Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
primabaleron

Nasze divery vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Skoro vintage i divery to ostatnio w paczce zza Odry między różnymi cudeńkami przyjechał taki oto Jumbo naznaczony zębem czasu, ale sprawny. 21 kamieni, 6 ATM - ręce można myć.post-108928-0-26796800-1556038512_thumb.jpgpost-108928-0-36461400-1556038525_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag heuer spirotechnique

post-69556-0-48070200-1556798783_thumb.jpeg


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

 

Pospamuję trochę. Budujemy zespół redakcyjny. Może ktoś chciałby się zaangażować i razem zrobić coś fajnego: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/176725-strona-internetowa-klubu-kmziz/

 

Do usłyszenia

 

Janek


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ulubieniec - poczatek lat 80tych, 39 mm b/k i trzyma szczelnosc. Testowany w Czasowni, a oprocz tego przeszedl testy prysznicowe i basenowe  :)

post-108744-0-51884900-1570720413_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w międzyczasie po cichu i bez wielkiego szumu udało mi się przygotować II wydanie "Czasu na głębokości" znacznie poprawione, rozszerzone (wiele nowych modeli opisanych w pracy) i z większym materiałem zdjęciowym. Poniżej wątek z zapisami:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/180433-czas-na-g%C5%82%C4%99boko%C5%9Bci-historia-zegark%C3%B3w-do-nurkowania-ii-wydanie/

 

Zapraszam Mateusz

 

 

post-103382-0-59796300-1572871083_thumb.jpg

post-103382-0-31994600-1572871094_thumb.jpg

post-103382-0-92621500-1572871100_thumb.jpg

post-103382-0-77754600-1572871106_thumb.jpg

post-103382-0-34109100-1572871115_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w międzyczasie po cichu i bez wielkiego szumu udało mi się przygotować II wydanie "Czasu na głębokości" znacznie poprawione, rozszerzone (wiele nowych modeli opisanych w pracy) i z większym materiałem zdjęciowym. Poniżej wątek z zapisami:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/180433-czas-na-g%C5%82%C4%99boko%C5%9Bci-historia-zegark%C3%B3w-do-nurkowania-ii-wydanie/

 

Zapraszam Mateusz

 

 I teraz dylemat dla posiadaczy I-go wydania: Brać, czy czekać na III-cie? ;)

Mam i uważam, że każda opcja jest fajna !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyko to nie jest diver - on nie ma żadnej szczelności - no i jako ciekawostkę powiem że należy uważać na szkiełko z perfumami, woda toaletową itp... 

Kupiłem kiedyś takiego samego i po zakupie chciałem zdezynfekować - psiknąłem starymi perfumami na zegarek no i przecieram szmatką a tu szkiełko zaczyna jakby zamarzać - od krawędzi zaczęło pojawiać się coś takiego jak zamarzająca woda - cały proces trwał jakieś 2 minuty - widać było jak te coś postępuje aż szlag trafił całe szkło

Nie dało się tego wypolerować ani z zewnątrz ani wewnątrz


Nie wiem z czego to szkło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby na tarczy ma 100 m wodoszczelnosci ;). Dziękuję za informację odnośnie szkła.

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby na tarczy ma 100 m wodoszczelnosci ;). Dziękuję za informację odnośnie szkła.

100%  nie 100m  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten zegarek ma mechanizm? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% manualny Cattin C66 na 17 kamieniach, zegarek nie był rozkrecany bo chodzi prawidlowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lanco

37260040261_4f706c018a_c.jpg

Edytowane przez quub

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jest dzisiaj taki, tylko nie wiem czy bezel jest autentyczny bo liczby idą odwrotnie. 

20200806_202601.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny.

Tylko do czego nurkowi tachymetr? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.