Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

asterix

Zakupy w Orientuhren.de

Rekomendowane odpowiedzi

zakup z paypalem w niedziele 7 wrzesnia,

informacja o wysyłce w poniedziałek 8 września..

dzieki uprzejmości poczty polskiej dotarło do adresata w Warszawie 17 września

 

błękit jest oszałamiający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient Blue Ray (CEM65009D9) zakupiony u zachodnich sąsiadów 17 grudnia, chwilę potem przelana kasa za pośrednictwem paypal. Wysyłka 0zł, natomiast serwis doliczył sobie 27zł i to cały dodatkowy koszt. Cały czas można monitorować, w którym miejscu znajduje się przesyłka (UPS). Zegarek przyszedł 24 grudnia :D Wszystko elegancko: folie, pudełko i papiery. Funkiel nóweczka ;) Kupiony ze strony schoeneuhren.de.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzam zamówić jutro ten zegareczek, możesz napisać dokładnie, ile teraz wychodzi całkowity koszt?

Wiem, że Paypal kombinuje coś z kursem euro? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje masz na stronie PayPal - poniżej informacja ze strony :

"Jeśli transakcja obejmuje przeliczenie waluty, zostaje zrealizowana z zastosowaniem stawki hurtowej, aktualizowanej regularnie na podstawie warunków rynkowych. Do stawki tej doliczamy opłatę w wysokości 4%. Informację na temat bieżącego kursu wymiany walut otrzymasz podczas dokonywania transakcji.

W przypadku wymiany waluty za pomocą konwertera walut w ramach salda konta PayPal (jak w poniższej instrukcji) opłata za przewalutowanie wynosi 2,5%.

Aby wyświetlić aktualny kurs wymiany:

Przejdź do strony http://www.paypal.pl/i zaloguj się do swojego konta.

Kliknij opcję Profil u góry strony.

W kolumnie po lewej stronie kliknij łącze Moje pieniądze.

W sekcji Saldo konta PayPal kliknij łącze Waluty.

Wprowadź wymagane dane i kliknij przycisk Oblicz.

Jeśli wysyłasz pieniądze za pomocą karty kredytowej/debetowej, masz możliwość wyboru między przelicznikiem firmy PayPal i wystawcy karty. Pamiętaj jednak, że jeśli wybierzesz przelicznik wystawcy karty, to o wysokości zastosowanego kursu wymiany dowiesz się dopiero po rozliczeniu transakcji przez wystawcę."


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzam zamówić jutro ten zegareczek, możesz napisać dokładnie, ile teraz wychodzi całkowity koszt?

Wiem, że Paypal kombinuje coś z kursem euro? :D

129EUR ~ 540PLN. PayPal doliczył 27zł. W zależności od kursu kwota może ulec małej zmianie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie, chodziło mi właśnie o konkretną kwotę, którą zapłacę, żeby nie było potem jakichś niespodzianek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tego co wyczytałem jak zamowienie jest kierowane do Norwegii to mamy 19% zniżki tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z tego co wyczytałem jak zamowienie jest kierowane do Norwegii to mamy 19% zniżki tak?

Dostaw fabryka zegar bez boks (wyjątkiem opisiePrzypis), tylko potrzeby prosimy również aby bezpłatną wysyłkę.

Wysyłka w krajach spoza UE, takich jak Szwajcaria, Norwegia, Rosja, USA itd. 19% zniżki na wszystkie oferty  jak stawki podatku VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w czwartek moja żona zrobiła przelew Panu Kellerowi za zegarek. W tytule zapomniała wpisać nr zamówienia, wpisała za to nazwę i model zamawianego zegarka. Powiedziałem, żeby na wszelki wypadek napisała maila do gościa, że zapomniała wpisać tego nr zamówienia. Od tego czasu zero odzewu ze strony orientuhren. Wiem, że była Wielkanoc, a Niemcy mają być może jakąś dłuższą przerwę świąteczną. Do dzisiaj brak kontaktu ze strony sklepu. Do tego dzisiaj strona się nie otwiera. http://www.orientuhren.de/   Czy mam się zacząć martwić? Dodam, że wcześniej oczywiście przyszedł mail z danymi do przelewu itd. Może ktoś z Was wie co robić w takiej sytuacji? Może ktoś ma nr tel. do gościa? Zaczynam się martwić, że na urodziny nie dostanę, ani zegarka ani pieniędzy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze wlasciciel ma dluzszy urlop. Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. To sprawdzony sklep i problemow z nim nie bylo.

Poza tym jesli w czwartek byl przelew to wyszedl dopiero we wtorek wiec pieniazki mogly jeszcze nie dotrzec (piatek i poniedzialek to byly swieta).


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w czwartek moja żona zrobiła przelew Panu Kellerowi za zegarek. W tytule zapomniała wpisać nr zamówienia, wpisała za to nazwę i model zamawianego zegarka. Powiedziałem, żeby na wszelki wypadek napisała maila do gościa, że zapomniała wpisać tego nr zamówienia. Od tego czasu zero odzewu ze strony orientuhren. Wiem, że była Wielkanoc, a Niemcy mają być może jakąś dłuższą przerwę świąteczną. Do dzisiaj brak kontaktu ze strony sklepu. Do tego dzisiaj strona się nie otwiera. http://www.orientuhren.de/   Czy mam się zacząć martwić? Dodam, że wcześniej oczywiście przyszedł mail z danymi do przelewu itd. Może ktoś z Was wie co robić w takiej sytuacji? Może ktoś ma nr tel. do gościa? Zaczynam się martwić, że na urodziny nie dostanę, ani zegarka ani pieniędzy... :(

jak wpisujesz adres strony to musisz wiedzieć, że niektóre serwery nie odpowiadają na zapytanie przy użyciu równocześnie http oraz www. a ty właśnie tak wpisujesz ich stronę dlatego masz not found.

kolega post poniżej podał prawidłowy adres.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problem ze stroną. Po wejściu na orientuhren.de, wyświetla się strona główna, ale po kliknięciu gdziekolwiek ląduję w lesie. Pewnie przejściowe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mnie przekierowalo na marko junior po wpisaniu orientuhren. Najwidoczniej zmienili adres, bo wyglad strony pozostal bez zmian.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narobiłem zamieszania, a zegarek dotarł do mnie w poniedziałek. Dziękuję za zainteresowanie tematem. Generalnie w miniony czwartek dodzwoniłem się do Pana Kellera. Mówił, że nic nie odpisał bo miał faktycznie problemy ze stroną. Z zegarkiem podobno wszystko OK, bo sam go nie widziałem. Będę się nim mógł nacieszyć z początkiem maja. Raz jeszcze dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep pewny i sprawdzony. Zresztą jak większość niemieckich sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zamówi się sam zegarek na orientuhren.de otrzymuje się oryginalne opakowanie czy trzeba za nie dodatkowo płacić? Czy jak się nie kupi opakowania to dostaje się sam goły zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego co tam piszą, standardowo dostajesz bez opakowania (chyba że jest zaznaczone że z opakowaniem) . Nie wiem w czym przechodzi jeżeli nie zamówisz dodatkowo oryginalnego boxa - pewnie jakieś opakowanie zastępcze na tyle bezpieczne żeby z zegarkiem nic się nie stało w przesyłce. W schoene oryginalne opakowanie jest w cenie (sprawdzone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To trochę dziwne że bez opakowania przychodzą.

Na razie plan mam taki żeby kupić Ray'a na shoeneuhren i dokupić szafirowe szkiełko w orientuhren. Całość wychodzi ponad 50zł taniej niż kupowanie tylko na orientuhren. Pochodzę sobie z mineralnym szkiełkiem dopóki się nie porysuje a potem pójdę do jakiegoś dobrego zegarmistrza żeby wymienił szkiełko na szafir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem w czym przechodzi jeżeli nie zamówisz dodatkowo oryginalnego boxa - pewnie jakieś opakowanie zastępcze na tyle bezpieczne żeby z zegarkiem nic się nie stało w przesyłce.

 

Zegarek owinięty jest grubą warstwą folii bąbelkowej. Wszystko zapakowane w pudełko kartonowe.

 

P.S. Pojawiła się nowa wersja strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione na shoeneuhren.de Dam znać co przyszło. 

Zapłaciłem przez PayPal bo zwracają kasę za odesłanie przemiotu a dodatkowo nie tracę na powtórnym przewalutowaniu przy zwrocie.

 

Z tego co piszecie to sklep zaufany. Czy jest mimo wszystko jakiś sposób na otwierdzenie oryginalności? Np wpisanie gdzieś numeru identyfikacyjnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z schoeneuhren.de mam swojego Raya a brat ma FFM00004, obydwa ori, naklejka z hologramem ma deklu chyba nie jest tylko dla ozdoby, nie wiem w ogóle na jakiej podstawie można przypuszczać że mogą sprzedawać podróbki, to nie sklep noname, kupując w TT też sprawdzałbyś oryginalność zegarka? ;)

co do szkła w Rayu to u mnie po roku szkło jest czyste, nie wiem jak użytkujesz zegarki ale szafir może przez długi czas czekać na swoją kolej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,również zakupiłem zegarek w tym sklepie schoeneuhren zamówienie w niedziele wieczorem 31.05 a dzisiaj w moje urodziny paczka u mnie;-)

zegarek to 

ORIENT Ray Orange

polecam zakupy w tym sklepie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione na shoeneuhren.de Dam znać co przyszło. 

Zapłaciłem przez PayPal bo zwracają kasę za odesłanie przemiotu a dodatkowo nie tracę na powtórnym przewalutowaniu przy zwrocie.

 

Z tego co piszecie to sklep zaufany. Czy jest mimo wszystko jakiś sposób na otwierdzenie oryginalności? Np wpisanie gdzieś numeru identyfikacyjnego?

Ten sklep sprzedaje oryginalne produkty.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.