Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZAPISY i WYBÓR NUMERÓW ZEGARKÓW KLUBOWYCH 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek jest świetny, no i termin się zbliża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Quadr.....Verde fajną masz przygodę, jak projekt się zakończy pewnie nieźle się sponiewierasz ze szczęścia ;) Pomimo, że nie biorę udziału w przedsięwzięciu zegarek od początku b. mi się podoba i z niecierpliwością czekam na rozwój syt. bo zapowiada się świetnie.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluje tego projektu, choc niektorzy troche za bardzo kreca nosami, to mysle ze zegar bedzie pierwsza klasa.

Juz nie moge sie doczekac waszych zdjec, z gotowym produktem....

QV masz jaja ze to ogarnoles, po wszystkim reszta Cie powinna dobrze ochlac ;-)

Pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem kolegów z WUS o zdjęcie tegoż kontrowersyjnego grawerunku

 

squale1.jpg

 

IMO nie jest źle ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jest źle i przez kilka dni już się z nim trochę pogodziłem. Widać, że zbyt płytki raczej nie jest więc jednak ciężko będzie ze spolerowaniem.

 

Edytka: Może ktoś podlinkować WUS`ową dyskusję o Squale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłem kolegów z WUS o zdjęcie tegoż kontrowersyjnego grawerunku

IMO nie jest źle ;)

Moim zdaniem da się przeżyć -trzeba będzie pokochać :). A z innej beczki ile macie (czyt.mamy) zegarków z napisami w tym miejscu?


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po tym zdjęciu to faktycznie grawer nie nadaje się do spolerowania bo na oko to ma 0,5mm głębokości.

Na filmie napis wydawał się płytszy.

@rtur ja mam grawer w T-Graphie i w sumie go lubię ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłem kolegów z WUS o zdjęcie tegoż kontrowersyjnego grawerunku

 

squale1.jpg

 

IMO nie jest źle ;)

 

Rzeczywiście ładna czcionka i dobrze to wygląda, humor mi się poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zbyt profesjonalne, żeby w takim momencie poinformować nas o tym grawerze. Ale wygląda całkiem całkiem IMO.

Kto będzie nosił na lewej ręce u tego nie będzie się aż tak bardzo rzucać w oczy ;)

 

Będzie dobrze :rolleyes:


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuję dla kolegi ostatni wolny zegarek - 27.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie, aż w uszach dzwoni :(

 

 

Pozdrawiam, Wojtek ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies wiadomosci na temat daty dostawy lub etapu produkcji? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam słychać nowego w Italii?

Nie wiadomo na jakim są etapie?


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zwalają na to, że zajęci są Baselworld :rolleyes: :rolleyes: . Naciskam co jakiś czas. Jak będę miał konkrety to oczywiście "nic o was bez was"

Wczoraj dostałem Squale 50 ATM z nowej partii.

Napis na kopercie- ufff Jest dobrze :-) jest ładną czcionką zrobiony, pasuje do zegarka i praktycznie go się nie zauważa ( jest cieniutką czcionką pisany...na zdjęciach wychodzi to znacznie grubiej )

 

Powłoka AR - Noooo będziecie bardzo zadowoleni :-). Szkła w zegarku nie ma :-) tzn jest ale AR działa tak wydajnie, że bardzo skutecznie eliminuje wszystkie refleksy i tarcza pod każdym kątem jest soczysta i wyraźna. Włosi nie byli by sobą jakby coś nie namieszali i zrobili powłokę 2-stronną, jest bardzo wysokiej jakości. Jak komuś się porysuje ( chodź na taką łatwą do porysowania nie wygląda ) to z kolegą już testowaliśmy usuwanie powłok zewnętrznych ze szkiełek. Trzeba potraktować Cape-codem :-) Ale to dopiero jak powstały by ewentualne ryski na AR co w diverze z płaskim szkłem nie będzie szybkie. Generalnie AR jest jakości tego stosowanego np. w Breitlingach ( uważam ze ta firma stosuje jedne z najlepszych powłok ).

Kropa na bezelu - tak jak myślałem w realu nie specjalnie to przeszkadza, że jest powiększona...ale faktycznie w starym jest bardziej Vintydżowa...więc w sumie dobrze, że to zmieniliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podwójnym AR - to chyba nie do końca dobra wiadomość , jak złapię rysy przyjadę do Ciebie i sam będziesz usuwał :D - moje zdolności manualne są raczej słabe i mogę trochę bezel przepolerować - więc wolę nie ryzykować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zła wiadomość o obustronnym AR. Chyba przestanę ten wątek czytać do otrzymania zegarka, bo osiwieję :D

 

Zrób szybko foty tej wersji, którą otrzymałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym razie Marcin przeleci 30 zegarków - szmatką oczywiście .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AR tylko od spodu nie daje takiego efektu jak AR z obu stron. Nie ma sprawy przewrażliwionym usunę. Testowaliśmy na 2 zegarkach MIDO :-)

Ale AR musi złapać trochę rysek aby cape-cod miał punkt zaczepny. Miałem kiedyś 5 letniego Breitlinga używanego codziennie i nie miał ani jednej ryski na AR ( szkło płaskie). Więc nie demonizujcie. Powłoka powłoce nie równa. Najgorszą jaką miałem była w jakimś Tagu ale szkło było wypukłe więc co zrozumiałe samo prosiło się o guza :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra tak na szybko. Porównanie stary 50atmos kontra nowy z nowym bezelem i AR ( sorry za paprochy na fotkach ) :

 

 

aerq.jpg

50atmar.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.