Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

Niebieski czy biały ?

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

TeJot - ależ oczywiście, że tak. Masz absolutną rację - ale ja mówię za Siebie i wyrażam własne zdanie :)

A moim zdaniem jednak RD swoją polityka ( niespojnosci , problemy z mechanizmami i to poważne , problemy z serwisowaniem, bardzo wysokimi cenami , miotaniem sie z liniami modelowymi etc) sam sobie utrudnia uzyskanie wysokiej pozycji sprzedazowej.

Podobnie sie dzieje , co stwierdzam z nieukrywanym żalem , z Parmigiani ..

A oczywiście Apart nie jest salonem z prawdziwego zdarzenia , gdzie umieją sprzedawać RD. Ale np o dziwo Harry Winston sie sprzedaje..

Aczkolwiek w Galmoku maja dwoch ludzi z którymi mozna porozmawiać o zegarkach.

A moim zdaniem jednak RD swoją polityka ( niespojnosci , problemy z mechanizmami i to poważne , problemy z serwisowaniem, bardzo wysokimi cenami , miotaniem sie z liniami modelowymi etc) sam sobie utrudnia uzyskanie wysokiej pozycji sprzedazowej.

Niespójność ?

Problemy z mechanizmami ?

Problemy z serwisowaniem ?

Bardzo wysokie ceny ?

Miotanie się z liniami ?

Mógł byś wyjaśnić Darek - bo mam wrażenie, że mówisz o RD sprzed 10 lat, nie obecnym.

Nie miejsce tu na dłuższe opisywanie , ale miałem okazji m.in. Oglądać doubletourbillona po trzykrotnego wizycie w serwisie , jak będziemy mieli okazje razem to porozmawiamy z człowiekiem ktory to sprzedawał , opowie nieco wiecej niż marketingowe materiały z firmy RD

Nie neguje ,ze starają sie wyjść na prostą ,ale do wydania na RD jeszcze mam daleko i w tej cenie wolałbym inne propozycje

Nie miejsce tu na dłuższe opisywanie , ale miałem okazji m.in. Oglądać doubletourbillona po trzykrotnego wizycie w serwisie , jak będziemy mieli okazje razem to porozmawiamy z człowiekiem ktory to sprzedawał , opowie nieco wiecej niż marketingowe materiały z firmy RD

Nie neguje ,ze starają sie wyjść na prostą ,ale do wydania na RD jeszcze mam daleko i w tej cenie wolałbym inne propozycje

To ja założę odpowiedni wątek o marce.

Historię z problemami z Double-Tourbillonami znam - tylko, że to było dawno temu.

Michal,

Przez chwile mialem podobny dylemat ale z Omega HV. Bralem pod uwage te:

2062_1_1.jpg

i

image_1805.jpg

Wybralem drugi bo niebieskie mam przeciez Monaco, a w HV mam niebieska sekunde ;)

Z tych, ktore pokazales - wizalbym z jasna tarcza (tak glosuje). Ostatecznie jednak to kwestia gustu a o tym sie nie dyskutuje.

Pozdrawiam

Tomek

Zdecydowanie niebieska tarcza! Biały jest mdły... Wszystko się zlewa. Wskazówki nie mają kontrastu.

Guest McIntosh

Zdecydowanie niebieska tarcza! Biały jest mdły... Wszystko się zlewa. Wskazówki nie mają kontrastu.

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Moze jest AP z wymienna tarcza?smile.gif

To wymyśl i opatentuj sytem:

-"tarcza z żaluzjami"

-jakiś mechanizm,

-odkręcana górna część ze szkiełkiem oraz dwuczęściowa tarcza (aby nie trzeba było ściągać wskazówek)

Schodząc na ziemię:

Kupujesz dodatkową tarczę i oddajesz przy okazji przeglądu do zegarmistrza na wymianę.

Serwis firmowy trochę by się zdziwił gdyby dostał takie zlecenie...

To wymyśl i opatentuj sytem:

-"tarcza z żaluzjami"

Za późno. VC już to wymyślił - model żaluzje "JALOUSIE" :)

vacheronconstantinswitz.jpg

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Zaden. Jeden AP brzydszy od drugiego. AP sa jednymi z linii zegarkow z tzw. 'wyzszej polki' ktore zupelnie mi nie leza pod wzgledem wizualnym. Uwazam, ze w cenie takiego AP mozna kupic jakis inny o wiele ladniejszy czasomierz z rownie dobrym mechanizmem. Ale, jak mawial swego czasu jeden z moich ulubionych stand-up komikow, 'that's my personal opinion and I could be wrong' :D

Pozdrawiam

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Serio? A... jakieś konkretne argumenty przeciw? :D

Za późno. VC już to wymyślił - model żaluzje "JALOUSIE" :)

Tak, znam ten model. Chodziło mi o żaluzje które pełnią funkcję tarczy.

Nie wiem co Wy widzicie w tych RO, ale jeśli już musi być kolejny to z jasną tarczą.

Guest McIntosh

Serio? A... jakieś konkretne argumenty przeciw? :D

Argumenty podawałem już w tym temacie. Nie wypada cytować samego siebie, ale raz na jakiś czas można zrobić wyjątek... :)

Przyznam, że nie rozumiem uwag, iż RO z jasną tarczą jest mdły, mało czytelny. Mam 15300 i nie zgadzam się z tego typu opiniami. Czytelność wskazań jest rewelacyjna, a tarcza w zależności od padającego światła pięknie mieni się odcieniami kolorów jasnoszarego i białego.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Wyrownana sonde masz Michal:) niewiele pomoze chyba. Ja glosowalem na niebieskiego, bialego sobie kupisz po 40tce:)

Guest McIntosh

Jak to jest niebieska tarcza, to ja jestem oszczepnik mongolski :D. A tak poza tym, dlaczego Michał chcesz koniecznie kupić ten żenująco słaby zegarek ? :lol:. Taki joke ;). Jak nie wiesz, który wybrać, to kup obydwa i będzie problem z dyńki. Wtedy będziesz mógł te zegarki nosić jak Diego Maradona :).

Jakis odcien niebieskiego. Zona mowi ze zlamany indygo, za cholere nie ogarniam jej nazewnictwa:) groszkowy, limonkowy oliwkowy to dla mnie wciaz zielony hehe.

Guest McIntosh

Jakis odcien niebieskiego. Zona mowi ze zlamany indygo, za cholere nie ogarniam jej nazewnictwa :)

Kobiety w kwestii kolorów są ekspertkami. My to kurna wiemy tyle, co nic. Twoja żona ma rację...

Za Wikipedią

Indygo – barwa o odcieniu pomiędzy niebieskim i fioletowym.

Chociaż w zależności od światła, ta tarcza wpada też w jakieś dziwne odcienie szarości :).

Mariusz, a Twoim zdaniem jaki to kolor? Dla mnie tarcza jest niebieska. Koleżanki z pracy uważają tak samo lub podobnie "z rodziny niebieskich" ;) (przy okazji tez "brzydki")

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Widział ktoś gdzieś w sieci jakąś naprawde ładną galerie jasnego ?

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.