Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michalop

Jesienny urlop z rodziną - Gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

w Październiku wybieramy się (żona, 9-letnia córka i ja) na krótki rodzinny odpoczynek do Polski,

Macie jakieś sprawdzone adresy? chętnie w Bieszczadach, ale nie koniecznie. Ważne żeby mała się nie nudziła (jazda konna ?)

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Świętokrzyskie. Mi się podobało ale namiarów nie dam, jeździłem tam służbowo i raczej głównym kryterium wyboru noclegu była cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Beskid Niski. Nawet szlaki do jazdy konnej tam wytyczono.

Coraz więcej agroturystyk w rejonie ma konie do jazdy. Osobiście nie jeździłem ale wiem, że konie są w Gładyszowie, Lipowcu, Dołżycy i w Kotani.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam Karkonosze/Sudety ..zróżnicowany krajobraz....fajne szlaki ludzi mniej niż w przereklamowanym Zakopcu. Po drodze Jesli bedziesz smigał przez Jelenią Górę jest w okolicach parenaście pięknie odnowionych pałaców i dworków.

 

http://www.dolinapalacow.pl/

 

Można dobrze zjeść i przenocować w stylowym miejscu...tani nie jest...ale pracując za granica raczej ceny Cię nie przerażą. Przy niektórych pałacykach są rekreacje konne a nawet baseny :)

 

Fajna jest też kopalnia Złota w Złotym Stoku:

http://kopalniazlota.pl/

 

O dzieci tam zadbano....chociaż 9 latka to już nie takie znowu dziecko ;)

acha...no i lepsze drogi ;) ....z okazji Euro na Dolnym Sląsku zrobiono naprawdę dużo w tej kwestii....w przeciwieństwie do np. okolic Krakowa gdzie trzeba się uzbroić w zapasowe amortyzatory do auta ;) ( Krakusy...macie tyle kasy z turystyki?!! znacznie więcej od Wrocławia na co ta kasa idzie ?? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Pieniny.

Mała na pewno nie będzie się nudziła,konkretnie Jaworki za Szczawnicą,fajna stadnina,piękne szlaki ,czego chcie wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.