Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kebayoran

Zegarki MAGRETTE z Antypodów

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam i podbijam wątek :)

 

Witam w gronie Magreciarzy.

I jak go oceniasz?


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w gronie Magreciarzy.

I jak go oceniasz?

 

 

Mam słabość do tej marki, z drugiej strony globusa. Brakuje mi jeszcze kilku: Regattare i Dual, które widziałem u Ciebie - zacny zestaw!

Waterman w brązie od premiery wszedł mi w głowę. Na żywo: bardzo elegancki wbrew pozorom, świetne zestawienie kolorystyczne starego brązu koperty, z pacyficznym błękitem tarczy i gumowego paska z kratkowaną fakturą, będącego w zestawie - mega! Urzeka mnie również piękna koronka. Doskonała luma, i ciekawe zniekształcenia szafirowego szkła na krawędziach oraz gra światła w ciemności. Punktualny werk, średnio +1s/dz. Jestem bardzo zadowolony - mógłby tylko głośniej tykać :) bo porównuję do szwajcarskiego poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słabość do tej marki, z drugiej strony globusa. Brakuje mi jeszcze kilku: Regattare i Dual, które widziałem u Ciebie - zacny zestaw!

Waterman w brązie od premiery wszedł mi w głowę. Na żywo: bardzo elegancki wbrew pozorom, świetne zestawienie kolorystyczne starego brązu koperty, z pacyficznym błękitem tarczy i gumowego paska z kratkowaną fakturą, będącego w zestawie - mega! Urzeka mnie również piękna koronka. Doskonała luma, i ciekawe zniekształcenia szafirowego szkła na krawędziach oraz gra światła w ciemności. Punktualny werk, średnio +1s/dz. Jestem bardzo zadowolony - mógłby tylko głośniej tykać :) bo porównuję do szwajcarskiego poprzednika.

No to dzielimy ta samą słabość.

Dziękuję za miłe słowa o moim zestawie.

Waterman jest świetny, szczególnie wersja GMT mi mocno chodziła po głowie. Niestety muszę odpuścić bo to słaby rok jest niestety.

Niech się dobrze nosi.

A przy okazji mój dzisiejszy towarzysz wycieczki rowerowej.

ef721b7331fe4aecbcbeae85e8d24bd2.jpg


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się zauroczylem marką...taki zestaw do mnie przyjechał z uhrforum.

Mega jest!

 

20200915_140329.jpg


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje qbapiasek! 🙂

Ja z kolei rozważam rozstanie 😎

 

IMG_0134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Regattare lub Dual Time, może któryś z kolegów planuje u siebie jakieś roszady? 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam Regattare lub Dual Time, może któryś z kolegów planuje u siebie jakieś roszady? 
Przez chwilę miałem pomysł żeby się pozbyć tego poniżej, ale całe szczęście mi przeszło
34c351ef967d81db17193defb1194bc2.jpg

Time matters


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Triptical napisał(-a):

Przez chwilę miałem pomysł żeby się pozbyć tego poniżej, ale całe szczęście mi przeszło
34c351ef967d81db17193defb1194bc2.jpg

Time matters
 

 

Po cichu liczyłem na Ciebie, bo masz dużo tego szpeju 🙂 Gdybyś miał nawrót objawów, wiesz gdzie mnie szukać 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna Magretka do kolekcji 🙂

 

4L4oZmI.jpg

 

iXbVJJT.jpg?1

Edytowane przez Bosson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się uzbierało tych Nowozelandczyków. Świetna kolekcja!

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odjazd. Piękna kolekcja. Gratuluję

Pytanie: Vantage Bronze ma czarną czy brązowa tarczę?

Masz tam widzę dwie Tiki.

Jedna całą czarną, druga z niebieską tarczą. Daj znać jak będziesz się pozbywał.

 

 


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.