Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

asterix

Zakupy w Orientuhren.de

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamierzam sprzedać mego Big Mako i kupić nowego w wersji z szafirowym szkłem i nową lumą,którego znalazłem na stronie orientuhren.de.

Mam pytanie czy któryś z Kolegów już tam kupował i mógłby mi napisać jaki jest sposób zapłaty,bo z tego tłumaczenia na polski nic nie rozumiem,a niemieckiego nie znam.

Z góry dziękuję za odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do pytania. Również planuję tam zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tam kupowalerm Mako, placilem przelewem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tam kupowalerm Mako, placilem przelewem.

Kolego ptaku,przelewem to znaczy mogę zapłacić w złotówkach z mojego rachunku na koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym stylu, zwykly przelew ja robilem z Mbanku, wybierasz przelew miedzynarodowy wpisujesz kweote w euro, a bank zabiera Ci odpowietnia kwote w PLN plus jakas prowizja. Ja w marcu tam kupowalem (nie pamietam jaki byl kurs) kwota 103Euro w pln wyszlo to razem z prowizja 443zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym stylu, zwykly przelew ja robilem z Mbanku, wybierasz przelew miedzynarodowy wpisujesz kweote w euro, a bank zabiera Ci odpowietnia kwote w PLN plus jakas prowizja. Ja w marcu tam kupowalem (nie pamietam jaki byl kurs) kwota 103Euro w pln wyszlo to razem z prowizja 443zl.

 

Wielkie dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep sprawdzony przez wielu Użytkowników- nie bać się i kupować !!! :D

Czekamy na pozakupową relację i galerię.

 

jeśli kupię to na pewno wrzucę fotki i coś skrobnę :) Tylko najpierw muszę sprzedać aktualnego,choć żal mi bo chodzi bardzo ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, tylko dlaczego nie mają akurat interesującego mnie modelu? :(

 

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam, rozglądam się, przeczesuja internet za Mako lub Ray i trafiem na http://orientwatchusa.com/. Drogo.... ale za to ciekawie przedstawiony towar :)http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ykA_qafVbA4 oraz http://www.youtube.com/watch?v=i0YUxc3ky_4&feature=player_embedded . Niemiecka strona wyraźnie korzystniejsza - taniej, brak cła, bliżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ale zagadką jest sposób barwienia metalu, co za tem idzie, czy po czasie nie będzie sie w miesjcach styku z nadgartskiem , po prostu przecierać :( ? Chyba jednak "Ray" CEM65009D :) Taki budżetowy Seamster:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu na forum parę dni temu deklarował jego kupno i chyba nawet sprzedawał coś na bazarku żeby pozyskać fundusze na ten cel o ile mnie pamięć nie myli, więc pewnie niedługo będą jakieś opinie na jego temat i jednocześnie będzie kogo wypytać o szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj kupiłem Blue Raya na orientuhren.de

Wpłaciłem pieniadze przelewem dzis (co prawda z konta w Euro).

Ponieważ mają przerwę do piątku w wysyłce to pewnie zegarek przyjdzie w drugim tygodniu listopada - dam znać jak przebiegła transakcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!

Jednak znalazłem interesujący mnie model na ww stronie. Jako że jednak żółtodziób jestem w tym temacie ośmielę się zapytać: Która opcja płatności lepsza? Płatność kartą wychodzi za pośrednictwem paypala i dolicza 2,4% za obsługę. Czy dodatkowo polski bank doliczy prowizję jak przy przelewie?

Jak długo czekaliście na zegarki kupione w tym sklepie?

 

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie dziś przyszedł z Orientuhren.de mój nowy Blue Ray. :rolleyes:

Współpraca z Panem Kellerem rewelacja. W ubiegłą środę przelałem pieniądze.

W poniedziałek wrócił z urlopu i poinformował mnie, że zegarek został wysłany.

Dziś zegarek mam na ręku, a przecież wczoraj był dzień wolny.

 

Oczywiście w paczce komplet dokumentów.

 

Słowem polecam zakupy na orientuhren.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep sprawdzony przez wielu Użytkowników- nie bać się i kupować !!! biggrin.gif

Czekamy na pozakupową relację i galerię.

Witam, właśnie dziś przyszedł z Orientuhren.de mój nowy Blue Ray...

Słowem polecam zakupy na orientuhren.de

 

Zachęcony opiniami na forum też tam zamówiłem, w miarę szybko zamówienie przyjęte i nadane, fajnie. Tylko że gdy sprawdziłem status widnieje tam takie coś: Your order will sended, Deutsche Post Einschreiben International

Einschreiben to paczka rejestrowana, super. Nic to że uzyska się tylko informacje o dacie nadania, bardziej martwi mnie to co można znaleźć na stronie:

 

http://www.deutschepost.de/mlm.nf/dpag/briefe_ins_ausland/einschreiben/index.html

Haftung bei Verlust oder Beschädigung der Sendung max. 30 SZR (zzt. ca. 34,00 €)

Odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie przesyłki max. 30 SDR (obecnie około € 34.00)

 

Mam nadzieję że pan Keller dopłaca do wysyłki i wykupuje ubezpieczenie, jeśli nie to sklep ma duży minus i do momentu odbioru będę nieco zmartwiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zrobiłem tam małe zakupy w zeszłym tygodniu :-) rozmawiałem z Panem Kellerem przez telefon i zapewnił mnie, że wysyłki są ubezpieczone.

na razie czekam na przesyłkę...

 

pzdr

Darek

Wysłane za pomocą Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep sprawdzony, zegarki zawsze dochodziły bezproblemowo, mozna spokojnie robić tam zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50-60 zloty wydane psu na bude, jak w cos przywalisz zegarkiem to bedzie widac i gwarancja tego nie obejmie, regulacja tez nie jest na gwarancji (chyba) a sam zegar sie nie popsuje, no ale to twoja kasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam zaufania do zakupu za granicą, jak by to nie było bezpieczne, sprawdzone etc. Tym bardziej, że różnica w cenie to jedyne 10% wartości; poza tym gwarancja (2 lata więcej) to istotna rzecz, nie zgadzam się z Toba że "psu na budę", ale to moja optyka, może masz więcej doświadczenia z zegarkami i masz rację. Inny aspekt jest taki, że po prostu wolę kupować w Polsce niż w DE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje czarne Mako zostało kupione w 2011 na Allegro z gwarancją, oryginalnym pudełkiem itd - jako, ze uzywam go jako EDW lekkiego zycia nie ma - ostatni problem porysowane szkło "uzdrowiłem" pastą do lakierów samochodowych - rysa jest nadal ale nie matowa - dno rysy wypolewołao sie na głodko i przezroczysto więc mam ją w nosie, niech sobie będzie i nosze zegar dalej.

Wnioski - mozna na Allegro jak sie chce miec 100 w kieszeni.

Co do trzy letniej gwarancji - tak, moze być, zawsze znajdzie się jakas nioedoróbka.. ale porysowania nie obejmuje, a, ze TE werki sa pancerne więc liczę po cichu ze nadal nic sie nie będzie działo..

Pytanie do Oriento-posiadaczy - czy Orient robił. robi lub ma zamiar robić chronografy? oczywiście mechaniczne..

pozdr WSZYSTKICH zadowolonych z życia i posiadania swoich Orientów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient robi całkiem fajne chronografy ostatnio widziałem w berlinie piekne Orient Star właśnie z chono

mieli też Royal Orient ale to już zupełnie inna półka cenowa , szkoda <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.