Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżenie strony 1-2 min.  :wacko:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"View New Content" klikam na obserwowany temat i pokazuje mi od pierwszego posta (tematy których dawno nie czytałem).

Czy da się coś zrobić by działało tak, że klikam i widzę pierwszy nieczytany post a nie pierwszy w ogóle?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ;) ZAutomatu powinno odsylać do ostatniego czytanego..

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"View New Content" klikam na obserwowany temat i pokazuje mi od pierwszego posta (tematy których dawno nie czytałem).

Czy da się coś zrobić by działało tak, że klikam i widzę pierwszy nieczytany post a nie pierwszy w ogóle?

Tak jest przecież od zawsze. Przejście do pierwszego nieczytanego - przez kropkę po lewo obok tytułu tematu na liście VNC.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś z forum czy z moją przeglądarką , ale jak przeglądam posty czy piszę odpowiedź co trwa kilka chwil  i chcę dodać (pisanie nawet nie trwa dwie minuty ) to wylogowywuje  mi się z forum jakby okres bezczynności był nie wiadomo jaki długi .
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś z forum czy z moją przeglądarką , ale jak przeglądam posty czy piszę odpowiedź co trwa kilka chwil  i chcę dodać (pisanie nawet nie trwa dwie minuty ) to wylogowywuje  mi się z forum jakby okres bezczynności był nie wiadomo jaki długi .

 

mam tak samo, czy ktoś może coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Liska do przeglądania , wczoraj nie było po napisaniu postu problemu a dziś już mnie po minucie wywaliło .
Jakiś pomysł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Aktualizuj przeglądarkę, zmien na inną [Chrome np]

 

Chrome to nie jest najlepsza przeglądarka, zwłaszcza jeśli chodzi o obciążenie procesora ;)

 

Jeśli kolega używa Liska - niech go wyczyści i wtedy sprawdzi. Zazwyczaj pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka zaktualizowana i wyczyszczona . Zobaczymy
Za dużo nie pomogło choć zauważyłem że jak sie drugi raz zaloguję to jest troszke lepiej , choc mam otwarte drugie okno w celu kontroli czy mnie nie wywaliło .
Męczące to i wcześniej nie miałem takiego problemu teraz jakoś od wczoraj , a nie chciałbym zmieniać przeglądarki .

Edytowane przez jerzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala i mnie. Na chrome wywala na Lisku też i na E też. Tak było już ze dwa temu ale z braku czasu częściej korzystam z andka ostatnio niż z windowsa i myślałem że to wina kompa.

Dziś testuję i wylogowuje co  dłuższy post chcę napisać. jak zapomnę skopiować to klnę na czyw świat stoi   :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że znow musimy dokupić czegoś tam za "pierdylion " złotych aby szybkość się poprawiła :)

tak to jest zawsze z IT , ciągle kasa i kasa :)

 

A może zwolnic trochę miejsca na serwerze?

W temacie 'Co masz dzisiaj na ręku' jest ponad 4000 stron,dużo ze zdjęciami .

Przecież temat dotyczy zegarka,który masz dzisiaj na ręku a nie dziesięc lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala i dziś i muszę się non stop logować aby coś przejrzeć bądź napisać . :(
Fakt na E też nie poszalejesz :(

Edytowane przez jerzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie sie uspokoiło :)

Edytowane przez jerzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma wspólnego to że jak się loguję na forum i odznaczę Zapamiętaj mnie , to wtedy mam kłopoty z przeglądaniem .
A jeśli zaloguję się i zaznaczę Zapamiętaj mnie jest wszystko ok . :blink::ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Ja dzisiaj wyjątkowo na komputerze chciałam poczytać... Po kilku wylogowaniach wróciłam do telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.