Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stuttgart

OSTRZEŻENIE Sklep internetowy "66 procent"

Rekomendowane odpowiedzi

Robił już ktoś tam zakupy? Wygląda zachęcająco, tylko pytanie czy to nie jakiś amber gold...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to jak sklep z podróbkami....oryginalne paski Dsquareda lub Diesla za mniej niż 100 zł to nierealne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie ujęte jest, że wysyłka jest z różnych krajów, więc termin oczekiwania jest różny i koszt również.

Jeśli dowalają drugie tyle za wysyłkę to cena robi się realna..

Z drugiej strony ceny w zachodnich outletach czy na wyprzedażach chyba trochę się różnią od cen w naszych outletach/wyprzedażach... Bo u nas nic się nie przecenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielizne Calvina Kleina która kosztuje 15 zł wysyłają za 5 zł...bez jaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzibę ma w Poznaniu na Świętym Marcinie można się przejść zobaczyć jak to wygląda.Ceny są nierealne czyżby następny pilkasklap.pl


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę rzucać fałszywych oskarżeń, ale:

Podmiotem prowadzącym niniejszy Sklep Internetowy jest

 

Japan Style Pvt Ltd.

Identycznie nazywający się "podmiot" narobił jakiś czas temu strasznego chlewu na allegro, moja kobita kupiła sobie u nich torebkę, to unikali wysyłki przez chyba rok, kasy nie chcieli oddać, dopiero zgłoszenie na policję pomogło i kasę zwrócili.

 

Tak jak mówiłem, nie twierdzę, że to na pewno oni (chociaż na tej stronie nie widzę nic japońskiego, więc dziwna nazwa), ale ja wolę uważać i nic tam nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem się zarejestrować, żeby Was ostrzec. Na 99,99% ten sklep to ściema. Nie wyrzucajcie kasy! Ostatnio był taki sklep jak kolega luki wspomniał pilkasklep.pl . Reklamował się między innymi na gg. Oryginalne koszulki klubów sportowych za 99zł lub 69zł (w sklepie minimum 200zł). Ludzie wpłacali skuszeni niską ceną i nigdy nikt nic nie dostał. Takie stronki działają ok 1-2 tygodni i znikają bo zarabiają tylko na tych co wpłacą na początku. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że takie firmy reklamują się w mogłoby się wydawać wiarygodnych kanałach np.gadu-gadu. Pamiętajcie odrobina zdrowego rozsądku i nie dajcie się skusić nierealnym cenom. Sam bym chętnie tam kupił kilka rzeczy ;) Pozdrawiam

 

P.S. Jeżeli ilość osób na stronie jest prawdziwa to na chwilę obecną 3250 osób wtopiło. 3250 x ok.50zł = 72500zł. Niezła sumka na czysto w kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie na 99 tylko na 100. To sklep z podróbami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy internauci.

 

Agresywna kampania reklamowa oraz 80% rabaty mogą skusić każdego.

 

Moim zdaniem to są podróbki, bo żadna firma przy kosztach działalności nie jest w stanie oferować czegoś taniej od takich potentatów jak np. Amazon.com. Myslę, że Firma sprzedaje podróbki, a czas oczekiwania 4 tygodnie bierze się z tąd, że zebrane zamówienia wysyła się do Chin skąd transport tyle trwa. Min. są takie strony jak http://pl.ioffer.com...ie+fitch+jacket oferujące właśnie REPLIKI, KOLEKCJONERSKIE czyt. podróbki indentyczne, które oferuje 66 procent.

 

Zastrzegam sobie, że to jest tylko moje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma nie podaje żadnego adresu, tylko numer infolinii. Na forum Allekicz ktoś podał taki adres firmy:

Japan Style Ltd.

FLAT 6 5/F BLOCK B HAY WAH BUILDING 72-86 LOCKHART RD, WANCHAI

Hong Kong

Nawet gdyby to były oryginały, to ja bym nie zaryzykował kupna w sklepie widmo.

 

Niestety Polska staje się zagłębiem podróbkowym i nikt z tym nic robił nie będzie, bo każdy na tym zyskuje. Rząd ma swoje PKB dzięki tysiącom ludzi którzy kupują tam ten szajs. Sprzedawcy podróbek mają kilkuset procentową przebitkę na sprzedawanych towarach. Klient końcowy jest zadowolony, bo kupił taniej – a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. Na przykład stanowisko Allegro jest jasne jeśli chodzi o podróbki oferowane za pośrednictwem ich portalu: jeśli zrobi się afera, to aukcję usuną, jeśli nie, to każdy taki oszust jest dla nich źródłem zarobku. Dlatego można klikać w „zgłoś naruszenie zasad”, a wszystko to i tak pójdzie w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma nie podaje żadnego adresu, tylko numer infolinii. Na forum Allekicz ktoś podał taki adres firmy:

 

Nawet gdyby to były oryginały, to ja bym nie zaryzykował kupna w sklepie widmo.

 

Niestety Polska staje się zagłębiem podróbkowym i nikt z tym nic robił nie będzie, bo każdy na tym zyskuje. Rząd ma swoje PKB dzięki tysiącom ludzi którzy kupują tam ten szajs. Sprzedawcy podróbek mają kilkuset procentową przebitkę na sprzedawanych towarach. Klient końcowy jest zadowolony, bo kupił taniej – a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. Na przykład stanowisko Allegro jest jasne jeśli chodzi o podróbki oferowane za pośrednictwem ich portalu: jeśli zrobi się afera, to aukcję usuną, jeśli nie, to każdy taki oszust jest dla nich źródłem zarobku. Dlatego można klikać w „zgłoś naruszenie zasad”, a wszystko to i tak pójdzie w kosmos.

 

Po 2 tygodniach na telefonie z 66procent.pl udalo mi sie odzyskac pieniadze ktore zaplacilem. Paczka oczywiscie nie zostala wyslana pomimo tego ze miala byc wyslana w ciagu 3 dni. BOK zwodzilo mnie przez caly czas. Jak powiedzialem ze jutro ide na policje i do prokuratury to chyba zmiekli. Firma w Polsce nie istnieje, jedynym zarejestrowanym podmiotem jest Japan Style Ltd w Hong Kongu. Lamia prawo nie podajac informacji typu NIP i REGON. Nikt nie chce podac swojego imienia i nazwiska gdyz twierdza ze firma ich chroni. Nie maja prawa sprzedawac odziezy Abercrombie and Fitch gdyz dostalem maila od firmy. Ilosc sprzedanych przedmiotow rosnie i maleje po odswiezeniu strony wiec liczniki sa lewe. Strzezcie sie tej strony bo to zwykli oszusci. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 tygodniach na telefonie z 66procent.pl udalo mi sie odzyskac pieniadze ktore zaplacilem. Paczka oczywiscie nie zostala wyslana pomimo tego ze miala byc wyslana w ciagu 3 dni. BOK zwodzilo mnie przez caly czas. Jak powiedzialem ze jutro ide na policje i do prokuratury to chyba zmiekli. Firma w Polsce nie istnieje, jedynym zarejestrowanym podmiotem jest Japan Style Ltd w Hong Kongu. Lamia prawo nie podajac informacji typu NIP i REGON. Nikt nie chce podac swojego imienia i nazwiska gdyz twierdza ze firma ich chroni. Nie maja prawa sprzedawac odziezy Abercrombie and Fitch gdyz dostalem maila od firmy. Ilosc sprzedanych przedmiotow rosnie i maleje po odswiezeniu strony wiec liczniki sa lewe. Strzezcie sie tej strony bo to zwykli oszusci. Pozdrawiam

mam pytanie do shem2409 otóż ja dalam sie nabrac na te niskie ceny podobnie jak ty... na 205 zl za kurtke, co zrobic aby oddali mi pieniade jak to sie stalo w twoim przypadku??? z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił już ktoś tam zakupy? Wygląda zachęcająco, tylko pytanie czy to nie jakiś amber gold...

Nawet nie próbuj tam czegokolwiek kupować! To jest ten sam przekrętacz-e co "PiłkaSklep.pl". Poczytaj o nich trochę jak jeszcze nie słyszałaś co to za oszuści! Przypuszczam, że nie ma u nich nawet OPŁATY ZA POBRANIEM, tylko odrazu wpłata na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak jak wczesniej mowilam dokonalam zakupu ponad tydzien temu... wtedy jeszcze nie bylo prawie nic o tej calej fikcyjnej firmie na forach ;/ jestem wsciekla ;/ glownie na siebie bo gdzie za 200 zl kurtka tej firmy ;/ zastanawiam sie tylko czy to bedzie tak ze przysla podrobe czy w ogole nic... dzwonilam tam niby 2 dni temu zostala wyslana... rowniez zarzadalam wystawienia faktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...rowniez specjalnie sie tutaj zarejestrowalem zeby was ostrzec przed tym sklepem-wczesniej przekrecil mnie pilkasklep.pl.....tutaj ceny wt=ygladaja bardzo podobnie mowie o CKnie....nie dajcie sie oszukac a swoja droga to nie moze nikt z Poznanie=a sie tam przejsci zobaczyc co w trawie piszczy....????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep typu 66procent.pl najlepiej na początku wypróbować kupując coś za kwotę do 100 zł i sprawdzić czas przesyłki, orginalność towaru itp. Ostatnio żona kupiła w e-sklepie zlotewyprzedaze zegarek ścienny renomowanej angielskiej firmy z ponad stuletnią tradycją przeceniony z 600 zł na 60. Po wpłaceniu kwoty na konto sklepu wszedłem przypadkowo na forum i się naczytałem jaki to nieuczciwy sklep, handlujący podróbkami, z utrudnionym wręcz niemożliwym kontaktem i wogóle. Prawdę mówiąc jak minęło 6 tygodni od przelania pieniędzy a przesyłki jak nie było tak nie było zaczęłem się godzic z utratą pieniędzy. Ale po następnym tygodniu przesyłka dotarła. Towar jak najbardziej oryginalny, fachowo zapakowany słowem solidność na piątke z plusem. Jeszcze meila dostałem z przeprosinami że tak długo musiałem czekać. Moje zdanie jest takie - jak kupuje towar za 10% wartości to i pół roku mogę na niego poczekać. Proszę sobie poszukać podobnych stron działąjących w Anglii, USA, Kanadzie a zobaczycie że jest ich mnóstwo i nikogo tam niedziwią przeceny z 200$ na 15. My Polacy jeszcze musimy się wiele nauczyć by przestało nas to szokować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. Zapłacisz teraz 100, potem 200 i wyślą, to zapłać 20 000 i licz na to, że i tym razem nie zostaniesz oszukany. Pokrętna logika.

 

0 postów na forum, rejestracja chwilę przed napisaniem posta. Zapewne nie jesteś wcale związany z tym sklepem lub mu podobnymi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że jestem z Poznania i przed chwilą byłem pod wskazanym adresem. Buhaha, oto co się tam znajduje: http://www.biuro29.pl/oferta.php?gclid=CLGP_ZGe57ICFc1d3godKFIAtw. Żałuję tylko, że nie pojechałem tam zanim wysłałem przelew. To jest moja pierwsza wtopa w necie, a kupowałem już niemało.

Na infolinii Panie nie podadzą swojego adresu, a poza tym nie są zatrudnione przez Japan Style tylko jest to firma świadcząca usługi. No i oczywiście zapewniają mnie, że paczka jest w przygotowaniu i wyjdzie do mnie w tym tygodniu;) Ja juz zażądałem zwrotu kasy. Jak dziś nie wpłynie (a nie wpłynie na pewno) składam zawiadomienie do prokuratury. Jak to się mówi "no risk no fun" - tym razem: NO FUN:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak komus coś przyjdzie to proszę o zdanie relacji jaki to towar jakościowo, jaki czas czekania itp.. minęło już ok 10 dni od mojego zamówienia w życiu bym nic tam nie kupiła gdyby wcześniej było więcej inf na temat sklepu 66 procent ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cokolwiek do Kogokolwiek przyjdzie to będzie chyba jakiś cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że jestem z Poznania i przed chwilą byłem pod wskazanym adresem. Buhaha, oto co się tam znajduje: http://www.biuro29.pl/oferta.php?gclid=CLGP_ZGe57ICFc1d3godKFIAtw. Żałuję tylko, że nie pojechałem tam zanim wysłałem przelew. To jest moja pierwsza wtopa w necie, a kupowałem już niemało.

Na infolinii Panie nie podadzą swojego adresu, a poza tym nie są zatrudnione przez Japan Style tylko jest to firma świadcząca usługi. No i oczywiście zapewniają mnie, że paczka jest w przygotowaniu i wyjdzie do mnie w tym tygodniu;) Ja juz zażądałem zwrotu kasy. Jak dziś nie wpłynie (a nie wpłynie na pewno) składam zawiadomienie do prokuratury. Jak to się mówi "no risk no fun" - tym razem: NO FUN:(

 

daj znać czy Ci przelali kase czy nie, ja niestety dopiero po upływie 30 dni(bo niby w pon wysłali paczke) zaczne ich straszyc a potem ide na policje zgłosić przestępstwo bez kitu... najsmieszniejsze jest to ze gdzie patrze to widze ich reklamy dzisiaj rano odpalilam gg i reklama potem patrze na onet i znowu ich reklama ;/ <wnerw>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.