Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RadG

Wzloty i upadki

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o zorganizowaniu (wzorem niektórych tygodników) informacji o firmach zegarkowych podzielonych na "+" i "-" dla danych firm. Np. Zenith dostaje "-" za nową kolekcję "wentylatorową", a powiedzmy Edox "+" za wprowadzenie do kolekcji zegarków x? W kryteriach byłaby brana np. polityka firmy, prognozy, wypowiedzi szefów, zastosowanie konkretnych mechanizmów, rezygnacja z jakiejś linii, produkcji modelu, zamiana na brzydszy, tysiąc rzecyz dotyczących danej firmy. Nie byłby to żaden wiążący ranking, bez podsumowań, podliczeń, tylko bardziej poddział "Aktualności". Po prostu nowinki na tak i na nie. Mam nadzieję, że nie namieszałem :roll: Wypowiedzcie się czy w ogóle ma to sens. Takie informacje i tak się pojawiają, tylko są jakby porozrzucane po wielu wątkach.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł w porządku choć podejrzewam, że skład osób wpisujących newsy będzie stały i mały.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie źle, może to zdopinguje innych (w tym mnie) do szukania informacji i ich publikowania.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga informacji może być różna, bo nie chodzi tutaj o porównywanie, podliczanie tych + i - i tworzenie na ich podstawie rankingów. Po prostu: przeczytałem o firmie X jakąś wiadomość i uważam, że to dobrze lub źle, moim zdaniem. I tyle.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Np. Zenith dostaje "-" za nową kolekcję "wentylatorową"

 

Moim zdaniem za to powinien dostać + :wink:

 

zamiana na brzydszy

 

wszystko co zahacza o gust powinno być chyba z tego plusowania i minusowania wyłączone :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego będzie plus, dla drugiego minus. Wszystko jest względne :lol: Jak będą rozbieżności to będzie dyskusja. To chyba dobrze, bo temat sie rozwinie. Chociaż teraz przyszło mi do głowy, że jak się z tego zrobi kłótnia.... :roll: Nie wiem czy to dobry pomysł.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak będzię fajnie jak się patafiany zaczną kłócić :lol: Taki patafian to wiele potrafi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

hehe no potrafi :lol:

 

dla mnie akurat na "+" to wentylatorowy Zenith... fakt jest to pewne odejście od dawnego stylu, ale wprowadził troche nowatorstwa tą linią i moze sie ona podobać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.