Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fankaDaktarina

Ja próbowałam i tak i tak. Za każdym razem zanim wysłałam posta kilka razy musiałam się logować:/ masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa i hula jak się chce. SUPER!!! dziękuję :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że podając zgłoszenie o problemie dobrze byłoby podać na jakiej przeglądarce pracujemy i wersje systemu operacyjnego. Czasem jest to potrzebne, choćby do przeprowadzenia testów.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

U mnie Firefox i Chrome. Windows 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Firefox , Windows 10 i jak loguję bez zapamiętaj mnie to se nie popiszę na lapku jak i na tablecie .
Gdy zaloguję z Zapamiętaj mnie to hula jak wiatr w polu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doświadczam żadnych z tych problemów. Windows 10, Fx etc.

1_txt_ZQDk0QVGufRZUF54wPUVWBTPu97PqLxQ.jpg

1_unknown.jpg


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

kolejna próba na kompie i znowu lipa... wylogowuje co chwilę :/ posta nie wysyła... czyżby wszystkim się poprawiło tylko nie mi?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni to był koszmar, wywalało mnie co kilka minut albo co zmianę strony, a czekałem na ważne wieści.

Na razie od godziny jest OK, czyli ...cieszę się że jest normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia jak zrobić, żeby coś takiego się stało. Korzystam z forum z kilku komputerów i telefonów. Jedyne co się dzieje, to konieczność ponownego pierwszorazowego logowania się po załadowaniu strony na którymś z nich. Ale nie za każdym wczytaniem forum z innego miejsca, wydaje się, że dzieje się to dopiero po skorzystaniu kolejno z 3 różnych komputerów (IP). 

 

Zastanowić się należy, czy problem nie leży właśnie w tej zmienności IP. Czasy stałego adresu to ewidentnie przeszłość. Ale jak często może się on zmieniać? Ewidentnie dzieje się to coraz częściej, zapewne różnie u różnych dostawców internetu. Może tu jest problem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś występował tymczasowy problem z dostępem do forum z informacją, że dana osoba została zbanowana. Problem powinien zostać usunięty.

Przepraszam za problemy.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdy wysyłam lub dostaje wiadomości na PW to mam taki komunikat:

 

"Zawartość niedostępna. By zobaczyć treść wiadomości należy zalogować się na forum i odczytać ją bezpośrednio w panelu użytkownika forum."

 

O co chodzi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, ze nie jest to problem jednostkowy. ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z powodu rażących naruszeń odpowiadania na przesłane powiadomienie o nowej odpowiedzi w prywatnej rozmowie, a co za tym idzie:

odczytywania niezamierzonego odpowiedzi przez administrację (z maila),

brak powiadomienia dla adresata o nowej odpowiedzi - bo udzielona na maila, a nie tak jak trzeba tj. na forum

 

Wprowadziliśmy co następuje:

dla wybranych grup taki komunikat miast treści odpowiedzi.

 

Ma to na celu usprawnienie prywatnej korespondencji między userami. Do tej pory było tak, że jednak osoba uważała, że odpowiedziała na prywatną rozmowę drugiej, a ta czekała w nieskończoność na odpowiedź na forum.

 

W powiadomieniu jest informacja, że odpowiedź należy napisać na forum, ale do tej pory spore grono użytkowników ten komunikat po prostu ignorowała.

 

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany wpłyną pozytywnie na przepływ prywatnej informacji między użytkownikami.

 

Przypominam zatem: jedynym i skutecznym medium do prowadzenia prywatnej rozmowy, wglądu w jej historię etc, jest forum, a nie ogólna skrzynka mailowa administracji.

 

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie spotka się z aprobatą użytkowników i trochę ich zdyscyplinuje, w szczególności tych nie stosujących się do odpowiadania na prywatną korespondencję na forum, tylko na maila.

 

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to logiczne i słuszne :)

Rownież miłego wieczoru życzę i dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam kontaktować się z sprzedającym na bazarku? W temacie nie mogę odpowiedzieć, a gdy wysyłam PW dostaję ten komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn?

Wyszukaj nick na który chcesz wyslać pw,podaj temat,treść i wyślij...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo - teraz napisał do mnie lamwoj chyba w sprawie zegarka i też mam ten napis tłustym drukiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też robię i wyskakuje mi ten komunikat. Mam on zniknąć po przeczytaniu przez odbiorce? Niestety chyba to nie działa, bo gdy ja dostałem wiadomość, odpowiedziałem i nadal nie widać co było w treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo - teraz napisał do mnie lamwoj chyba w sprawie zegarka i też mam ten napis tłustym drukiem

Wyslalem pw do Ciebie,dostales?

Odpowiedz jesli tak na Forum nie na mail....:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od ciebie PW i po otwarciu jest ten napis nie ma tekstu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od ciebie PW i po otwarciu jest ten napis nie ma tekstu

O tym właśnie mówię, nie widać wiadomości pomimo odbioru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.