Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Niebieski czy biały ?

  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Mariusz, a Twoim zdaniem jaki to kolor? Dla mnie tarcza jest niebieska. Koleżanki z pracy uważają tak samo lub podobnie "z rodziny niebieskich" ;) (przy okazji tez "brzydki")

 

Nie mam zdania. Ja rozróżniam podstawowe kolory natomiast nie mam pojęcia jak nazywają się te wszystkie odcienie. Piszę właśnie artykuł pt. 40 lat Royal Oak i operuję pojęciami - tarcza jasna, tarcza ciemna, tarcza czarna :).

 

Widział ktoś gdzieś w sieci jakąś naprawde ładną galerie jasnego ?

 

Michał, a nie lepiej iść do salonu i zobaczyć na żywo ?. To tak jakbyś kupował gramofon na podstawie recenzji przeczytanej w gazecie albo w oparciu o opinię znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ich tutaj gdzie mieszkam, wycofali się ze sprzedaży AP. Będę musiał kupić bilet na samolot i gdzieś się pofatygować na przymiarkę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ambasadzorze w genewie nie bylo przynajmniej 15400 tydzien temu. Starszne kolejki sie robia po te zegary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w pl. jest gdzieś do zobaczenia?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumenty podawałem już w tym temacie. Nie wypada cytować samego siebie, ale raz na jakiś czas można zrobić wyjątek... :)

Czyli na zasadzie: "każda pliszka swój ogonek chwali".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czyli na zasadzie: "każda pliszka swój ogonek chwali".

 

Ja tak nie uważam. Jeżeli codziennie użytkujesz jakiś zegarek, to masz zdecydowanie więcej spostrzeżeń aniżeli w sytuacji, gdy tylko przez chwilę widzisz czasomierz w sklepie. O ocenie na podstawie samych zdjęć to już w ogóle nie wspominam, bo to nie ma żadnego startu. A o moje chwalenie też nie musisz się martwić. Jeżeli AP coś sknoci, to możesz być pewien, że napiszę o tym na forum. Byłem, jestem i zawsze będę obiektywny, nawet wobec firm, które lubię najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wwa Pl.Piłsudskiego 1 Hermitage Boutique

Podziękował.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie uważam. Jeżeli codziennie użytkujesz jakiś zegarek, to masz zdecydowanie więcej spostrzeżeń aniżeli w sytuacji, gdy tylko przez chwilę widzisz czasomierz w sklepie. O ocenie na podstawie samych zdjęć to już w ogóle nie wspominam, bo to nie ma żadnego startu. A o moje chwalenie też nie musisz się martwić. Jeżeli AP coś sknoci, to możesz być pewien, że napiszę o tym na forum. Byłem, jestem i zawsze będę obiektywny, nawet wobec firm, które lubię najbardziej.

Tu nie chodzi o obiektywność w stosunku do firmy AP tylko do zasad którymi rządzi się plastyka i optyka. Białe na jasnym tle zawsze będzie słabiej widoczne niż na tle kontrastowym - ciemnym.

Dorabianie ideologi do własnego przekonania tego raczej nie zmieni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tu nie chodzi o obiektywność w stosunku do firmy AP tylko do zasad którymi rządzi się plastyka i optyka. Białe na jasnym tle zawsze będzie słabiej widoczne niż na tle kontrastowym - ciemnym.

Dorabianie ideologi do własnego przekonania tego raczej nie zmieni. ;)

 

Nie dorabiam ideologii tylko piszę o praktyce. Ty teoretyzujesz. Wiele zależy od padającego światła. Zresztą zerknij sobie tu. Jest tam między innymi zdjęcie AP na moim ręku. Sam oceń czy wskazania są słabo widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zegarek (wartości równej połowie wartości jednego ogniwa do bransolety RO, ale nie o tym mowa) z białą tarczą i wskazówkami i indeksami SS i jest on megaczytelny. Nie uważam też, że jest mdły. Nie widziałem na żywo białej tarczy RO. Widziałem tę ciemną, ale w PC, więc była... mało czytelna :P

Dla siebie brałbym białą, bo bardziej mi się podoba - Michał, kurna, toż to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat już jakiś czas temu uznałem za zakończony.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat już jakiś czas temu uznałem za zakończony.

Sorry, musiałem niedokładnie czytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, chyba nawet o tym nie wspominałem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.