Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nav

Tissot PR516

Recommended Posts

Łał! Ma swój styl. Kierownica jest zarąbista. Gratulacje.:)

Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

VJ7750?

ORIS Depth Gauge Chronograph ll ORIS Pro Diver Chronograph || TISSOT T-Lord || Vostok Europe Lunokhod 2 || G-SHOCK GW-A1100-1AER || U-BOAT Flightdeck 6117

2836 ;) Piękny Zegar - jeden z niewielu tissotów którego chętnie bym widział w swoim pudełeczku! :D

VJ7750?

Gdzie tam :) jak Słoniu napisał to 2836, czyli właściwie 2824, z tym że ma dodane wskazanie dnia tygodnia. Ale zegarek bardzo ładny, przynajmniej moim zdaniem. Nie jestem fanem Tissot'a ale gdy zobaczyłem PR516 to doszedłem do wniosku, że warto go kupić. Poza tym jak to bywa z moimi zdjęciami, nie oddają urody tego modelu.

Jest bardzo ladny, ale ja bym go widzial na pasku z charakterystycznymi dla tej serii trzema otworkami.

ORIS Depth Gauge Chronograph ll ORIS Pro Diver Chronograph || TISSOT T-Lord || Vostok Europe Lunokhod 2 || G-SHOCK GW-A1100-1AER || U-BOAT Flightdeck 6117

Pasek najpewniej też będzie, tyle że bransoleta jest bardziej praktyczna w codziennym użytkowaniu.

ten Tissot jest naprawdę świetny - czarny na pasku rewelacja :)

Jest bardzo ladny, ale ja bym go widzial na pasku z charakterystycznymi dla tej serii trzema otworkami.

+1

RG

Piękny jest !

Powinni częściej wracać do starych modeli, taki Sea Star T12 w nowej osłonie by miażdżył najbliższą konkurencje.

Gdzie kupić taka bransoletkę? Jaki jest faktycznie (na żywo) kolor tarczy. Niebieski (granatowy) czy fioletowy? Co zdjęcie to inna maść. Nie wiem czy wybrać czarny czy niebieski. 

Guest entwistle100

Świetny zegarek oddający w pełni ducha pierwowzoru, miałem kilka starych 516 - stek  wiec wiem co mówię :)

Już nie są moje ale zdjęcia pozostały :)

c84de9b7aca444f2gen.jpg

d802812c1113cb84gen.jpg

Gdzie kupić taka bransoletkę? Jaki jest faktycznie (na żywo) kolor tarczy. Niebieski (granatowy) czy fioletowy? Co zdjęcie to inna maść. Nie wiem czy wybrać czarny czy niebieski. 

Tarcza jest granatowa, ciemna, ale jednak dominuje kolor niebieski. Mesh z Internetu, nie pamiętam dokładnie, ale w sieci znajdziesz pełno sklepów z akcesoriami.

Tarcza jest granatowa, ciemna, ale jednak dominuje kolor niebieski. Mesh z Internetu, nie pamiętam dokładnie, ale w sieci znajdziesz pełno sklepów z akcesoriami.

Dzięki nav za informację dotyczącą tarczy. Co do bransolety to za nic nie mogę takiej w internecie znaleźć. Gdzie Ty swoją kupiłeś i jaki jest jej rozmiar do heritage pr 516 auto.? 20 mm? Znalazłem też zdjęcie z trochę innym wzorem (w załączeniu) ale tego też nigdzie nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc. 

post-71836-0-48682900-1400706412_thumb.jpg

Nie jest zła. Widziałem kiedyś na żywo. Było kilka drobnych niedoróbek w niektórych miejscach plecionki, ale za taką  cenę ujdzie.

ondrash nie pamiętam już ile zegarek ma między uszami, google wie na 100%, a ten mesh co go znalazłeś wygląda ok.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.