na wizytówce jest aktualny. Pan Janusz jest bardzo zajęty, ale telefony przeważnie odbiera. W soboty nie pracuje.

Jeśli jesteś ze Starołęki to również polecam Komasę. Dobry zegarmistrz i też pasjonat.

Adres: 28 Czerwca 1956 r. 174, 61-001 PoznańTelefon: 61 833 22 29Godziny:pon.-pt. 10-18sob. 10-14niedz. Zamknięte

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odp.1 Sienkiewicza czynne od Poniedziałku do Piątku od 10-17

odp.2 podzielam namiary @Pablos_ na 28 Czerwca 1956 r. 174

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę

Marka ma zakład na ul. Gwarnej, na pewno jest tańszy i terminy ma lepsze!

Gwarna, po lewej stronie w połowie drogi do ul. Sw Marcin, w dużej bramie na pół piętrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańszy od kogo?

Też słyszałem dobre opinie o tym zakładzie, ale nigdy nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańszy od kogo?

Też słyszałem dobre opinie o tym zakładzie, ale nigdy nie byłem.

Tańszy od Janusza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na gwarnej (w bramie po stronie żabki itp)

Tanio, szybko i w miłej atmosferze.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z następnym zegarkiem idę na Gwarną. Muszę sprawdzić ten zakład. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z następnym zegarkiem idę na Gwarną. Muszę sprawdzić ten zakład. smile.gif

No właśnie...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zakład na ulicy 28 Czerwca 1956 nr 123

Pana Jacka S. ponieważ kiedyś mi pomógł, ale on sam a teraz niedawno jeden z jego pracowników prawie zniszczył mi moją Omegę a dopowiem, iż to jest autoryzowany serwis zegarków szwajcarskich jak się reklamuje. Więc coś się źle dzieje u niego w pracowni, a ja już wiecej tam nie pójdę bo okazuje się, iż nie potrafią nawet barerii wymienić. A dopiszę jeszcze, że w czasie jak tam byłem pewna Pani również składała reklamację.

Stanowczo odradzam szukania tam pomocy w obecnym składzie pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apan, zaskoczyła mnie Twoja opinia o warsztacie Jacka S. W listopadzie oddałem po 9 latach umiarkowanej eksploatacji (wspomaganej rotomatem) do konserwacji z wymianą łożyska na wahniku mojego Tissota Seastar T55.8.483.11 z mech. ETA 2836-2. Zegarek przed konser/naprawą późnił się 5 sek na dobę a po przyspieszył 5 sek/dobę czyli tak jak miałem od zakupu. Twoja opinia jest napewno cenna, bo niestety "Świat tandetnieje". Ciekawi mnie czy p.Jacek S. czyta takie opinie i wyciaga wnioski. Ja byłem zadowolony - trochę drogo, ale trzeba obserwować czy podobne opinie jak Apana nie będą powtarzać się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam pana z Gwarnej, poradził sobie swego czasu z moim Camelem Trophy elektronicznym nad którym już wszyscy rozkładali ręce , w dodatku zrobił to tanio i szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawiałem ostatnio mojego wiszącego beckera u pana Marka na Gwarnej (Brama/w lewo/półpiętro). Zawalony robotą niemiłosiernie, ale zegar naprawił, doradził, a i cena za naprawę rozsądna. Trochę to trwało, ale warto było. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odgrzebię temat.

Do którego z ww. Panów wybrać się w kwestii weryfikacji oryginalności Omegi?

A może do kogoś zupełnie innego?

 

Q.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakład na ulicy 28 Czerwca 1956 nr 123

W kwestii Omegi

Ok 5 lat wstecz otrzymałem od kolegi stara Omegę z lat 40 tych którą znalazł w kredensie starym w Irlandii na wystawce zniszczona i w mizernym stanie udałem się celem sprawdzenia oryginalności ewentualnej naprawy -otrzymałem informacje ,że jest to prawdopodobnie  podróbka i w żaden sposób nie ma co  go naprawiać jednak w kwocie ok 100 zł  to może go ode mnie go odkupić. Nie sprzedałem . Akurat tak się złożyło ,że dostałem nowego kierownika w pracy , który jak się okazało był miłośnikiem starych zegarków naręcznych , którego pasją do dzisiaj jest renowacja upadłych sikorów vintage ( być może będzie czytał tego posta :) ) Omegę odnowił nomen omen była ze złota mechanizm z lat 30-40-tych Bumper czy coś takiego  dosyć rzadki model , który został odrestaurowany  odnowiony i otrzymał certyfikat oryginalności z Omegi!!!

 

Taka mała historia - dlatego moje odczucia subiektywne są bardzo negatywne.  

Edytowane przez bartasxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.