Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nav

Tissot PR516

Rekomendowane odpowiedzi

Łał! Ma swój styl. Kierownica jest zarąbista. Gratulacje.:)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2836 ;) Piękny Zegar - jeden z niewielu tissotów którego chętnie bym widział w swoim pudełeczku! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VJ7750?

Gdzie tam :) jak Słoniu napisał to 2836, czyli właściwie 2824, z tym że ma dodane wskazanie dnia tygodnia. Ale zegarek bardzo ładny, przynajmniej moim zdaniem. Nie jestem fanem Tissot'a ale gdy zobaczyłem PR516 to doszedłem do wniosku, że warto go kupić. Poza tym jak to bywa z moimi zdjęciami, nie oddają urody tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ladny, ale ja bym go widzial na pasku z charakterystycznymi dla tej serii trzema otworkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek najpewniej też będzie, tyle że bransoleta jest bardziej praktyczna w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Tissot jest naprawdę świetny - czarny na pasku rewelacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ladny, ale ja bym go widzial na pasku z charakterystycznymi dla tej serii trzema otworkami.

 

+1

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest !

Powinni częściej wracać do starych modeli, taki Sea Star T12 w nowej osłonie by miażdżył najbliższą konkurencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić taka bransoletkę? Jaki jest faktycznie (na żywo) kolor tarczy. Niebieski (granatowy) czy fioletowy? Co zdjęcie to inna maść. Nie wiem czy wybrać czarny czy niebieski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość entwistle100

Świetny zegarek oddający w pełni ducha pierwowzoru, miałem kilka starych 516 - stek  wiec wiem co mówię :)

 

Już nie są moje ale zdjęcia pozostały :)

 

c84de9b7aca444f2gen.jpg

d802812c1113cb84gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić taka bransoletkę? Jaki jest faktycznie (na żywo) kolor tarczy. Niebieski (granatowy) czy fioletowy? Co zdjęcie to inna maść. Nie wiem czy wybrać czarny czy niebieski. 

 

Tarcza jest granatowa, ciemna, ale jednak dominuje kolor niebieski. Mesh z Internetu, nie pamiętam dokładnie, ale w sieci znajdziesz pełno sklepów z akcesoriami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest granatowa, ciemna, ale jednak dominuje kolor niebieski. Mesh z Internetu, nie pamiętam dokładnie, ale w sieci znajdziesz pełno sklepów z akcesoriami.

Dzięki nav za informację dotyczącą tarczy. Co do bransolety to za nic nie mogę takiej w internecie znaleźć. Gdzie Ty swoją kupiłeś i jaki jest jej rozmiar do heritage pr 516 auto.? 20 mm? Znalazłem też zdjęcie z trochę innym wzorem (w załączeniu) ale tego też nigdzie nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc. 

post-71836-0-48682900-1400706412_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zła. Widziałem kiedyś na żywo. Było kilka drobnych niedoróbek w niektórych miejscach plecionki, ale za taką  cenę ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ondrash nie pamiętam już ile zegarek ma między uszami, google wie na 100%, a ten mesh co go znalazłeś wygląda ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.