Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Narty - Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam od siebie wraz z kumplami w Beskidy nie bedziesz sie nudzil:) Narty + gorzała:)


Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzwam wątek, nie chcę tworzyć nowego. Sezon narciarski powoli się zaczyna.

Powiem szczerze, że na nartach trochę jeździłem kiedyś, ale zupełnie zapomniałem. Gdzie polecacie pojechać na "oślą łączkę" aby podszlifować umiejętności? Kolejna sprawa to sprzęt narciarski. Czy ten z wypożyczalni daje radę, czy lepiej zainwestować we własny? Zastanawiam się też nad deską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deske lepiej jest początkowo sobie wypożyczać. Potem już jak się podszkolisz to mozesz sobie kupić własną, porządną a nie dla początkujących ( są dośc spore różnice) .Za to buty lepiej jest kupić sobie własne. Pierwsza rzecz to higiena bo nie wyobrażam sobie osobiście nosić butów po kimś. Druga rzecz to to,że przy pierwszym włożeniu takie buty dopasowują się do Twojej stopy . W sieci mozesz znaleźć wyprzedaże takiego sprzętu, Dla przykładu:

http://supersklep.pl/i191404-buty-snowboardowe-burton-rampant-camo-toe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.