Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KamilZlg

Moscow Classic Vodolaz

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, proszę o rozstrzygnięcie, który z poniższych, to jest

 

http://moscowclassic.com/html/3602-00661021.html

 

czy

 

http://moscowclassic.com/html/3602-00631021.html

 

będzie lepszym wyborem? Zegarek ma służyć raczej za biurkiem w casual frajdeje. W szczególności, zastanawiam się, jaka jest wytrzymałość ciemnej koperty na zarysowania.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proszę o rozstrzygnięcie, który z poniższych, to jest

 

http://moscowclassic.com/html/3602-00661021.html

 

czy

 

http://moscowclassic.com/html/3602-00631021.html

 

będzie lepszym wyborem? Zegarek ma służyć raczej za biurkiem w casual frajdeje. W szczególności, zastanawiam się, jaka jest wytrzymałość ciemnej koperty na zarysowania.

Cześć, moim zdaniem druga propozycja jest ciekawsza - koperta nadaje mu surowości :D

Pozdrawiam,

 

PS. Daj znać na co sie zdecydowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czarną koperta moze byc problem że sie powyciera. Tak wiec wybrałbym drugi model.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, moim zdaniem druga propozycja jest ciekawsza - koperta nadaje mu surowości :D

Pozdrawiam,

 

PS. Daj znać na co sie zdecydowałeś.

 

Ja skłaniam sie wstępnie ku pierwszemu zegarkowi. Obawiam sie jednak, ze w zegarku w tym przedziale cenowym ciemna koperta może być średniej jakości i jeśli sie poryskuje, to będzie znacznie większy problem, niż w przypadku jasnej koperty, która stosunkowo łatwo spolerowac.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam Wodołaza na 3602 w szczotkowanej kopercie, z dwoma tarczami i dwoma zestawami wskazówek ;).

Z tym, ze aktualnie w sklepie MC Wodołazów na 3602 nie widzę:

http://moscowclassicshop.com/pl/component/virtuemart/category/10/do-nurkowania/molniya-3602/zegarki

Są za to dosyć drogie na 3603 i z szafirem (rok temu u MC za 3602 płaciłem <700).

http://moscowclassicshop.com/pl/component/virtuemart/category/30/do-nurkowania/zegarki/molniya-3603

Ciekawe czy poprawili koronkę, mój już zaliczył jedną naprawę gwarancyjna. Kopertę też już porysowałem - raczej trudne to nie było.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czarną koperta moze byc problem że sie powyciera. Tak wiec wybrałbym drugi model.

 

Dokładnie takiej sytuacji chciałbym uniknąć. Może ktoś z Was ma taki zegarek albo podobny MC i mógłby sie wypowiedzieć, co do jakości kopert.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze aktualnie w sklepie MC Wodołazów na 3602 nie widzę

 

Wiem. Napisałem do nich w tej sprawie. Zobaczymy, co odpisza. Ostatecznie, amerykański dystrybutor ma takie zegarki w ofercie. Modelami, które sa dostepne na polskiej stronie, nie jestem zainteresowany.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwsza wersja jest bardziej surowa. Szczotkowana koperta zapewni dłużej ładniejszy wygląd koperty. W razie potrzeby łatwiej ją też odświeżyć. Z powierzchniami PVD bywa różnie, nie łapią jednak głębokich rys tak często, jak się o tym pisze. Z resztą - wszystko zależy od noszącego i jego dbałości o zegarek i trybu życia :)

Ja brałbym zdecydowanie jedynkę. Jeśli już wodołaz, to jak najbardziej klasyczny. Bałbym się ponadto, że czarny zbyt szybko mi się znudzi :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takiej sytuacji chciałbym uniknąć. Może ktoś z Was ma taki zegarek albo podobny MC i mógłby sie wypowiedzieć, co do jakości kopert.

Forumowy rosyjski lotnik MC, w części egzemplarzy miał powłokę PVD więc część forumowiczów ma doświadczenie z czarmnymi MC.

 

Upewnij się, na wszelki wypadek, czy zegarki kupione w USA przyjmą Ci na naprawy gwarancyjne w Szydłowie. Wiem, że ostatnio jakieś problemy z częściami były. A niestety Wodołazy bezawaryjne nie są, jak i inne mechaniczne modele MC z zakręcana koronką. Mam dwa zegarki - trzy razy koronka, raz sprężyna naciągu, w okresie 1,5 roku. Aktualnie koronka w moim Wodołazie zdradza objawy tego, iz za jakiś czas pojedzie do serwisu. A jest odkręcana nie codziennie ale raz czy dwa na tydzień.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do znudzenia, to nie ma ryzyka, bo mam już kilka szczotkowanych zegarkow - ostatnio bardzo sie cieszę z Vostoka Amfibii 1967, a czarny Vodolaz miał być raczej urozmaiceniem. Natomiast, co do jakości, to niestety potwierdzacie Panowie moje obawy. Zobaczę, czy w ogóle któryś z modeli będzie dostępny. Jeśli żaden, to problem z głowy. Gorzej jeśli oba bedą dostępne. W takiej sytuacji przychodzi mi do głowy tylko jedno rozwiazanie - kupić dwa :)

Dzięki za rady, a jeśli ktoś ma dalsze uwagi, to proszę piszcie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski dystrybutor poinformował mnie, że dostępne są nie tylko modele z tytułu tego tematu, ale także też modele na werku 3603 z szafirowymi szkłami i przeszklonymi dekielkami. Zamierzam złożyć zamówienie około połowy listopada, więc ostatecznej decyzji nie podjąłem, ale na dziś kupiłbym model z 3603 i czarną kopertą.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alle są jeszcze inne kolorystycznie Wodołazy z 3602 w środku...

Ja mam taki zegarek (tarcza krem + stal szczotkowana) od kilku miechów. Dokładność chodu w miarę ok, koperty ani szkła nie porysowałem, choć mam do tego talent. Zegarek zakładam średnio raz na tydzień, bo do roboty mi go szkoda. Koronka była już "gwarancyjnie" wymieniana, bo się oczywiście gwint zerwał. Zmieniona na zwykłą, niezakręcaną, więc problemów raczej więcej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniona na zwykłą, niezakręcaną, więc problemów raczej więcej nie będzie.

A co z wodoszczelnością zegarka? Ja kazałem w swoim Wodołazie wymieniać na taka samą aby nie stracić wodoszczelności.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś stracił. Ręka włożona po łokieć do wody etc. - nie puszcza. Pływania nie próbowałem. Mam na takie okazje stare Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Decyzja właściwe podjęta. Na 95% stawiam na model z matową, stalową kopertą i czarną tarczą. Przekonałem się do niego, bowiem można go kupić z bransoletą - wszyscy zgodnie twierdzą, że pasek, który dostaje się z zegarkiem nie nadaje się do niczego. Może ktoś z Was ma taką bransoletę - dedykowaną do Vodolaza - i mógłby podzielić się opinią, co do jej jakości. Na zdjęciach, które podesłał mi dystrybutor, wygląda na bardzo masywną, a zależy mi na tym, żeby zegarek sprawiał wrażenie, jak czołg :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone. Model 3603/00631020S + dedykowana bransoleta. Pozostaje czekać na przesyłkę :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone. Model 3603/00631020S + dedykowana bransoleta. Pozostaje czekać na przesyłkę smile.gif

Trochę czasu minęło więc pewnie zamówienie już dawno zrealizowane. Jak się zegareczek sprawuje? Jak z jakością? Może wrzucisz jekieś fotki? Ostatnio zainteresował mnie ten model więc chętnie posłucham opinii na jego temat z pierwszej ręki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło więc pewnie zamówienie już dawno zrealizowane. Jak się zegareczek sprawuje? Jak z jakością? Może wrzucisz jekieś fotki? Ostatnio zainteresował mnie ten model więc chętnie posłucham opinii na jego temat z pierwszej ręki :)

 

Zdjęcia są w temacie o najnowszych nabytkach w dziale zegarków rosyjskich (post ok. 24 grudnia 2012 r.). Zegarek jest bardzo dobry. W szczególności, praca 3603. Jeśli interesujesz się tym zegarkiem, to pewnie czytałeś o problemach z gwintowaną koronką. Ja dostałem egzemplarz bez zakręcanej koronki, więc problem odpadł. Oczywiście, można narzekać, że takie rozwiązanie mocno obniża wodoszczelność, ale Vodolaza nie kupowałem z myślą o pływaniu. Ten zegarek, jak większość, które mam, traktuję jako kolekcjonerski, a nie użytkowy. Dlatego, jest mi to obojętne. Jeśli masz konkretne pytania, daj znać. Chętnie odpowiem. Może pokuszę się też o jakąś recenzję, ale nie w najbliższym czasie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.