Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Niebieski czy biały ?

  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

TeJot - ależ oczywiście, że tak. Masz absolutną rację - ale ja mówię za Siebie i wyrażam własne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jednak RD swoją polityka ( niespojnosci , problemy z mechanizmami i to poważne , problemy z serwisowaniem, bardzo wysokimi cenami , miotaniem sie z liniami modelowymi etc) sam sobie utrudnia uzyskanie wysokiej pozycji sprzedazowej.

Podobnie sie dzieje , co stwierdzam z nieukrywanym żalem , z Parmigiani ..

A oczywiście Apart nie jest salonem z prawdziwego zdarzenia , gdzie umieją sprzedawać RD. Ale np o dziwo Harry Winston sie sprzedaje..

Aczkolwiek w Galmoku maja dwoch ludzi z którymi mozna porozmawiać o zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jednak RD swoją polityka ( niespojnosci , problemy z mechanizmami i to poważne , problemy z serwisowaniem, bardzo wysokimi cenami , miotaniem sie z liniami modelowymi etc) sam sobie utrudnia uzyskanie wysokiej pozycji sprzedazowej.

 

Niespójność ?

Problemy z mechanizmami ?

Problemy z serwisowaniem ?

Bardzo wysokie ceny ?

Miotanie się z liniami ?

 

Mógł byś wyjaśnić Darek - bo mam wrażenie, że mówisz o RD sprzed 10 lat, nie obecnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miejsce tu na dłuższe opisywanie , ale miałem okazji m.in. Oglądać doubletourbillona po trzykrotnego wizycie w serwisie , jak będziemy mieli okazje razem to porozmawiamy z człowiekiem ktory to sprzedawał , opowie nieco wiecej niż marketingowe materiały z firmy RD

Nie neguje ,ze starają sie wyjść na prostą ,ale do wydania na RD jeszcze mam daleko i w tej cenie wolałbym inne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miejsce tu na dłuższe opisywanie , ale miałem okazji m.in. Oglądać doubletourbillona po trzykrotnego wizycie w serwisie , jak będziemy mieli okazje razem to porozmawiamy z człowiekiem ktory to sprzedawał , opowie nieco wiecej niż marketingowe materiały z firmy RD

Nie neguje ,ze starają sie wyjść na prostą ,ale do wydania na RD jeszcze mam daleko i w tej cenie wolałbym inne propozycje

To ja założę odpowiedni wątek o marce.

 

Historię z problemami z Double-Tourbillonami znam - tylko, że to było dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal,

Przez chwile mialem podobny dylemat ale z Omega HV. Bralem pod uwage te:

 

2062_1_1.jpg

 

i

 

image_1805.jpg

 

Wybralem drugi bo niebieskie mam przeciez Monaco, a w HV mam niebieska sekunde ;)

Z tych, ktore pokazales - wizalbym z jasna tarcza (tak glosuje). Ostatecznie jednak to kwestia gustu a o tym sie nie dyskutuje.


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie niebieska tarcza! Biały jest mdły... Wszystko się zlewa. Wskazówki nie mają kontrastu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moze jest AP z wymienna tarcza?smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zdecydowanie niebieska tarcza! Biały jest mdły... Wszystko się zlewa. Wskazówki nie mają kontrastu.

 

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jest AP z wymienna tarcza?smile.gif

 

To wymyśl i opatentuj sytem:

-"tarcza z żaluzjami"

-jakiś mechanizm,

-odkręcana górna część ze szkiełkiem oraz dwuczęściowa tarcza (aby nie trzeba było ściągać wskazówek)

 

Schodząc na ziemię:

 

Kupujesz dodatkową tarczę i oddajesz przy okazji przeglądu do zegarmistrza na wymianę.

 

Serwis firmowy trochę by się zdziwił gdyby dostał takie zlecenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wymyśl i opatentuj sytem:

-"tarcza z żaluzjami"

 

 

Za późno. VC już to wymyślił - model żaluzje "JALOUSIE" :)

 

vacheronconstantinswitz.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden. Jeden AP brzydszy od drugiego. AP sa jednymi z linii zegarkow z tzw. 'wyzszej polki' ktore zupelnie mi nie leza pod wzgledem wizualnym. Uwazam, ze w cenie takiego AP mozna kupic jakis inny o wiele ladniejszy czasomierz z rownie dobrym mechanizmem. Ale, jak mawial swego czasu jeden z moich ulubionych stand-up komikow, 'that's my personal opinion and I could be wrong' :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Serio? A... jakieś konkretne argumenty przeciw? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno. VC już to wymyślił - model żaluzje "JALOUSIE" :)

 

 

 

Tak, znam ten model. Chodziło mi o żaluzje które pełnią funkcję tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy widzicie w tych RO, ale jeśli już musi być kolejny to z jasną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głos na niebieski bo jest ładniejszy, ale jak już masz kilka niebieskich to lepiej zakupić perłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Serio? A... jakieś konkretne argumenty przeciw? :D

 

Argumenty podawałem już w tym temacie. Nie wypada cytować samego siebie, ale raz na jakiś czas można zrobić wyjątek... :)

 

Przyznam, że nie rozumiem uwag, iż RO z jasną tarczą jest mdły, mało czytelny. Mam 15300 i nie zgadzam się z tego typu opiniami. Czytelność wskazań jest rewelacyjna, a tarcza w zależności od padającego światła pięknie mieni się odcieniami kolorów jasnoszarego i białego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrownana sonde masz Michal:) niewiele pomoze chyba. Ja glosowalem na niebieskiego, bialego sobie kupisz po 40tce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jak to jest niebieska tarcza, to ja jestem oszczepnik mongolski :D. A tak poza tym, dlaczego Michał chcesz koniecznie kupić ten żenująco słaby zegarek ? :lol:. Taki joke ;). Jak nie wiesz, który wybrać, to kup obydwa i będzie problem z dyńki. Wtedy będziesz mógł te zegarki nosić jak Diego Maradona :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis odcien niebieskiego. Zona mowi ze zlamany indygo, za cholere nie ogarniam jej nazewnictwa:) groszkowy, limonkowy oliwkowy to dla mnie wciaz zielony hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jakis odcien niebieskiego. Zona mowi ze zlamany indygo, za cholere nie ogarniam jej nazewnictwa :)

 

Kobiety w kwestii kolorów są ekspertkami. My to kurna wiemy tyle, co nic. Twoja żona ma rację...

 

Za Wikipedią

 

Indygo – barwa o odcieniu pomiędzy niebieskim i fioletowym.

 

Chociaż w zależności od światła, ta tarcza wpada też w jakieś dziwne odcienie szarości :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mariusz, a Twoim zdaniem jaki to kolor? Dla mnie tarcza jest niebieska. Koleżanki z pracy uważają tak samo lub podobnie "z rodziny niebieskich" ;) (przy okazji tez "brzydki")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gdzieś w sieci jakąś naprawde ładną galerie jasnego ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.