Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Niebieski czy biały ?

  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja podjęta, pozostał tylko wybór koloru. Obydwa mi się bardzo podobają, choć skłaniam się bardziej ku jasnej wersji, a Wy którego byście wybrali ? Prosiłbym też osoby które widziały te zegarki na żywo o wypowiedzenie się na temat odcieniu tych kolorów. Dzięki, pozdrawiam.

 

15400ST_OO_1220ST_02-2.png

 

15400ST_OO_1220ST_03-1.png


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już niebieskiego Rolexa i niebieskiego Taga Monaco, więc biały. Poza tym biały ładniejszy :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerujmy się innymi moimi zegarkami, jak bądą trzy niebieskie, to też nie będzie źle ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niebieski. Wszystkie niebieskie tarcze w zegarkach działają na mnie przyciągająco niczym magnes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście różnorodność posiadanych zegarków ma znaczenie i stąd taka opinia, co nie zmienia faktu, że biały ciekawszy.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za białym ale tylko na podstawie zdjęć i wyobrazni ;)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za niebieskim. Dla mnie bardziej charakterystyczny. Po prostu niebieskich zegarków jest mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, no bez jaj że samemu nie podejmiesz decyzji o kolorze :P;)

 

ps

a tak na pooważnie, wybież ten który Ci się bardziej podoba i już.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa mi się podobają :unsure::P:D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie wersje kolorystyczne świetne, ale mi najbardziej podobają się niebieskie cukierczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To my się przez 20 stron produkujemy żeby doradzić Ci zegarek, a Ty wyjeżdżasz z 15400 :). A tak w ogóle to ankieta jest do zmiany ponieważ w AP 15400 nie ma niebieskiej i białej tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To my się przez 20 stron produkujemy żeby doradzić Ci zegarek, a Ty wyjeżdżasz z 15400 :).

Nie znalazlem nic fajniejszego do dżinsów, koszuli/polówki ;)

 

A tak w ogóle to ankieta jest do zmiany ponieważ w AP 15400 nie ma niebieskiej i białej tarczy.

Dobra tam, niech będzie ciemnoniebieski i perłowy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem obydwa i zdecydowanie niebieski! Biała tarcza jak dla mnie zlewa się z bransoletą i przez to zegar jest dla mnie mdły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15300 ma taki sam kolor jak 15400 ? Mam na myśli jasnego, bo niebieski w 15300 jest zdaje się troszeczkę inny...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

15300 ma taki sam kolor jak 15400 ? Mam na myśli jasnego, bo niebieski w 15300 jest zdaje się troszeczkę inny...

 

Michał,

 

a w jakim świetle ? - jarzeniowym ?, ledowym ? czy dziennym ? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obydwa nie powalają. weź coś innego do ankiety Michał smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad tym zastanawiam - mam podobny dylemat. Na chwilę obecną skłaniam się ku niebieskiej tarczy.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, jeśli chodzi o zjazd klubowy, to twoją rękę widzę mniej więcej tak:

IMG01043-20120711-1751-1.jpg

Zdjęcie znalezione w sieci.

 

Biały - jest sporo ciekawszy. Jasna tarcza po prostu żyje. Ja wybrałbym jednak jakiś pasek zamiast bransolety. Pasek łamie ten metaliczny wizerunek zegarka, który jest dla mnie bardzo oficjalny. Poważnie też rozważyłbym Jumbo. Zegarek jest cieńszy i według mnie - najbardziej spójny stylistycznie i chyba najbardziej mi się podoba. Jest taki bauhausowy w stylu. Dodanie (odjęcie) sekundy bardzo zmienia ten zegarek. Nawet nie myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół dnia wyszukiwałem sobie zdjęcia tych zegarków w sieci, miałem wrażenie, że znalazłem już wszystkie, ale tego nie widziałem :) Inna rzecz, że jasny RO na tym zdjęciu sporo traci...

 

Jumbo odpada.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widzę, to biały na tym ostatnim zdjęciu jest zafoliowany, dlatego traci.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Michał, jeśli chodzi o zjazd klubowy, to twoją rękę widzę mniej więcej tak:

 

A ja widzę tak...

 

aprogtg.jpg

 

Wiecie jaki to AP RO ? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był taki w 1997 ale z niebieską tarczą w limitacji 25 sztuk ..ale ten ..hmm

To jest model bez koronki , wszystko z tylu :)

AP Royal Oak PT Skeleton Tourbillon Automatic

Jakby sobie Michał kupił to by przestał wreszcie zawracać nam d.. swoimi ciągłymi ankietami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.