Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jest grudzień i forum musi się wysypać, to już chyba taka tradycja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareek11

Działa jak vista;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Admin byłby skłonny udzielić jakichkolwiek informacji, co się dzieje? :blink:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestrujemy wysokie obciążenie na serwerze, w tym dużo operacji na dysku twardym niż zwykle.

Nasi administratorzy zajmują się już migracją forum serwer na inną moc obliczeniową. Ze względu na wysokie obciążenie dysku - może to potrwać odpowiednio dłużej.Z naszej strony zapewnimy poprawność działania serwisu zwiększając moc nawet kilkukrotnie. Następnie wrócimy do analizy powodów obciążenia. Tak aby najwyższym priorytetem była dostępność usług"

 

odp admin serwera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że dzisiaj śmiga aż miło  :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Śmiga wszystko, poza wysyłaniem postów....za długo to trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie chwalić, bo się zaraz znowu s... popsuje


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale dziś chodzi znowu wolno. Może drogowcy zaspali i teraz efekt.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym pewnie z rok temu, teraz ponownie linki z google: "forum zegarki" próbują wrzucić / przerzucić TROJAN'A !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek 5/12/2013 miałem sytuację (ale to na obcym komputerze, ogólnodostępnym, terminalu linuksowym), że z googla nie można było przejść na forum, kierowało połączenie na stronę z reklamami i darmowymi kuponami do biedro... na 150zł. Ponieważ komputer ogólnodostępny larum nie podnosiłem, ale widać, że inni też mieli podobny problem. Nie wiem czy to kwestia komputera użytkownika (raczej tak), czy generalnie inny, ale na inne strony można było przejść bez problemu. Pytanie na google też było z mojej strony "forum zegarki"


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o masz na IE 11 znowu jest, u mnie na kompie w domu :(  tutaj mnie przerzucało i dziś znowu

 

post-62679-0-97046300-1386498987_thumb.png


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bp trojan nie imał się Linux'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten terminal był na Ubuntu, wiem bo go resetowałem, przeglądarka Opera.

 

EDIT:

 

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego jak:  w google napiszę "zegarki forum" i wyskakują propozycje stron, oczywiście pierwsza propozycja to strona forum KMZiZ. Po kliknięciu zamiast forum otwiera się strona jak powyżej na zrzucie. Adres to urlshort.info/

Czy mam coś na kompie?? Program antywirusowy Norton Internet Security przeskanowany komp na wszystkie sposoby!

Edytowane przez RTK-WGM

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobi ktoś, coś z tym przekierowaniem ? Czy kilka tysięcy user'ów, łacznie z adminami udaje, że problemu nie ma ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten terminal był na Ubuntu, wiem bo go resetowałem, przeglądarka Opera.

 

EDIT:

 

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego jak:  w google napiszę "zegarki forum" i wyskakują propozycje stron, oczywiście pierwsza propozycja to strona forum KMZiZ. Po kliknięciu zamiast forum otwiera się strona jak powyżej na zrzucie. Adres to urlshort.info/

Czy mam coś na kompie?? Program antywirusowy Norton Internet Security przeskanowany komp na wszystkie sposoby!

Mam dokladnie to samo i przy każdym logowaniu na forum avast mi "wyje" że wykrył złośliwe oprogramowanie....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja forum mam w ulubionych i nie ma tego problemu jak wchodzę, ale jeżeli znajdzie coś w googlach i jest to na naszym forum to po otwarciu linka/linku również antywirus odzywa się, że wykryto złośliwe oprogramowanie...


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobi ktoś, coś z tym przekierowaniem ? Czy kilka tysięcy user'ów, łacznie z adminami udaje, że problemu nie ma ?!

Widocznie mało userów wchodzi na forum z linków google, ale problem jest i to nie mały. Sam wczoraj szukałem tematu na forum via google i wywaliło mi komunikat o infekcji.

Na pewno nie jest to dobra reklama forum dla ludzi z zewnątrz. Poza tym dziwiłem się, dlaczego w okresie przedświątecznym napływ "jednopostowców" jest taki mały. Teraz wszystko jasne. Każdy kto szuka forum w google i ma antywirusa po prostu tu nie trafia. A może to pomysł administracji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.