Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mincerz

"Skarb "ze strychu

Rekomendowane odpowiedzi

takie "zwłoki" zegarka o nazwie SUD . Próbowałem na forum allegro dowiedzieć się co to za firma i czy ew. da się naprawić ten zegarek?

Jeśli ze zdjęcia ,źle widać to porobię nowe na życzenie .

jeśli ktoś wie co to za firma to prosze o wiadomość .Szukałem w google ,ale zlbo źle albo nie ma czegoś takiego.

Zresztą google nie uważam za "wyrocznię " w takich tematach.

Mam sentyment do takich rzeczy i posiadam jeszcze jeden zegarek ,którego producenta nikt nie mógł określić ,ale może o tym będzie ktoś wiedział "coś" .Pozdrawiam i z góry dziękuję .

post-30151-0-11224100-1349605524_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,nastepnym razem umieszczę wszystko w jednym wątku . Nie zmniejszyłem zdjęć odpowiednio i nie doczytałem o 500kB limitu.

post-30151-0-69580400-1349605664_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie "zwłoki" zegarka o nazwie SUD . Próbowałem na forum allegro dowiedzieć się co to za firma i czy ew. da się naprawić ten zegarek?

Jeśli ze zdjęcia ,źle widać to porobię nowe na życzenie .

jeśli ktoś wie co to za firma to prosze o wiadomość .Szukałem w google ,ale zlbo źle albo nie ma czegoś takiego.

Zresztą google nie uważam za "wyrocznię " w takich tematach.

Mam sentyment do takich rzeczy i posiadam jeszcze jeden zegarek ,którego producenta nikt nie mógł określić ,ale może o tym będzie ktoś wiedział "coś" .Pozdrawiam i z góry dziękuję .

A w jakich tematach uwazasz google za wyrocznie?jesli masz takie....to gratuluje ;


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakich tematach uwazasz google za wyrocznie?jesli masz takie....to gratuluje ;

 

Czy to jest odpowiedź na pytanie o ten zegarek ?:)bo jeśli tak to pewnie google pomogły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,producenta ciężko po nazwie na tarczy wyłapać bo było ich dziesiątki jak nie setki bazujących na gotowych masowych werkach,choć twój wygląda całkiem ciekawie,to czas dokonał spustoszeń w zegarku znacznych,Koperta wygląda na srebrną,i dlatego tak zmiętolona,naprawić można wszystko ale myślę że w tym wypadku jest to nieopłacalne ...ale wyrocznią nie jestem i mogę się mylić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka SUD jest wyszczególniona np TU - biorąc pod uwagę wiek zegarka, to adekwatny może być tylko trzeci producent. Ale czy tak jest?

 

Werk... Jak ja lubię te mostki ;) Zawsze mi się mylą. Albo to któraś odmiana FHF 2144, albo Sonceboz. Może zresztą jeszcze coś innego, ale musiałbym trochę pogrzebać, żeby akurat identyczny znaleźć. W kazdym razie przecietny mechanizm z lat około 1920-30


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka SUD jest wyszczególniona np TU - biorąc pod uwagę wiek zegarka, to adekwatny może być tylko trzeci producent. Ale czy tak jest?

 

Werk... Jak ja lubię te mostki ;) Zawsze mi się mylą. Albo to któraś odmiana FHF 2144, albo Sonceboz. Może zresztą jeszcze coś innego, ale musiałbym trochę pogrzebać, żeby akurat identyczny znaleźć. W kazdym razie przecietny mechanizm z lat około 1920-30

 

Dziękuję serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam :)

Mincerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest odpowiedź na pytanie o ten zegarek ?:)bo jeśli tak to pewnie google pomogły :)

Bez urazy,zartowalem tylko :) .Wczoraj po prostu ktos nie dotarl na umowione spotkanie,po moim telefonie dowiedzialem sie ze "google zaprowadzily mnie gdzie indziej..." :) Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy,zartowalem tylko :) .Wczoraj po prostu ktos nie dotarl na umowione spotkanie,po moim telefonie dowiedzialem sie ze "google zaprowadzily mnie gdzie indziej..." :) Pozdrawiam.

 

Sie nie gniewam :) Pozdrawiam

Mincerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.