Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

weed071

Który Casio i dlaczego? do 1000 pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukałem trochę na allegro i spodobały mi się następujące zegarki. Chciałbym, żeby ktoś wyjaśnił mi co to jest ten system EDIFICE, oraz doradził, któy z poniższych zegarków zasługuje na uwagę i dlaczego. Jak dla mnie, czyli laika, wszystkie mają podobne, jak nie te same funkcje, z wyjątkiem jednego modelu, który ma jakąś łączność z zegarem atomowym. Dla mnie różnią się ceną(duży rozrzut) i wyglądem. Jak jest w rzeczywistości? Ewentualnie proszę o sugestie, co jest w podobnym przedziale cenowym godnego uwagi u innych producentów. Dodam, że chodzi mi o zegarek masywny. Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony mi czas.

Poniżej przesyłam linki.

ps. czy to nie są podróbki?

Mój odnośnik

 

Mój odnośnik

 

Mój odnośnik

 

Mój odnośnik

 

Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze, że oczywiście podoba mi się ten najdroższy, ale nie wiem czy jest wart tych pieniędzy, czy może wybrać, któryś z tych tańszych lub jak już wspomniałem, zupełnie inny model lub marka?

 

wpadł mi w oko jeszcze ten model:

Mój odnośnik

 

tak czy owak najbardziej podobają mi się te dwa najdroższe, jednak jak wspomniałem, może polecicie coś innego lub też okaże się, że jakiś tańszy jest lepszy...

 

mam nadzieję, że ktoś się wypowie, bo póki co widzę ciszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pytaj innych , jaki zegarem masz kupić i dlaczego akurat ten.

kup ten co się Tobie podoba , niezależnie czy kosztuje 200 zł czy 2000 zł. przedewszystkim ma sie podobać Tobie nie nam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIFICE to nie system, a linia modelowa.

Tak naprawdę to poruszamy się w strefie - ten mi się podoba, a ten nie. Jak masz możliwość to najlepiej obmacać każdego. Dla mnie za dużo się dzieje na tarczy. Wydaje mi się że nie jest to zegarek - jeden i na co dzień - to tylko moje zdanie. Weź ten na widok którego pojawia się lekki uśmiech :) - najlepszy wybór. A jak gęba się wygnie tak - :D , to miłość od pierwszego wejrzenia.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadł mi w oko jeszcze ten model:

Mój odnośnik

 

tak czy owak najbardziej podobają mi się te dwa najdroższe, jednak jak wspomniałem, może polecicie coś innego lub też okaże się, że jakiś tańszy jest lepszy...

 

mam nadzieję, że ktoś się wypowie, bo póki co widzę ciszę...

 

żuć okiem jeszcze tutaj : http://murahgrosir.c...e-eqs-500c-1a1/

i tutaj : http://www.tokyo-toy...EQS-500DB-1A2JF

 

Ten model moim zdaniem najlepiej wygląda czarny na gumie, jednak też jestem zdania że za dużo się na tarczy dzieje i przez to jest mało czytelnie - ale to oczywiście tylko moje zdanie i nie sposób się nie zgodzić z przedmówcami że to Tobie zegarek ma się podobać. ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ;) ja też od niedawna posiadam zegarek z lini Edifice , to co piszą koledzy to prawda;) na tych tarczach tych zegarków troszkę się dzieje i ciężko jest na początku się przyzwyczaić;) wszystkie te modele mają coś fajnego.. jeśli ci zależy na wygodzie to bierz z wave ceptorem w przypadku zmiany czasu jest bardzo przydatną rzeczą i i godzina jest ustawiona wzorcowo i nie trzeba ustawiać ręcznie:). Drugą fajną rzeczą jest solar bo nie trzeba zakładać nowej baterii co kilka lat . Dobrze , że szukasz masywnego zegarka ponieważ te modele trochę czuje się na ręce, waga jest spora ale da się przyzwyczaić. Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CASIO - EQW-M1000DB-1AER

 

fajny zegareczek ale osobiście bardziej podoba mi sie na zdjeciach niż na ręce ( z ciekawości przymierzyłem ostatnio)

Jednak jak dla mnie troszeczkę za duzo "treści" na tarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.