Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hogg

BlackBerry...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

To fakt, ale SONY Xperia J to też nie jest model najwyższych lotów, choć wygląda całkiem OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladam pokaz BB10 , super to wyglada , ale chyba tym razem wybiore touch screen .

jezeli nie przesadza z cena to mysle ze powinny sie sprzedawac super dobrze . OS jest swietny


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Rewelacja, też jestem bardziej za touchem niż qwerty, chociaż Q10 i tak wygląda lepiej jak na szpiegowskich fotkach :)

Z tego co wiem Z10 ma kosztować 799USD w wolnej sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena Jablka wiec nie jest zle , wyglada na duzo lepszy przyzad niz IP5 , natomiast OS wg mnie jest zdecydowanie lepszy niz cokolwiek innego teraz na rynku .

Pisze to jako nie fachowiec dla mnie najwazniejsza jest latwosc obslugi I pisania a to na prezentacji wygladalo " idiot proof " I tak wlasnie lubie .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na świeże modele bym się nie pchał.

Nie wiadomo jak z jakością/niezawodnością.

 

Poza tym telefon dłonie powinny rosnąć wprost proporcjonanie do wzrostu wielkości smartfonów.

blackberry-z10-compared-sgs3-iphone-5-0.jpg?20130130-195257

 

Za duże toto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dlatego jak dałem sobie pół roku na zakup, jak już wykupią wszystkie buble :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie myslicie zeby poczekac? Jeszcze nigdy nie trafilem na wadliwy telefon, nawet noose, nie znamy tez nikogo kto mial z tym problem ( no moze poza Mariuszem :) )


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Irek, ja jednak czekam na Q10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie myslicie zeby poczekac? Jeszcze nigdy nie trafilem na wadliwy telefon, nawet noose, nie znamy tez nikogo kto mial z tym problem ( no moze poza Mariuszem :) )

 

Znając zdolności producentów amerykańskich w zakresie jakości to pierwszego rzutu bym się obawiał.

Do tego serwis traktuje polaków jak kraj trzeciego świata.

 

Na forum poświęconym produktom apple pisał klient który po przedłużeniu umowy z bodaj z play dostał zafoliowanego ipona5.

Wyświetlacz okazał się "obgryziony" czyli coś typowego dla ipona5.

Niezwłocznie przekazał telefon przez operatora do serwisu.

Jakie było jego zdziwienie gdy otrzymał nowy telefon z fakturą na bodaj 1100zł za wymianę wyświetlacza na nowy.

 

O "kwiatkach" ze strony serwisu BB było już na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z10 w kieszeni, jak bedzie dzialal tak jak teraz przez nastepne poltora roku to bedzie swietnie . Jedna zecz sie w BB nie zmienia , najlepsza klawiatura i emaile

Chcialem czekac na q10 ale jednak ta wirtualna klawiatura zdecydowala ze wzialem z10 . I jeszcze za zmienienie providera dostalem lepszy plan ( ceny u nas to normalne qrestwo ) plus $400 za kazdy numer ( przenioslem dwa ) , zona jednak zostala na shitphone 5 :D , nie chciala zmieniac bo sie przyzwyczaila .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

...zona jednak zostala na shitphone 5 :D , nie chciala zmieniac bo sie przyzwyczaila .

 

Mądra kobieta :). Przynajmniej użytkuje wysokiej jakości smartfon, a nie jakiś totalny badziew zrobiony z odpadów znalezionych w Kambodży :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądra kobieta :). Przynajmniej użytkuje wysokiej jakości smartfon, a nie jakiś totalny badziew zrobiony z odpadów znalezionych w Kambodży :P.

Mocne :). Ale trudno się z tym nie zgodzić :ph34r: :ph34r: :ph34r::D


cessante causa, cessat effectus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie w blackberry ustawic/wybrac kiedy ma korzystac z jakiego polaczenia? jak jestem w drodze to niech korzysta z gprs ale jak wracam do domu to chce aby laczyl sie poprzez wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mądra kobieta :). Przynajmniej użytkuje wysokiej jakości smartfon, a nie jakiś totalny badziew zrobiony z odpadów znalezionych w Kambodży :P.

Taaaaaaaaa, wysokiej jakości smartfon, który na dzień dobry wyjmujesz z pudełka z odpryskami. Dziękuję bardzo ze tę za*ebistą chińską kłalitę od Apple.

Kolega kupił właśnie IP5, od tygodnia rzuca kobietami lekkich obyczajów non stop. Poczty firmowej do dziś nie może uruchomić w telefonie :)

Sam się zastanawiam na IP4S (5 mi się nie podoba), ale jak czytam o tej jakości, którą zawsze chwaliłem to zastanawiam się, czy to będzie dobry krok (znając mój okropny pedantyzm, zwłaszcza jeśli chodzi o detale).

 

PS

 

Mariusz, tylko nie pisz proszę, że u Ciebie nic takiego nie miało miejsca, bo tak samo jak Ty masz idealnego IP, to ja nie znam nikogo kto miał takiego pecha do BB jak Ty. Fakt 9900 był z wadami, ale trochę przesadzasz z tą swoją jazdą.

 

@antjama - chyba pozostaje Ci tylko zewnętrzna aplikacja, albo NFC. Ja w Sony mam tak, że mam programowalne smart tagi. Programuje na nim "profil domowy" z cichszym dzwonkiem i WiFi. Po wejściu do domu przykładam telefon do smart taga i sam się przełącza w odpowiedni tryb.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie w blackberry ustawic/wybrac kiedy ma korzystac z jakiego polaczenia? jak jestem w drodze to niech korzysta z gprs ale jak wracam do domu to chce aby laczyl sie poprzez wifi.

 

nie wiem jak to jest gdzies indziej ale u mnie normalnie dziala na 4GLTE , a jak znajdujesz sie w zasiegu wifi to auomatycznie podlacza sie pod to wlasnie

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

nie wiem jak to jest gdzies indziej ale u mnie normalnie dziala na 4GLTE , a jak znajdujesz sie w zasiegu wifi to auomatycznie podlacza sie pod to wlasnie

Tak jest praktycznie w każdym urządzeniu z WiFi włączonym, że jak znajdzie zasięg to z automaty się przełącza. Tyle, że moduł Wifi (aktywny, ale bez połączenia z siecią wifi) zżera baterię bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

 

Ja ciekawy jestem na jak dlugo bedzie mi wystarczala bateria w Z10 , bo jedni narzekaja a inni pisza ze jest swietnie :wacko: .

Ale biorac pod uwage moje szczescie do telefonow , z zadnym nigdy nie mialem problemow , to powinno byc ok .

Jezeli wystarczy mi na 12h to bedzie ok ,

Co do telefonu , po uzywaniu playbooka , przejscie na z10 wymaga 0 czasu na przyzwyczajenie i ogolnie obsluga wg mnie jest szybsza i latwiejsza niz shitphone 5 - design in California made in China :D

A moj telefon zrobiony jest w North America :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Irek, a jak z jakością wykonania Z10? Ta tylna klapka na zdjęciach mnie nie przekonuje. Jak w praktyce? Dla mnie zawsze wzorem był Iphone, przynajmniej te z którymi miałem do czynienia były perfect, teraz jest trochę inaczej, ale to u każdego z czasem spada jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, od tyłu iPhone wygląda lepiej,pozatym nie mam żadnych zastrzeżeń.

Klawiatura jest perfect, dołączył em polski język i cały praktycznie tekst napisałem wsuwajac odpowiednie słowa.

Rewelacyjne

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś jarały bajery w telefonach, ale już te czasy mam za sobą i już dawno stwierdziłem, że nie ma nic lepszego jak zwykły, prosty telefon. Dla mnie seria 8800 w Nokii jest idealna. Wykonanie rewelacyjne, a telefon robi to co ma robić, czyli idzie przez niego prowadzić rozmowy. Wymiary świetne, waga świetna, a jedyna wada to słaba bateria. Szkoda, że smartfony wyparły już tą serię z rynku. Próbowałem z "wszystkomającymi" badziewiami, ale w ogóle do mnie nie przemawiają. Oczywiście wszystko zależy od tego co kto lubi i jaki tryb życia prowadzi. Ja osobiście używam telefonu tylko do dzwonienia, a już w wyjątkowych sytuacjach do wysłania sms. Do reszty używam tabletu.

Za nic nie byłem się w stanie przyzwyczaić do przeglądaniu netu na tak małym ekranie jakie oferują telefony czy smartfony, a z kolei jak już jest duży wyświetlacz to i smartfon wielki i nieporęczny. Poza tym jakbym miał coś nosić w etui to wolałbym to od razu wy***przyć przez okno :D

Ogólnie zawsze wychodziłem z założenia, że coś co ma wszystko jest tak na prawdę do niczego ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Taaaaaaaaa, wysokiej jakości smartfon, który na dzień dobry wyjmujesz z pudełka z odpryskami. Dziękuję bardzo ze tę za*ebistą chińską kłalitę od Apple.

Kolega kupił właśnie IP5, od tygodnia rzuca kobietami lekkich obyczajów non stop. Poczty firmowej do dziś nie może uruchomić w telefonie :)

 

To odeślij kolegę na myapple.pl, bo może jakiś atechniczny. W moim iPhonie wszystko śmiga bez żadnych problemów. Poczta ?, śmiech na sali. Konfiguracja zajęła mi kilku minut, a iCloud kilkanaście sekund. A od dobrych dwóch tygodni pozamiatał mną najnowszy MacBook Pro na Retinie. Najlepszy notebook jaki w życiu miałem. Po takich doświadczeniach trudno nie być fanem Apple.

 

Co do telefonu , po uzywaniu playbooka , przejscie na z10 wymaga 0 czasu na przyzwyczajenie i ogolnie obsluga wg mnie jest szybsza i latwiejsza niz shitphone 5 - design in California made in China :D

A moj telefon zrobiony jest w North America :D

 

Mój BB został wykonany w Meksyku i w porównaniu do kalifornijskiego projektu wykonanego przez świetnych Chińczyków z Foxconn, jest totalnym szmelcem. Jeżeli telefon od nowości ma porysowaną obudowę, to coś jest nie tak. Przysyłają nowy... a tu porysowane przyciski. Po niedługim okresie użytkowania sypie się trackpad więc kolejna reklamacja. Chyba operatorowi się głupio zrobiło, bo oddali mi kasę za telefon i... zostawili śmiecia, który teraz leży bezużyteczny w szufladzie. Wolę chińską jakość spod znaku Apple niż Made In USA wykonane z części znalezionych na śmietniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mariusz, kolega jest mocno techniczny jeśli chodzi o tego typu sprzęt :) Po prostu urządzenie odmawia współpracy z serwerem.

PS

Napisz mi, Twoje BB było z Orange?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Napisz mi, Twoje BB było z Orange?

 

Tak w Orange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak w Orange.

Tak jak mój. Dziwny jest zbieg okoliczności, że wszystkie uwalone 9900 są z Orange. Obiło mi się gdzieś o oczy, że dla pomarańczy robią na innej taśmie.

Jeśli chodzi o problemy z telefonami z Orange to się tyczy nie tylko BB. W Sony Xperia np. Orange blokuje bootloadera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.