Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Mnie też "pokarało", ale ja zasłużyłem  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usynęło mi ponad 200 postów?? To cios w merytoryczną wartość forum! Ta bezcenna wiedza została utracona na zawsze... To gorsze niż spalanie Biblioteki Aleksandryjskiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usynęło mi ponad 200 postów?? To cios w merytoryczną wartość forum! Ta bezcenna wiedza została utracona na zawsze... To gorsze niż spalanie Biblioteki Aleksandryjskiej!

Zostały zaktualizowane liczniki, nie treści na forum.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram wątek reprywatyzacji!

 

 

 

 

 

Ten post i tak można usunąć - nic nie wnosi do dyskusji ;)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały zaktualizowane liczniki, nie treści na forum.

Hańba! Historia Cię osądzi Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni

"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3

 

:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę tęsknił za utraconym stanem licznika postów :unsure: .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie usunęło przede wszystkim posty z bazarku (kupię, sprzedam). Tematy szły do kosza po sfinalizowaniu transakcji, a licznik się nie cofał. Teraz to zostało skorygowane i od razu widać kto był największym spekulantem :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 500- :D

Ale dzięki temu będę miał jeszcze raz okrągłe 7000. :D

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I znowu będzie okazja, żeby się napić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile miałeś postów?

Logowanie incognito - by z tego skorzystać musisz się najpierw wylogować, a potem zalogować. I skąd wiesz, że nie działa?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Mi nic nie usunęło, mam się czuć pokrzywdzony ;) ? Myślałem, że mnie także odmłodzą a tu taka wtopa. To po co się tak starałem?

 

Poważniej, nie wiem czym jest to spowodowane, może zmianą pory roku, mniejszą, zbyt niską ilością światła. Lato pod tym względem nie rozpieszczało. Nie mniej coś złego dzieje się na forum. Jest depresyjnie-kompulsyjnie.

Dostrzegam bardzo złe wibracje, zupełnie poważnie. Trudno to opisać ale tak jest. Kiedy forum idzie sprawnie to w miarę gładko się ślizga i nawet jak ktoś nieco pobłądzi to szybko wskakuje na właściwe tory. Nie czuć napięcia, a tu i teraz to jakiś okres czy co?! Jednocześnie gorąco i zimno a najlepiej z miotaczem ognia po postach. Dzisiaj palą pojedyncze wątki, jutro książki a pojutrze co i kogo?! 

Tu wysokie standardy nie pomogą, wysoka wymagalność także bo jesteśmy tylko ludźmi. Wypada znaleźć ludzki sposób.

 

Sprawa zegarków może wydawać się kolosalna i brzemienna. Obrażenie zegarka urasta do miana zdrady stanu. Wszelka krytyka to już zbrodnia. Czy aby napewno tak jest w istocie? Jak można skrytykować zegareczek za 20"tysi" wszystko jedno czego?! Skoro drogi to dobry a skoro prestiżowy to niegodnym krytykować. A to budzi i napędza irytację plus brak światła słonecznego. Ludzie niesamowicie się spinają i fiksują na punkcie zegarków. To już wręcz sprawa spokojnego snu! A to nie najlepiej dla wszystkich, napięcie się udziela.

 

Tak jak już wspomniałem w podwątku, dziale radzieckich i rosyjskich. Jak nie wprowadzi się pewnych usprawnień to bazarku nie będzie. Odnoszę, zapewne mylne wrażenie, że jak nie zmieni się metod w całym forum to zejdzie przygniecione własnymi problemami plus konkurencją np. za strony FB.

 

A teraz należałoby mi zabrać ze 200 lajków, niech cierpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie liczycie sobie posty?

 

Pamiętam, jak w latach '80-tych moi rówieśnicy zbierali śmieci i dumnie eksponowali je na półkach. 

 

 

Były to opakowania jednorazowe po kolorowych napojach, niekoniecznie wypitych przez zbieracza. Puszki dumnie zdobiły każdy młodzieżowy pokój. Można było się wymieniać itp. Rozumiem, że był to efekt nowości, moda itp. ale mamy 21 wiek i żyłem nadziei, że w przyszłości ludzie będą poważniejsi  :D  :D  :D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

... żyłem nadziei, że w przyszłości ludzie będą poważniejsi :D:D:D

cd41193b5809c6dd31f94873ce6017f7.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie liczycie sobie posty?

 

Pamiętam, jak w latach '80-tych moi rówieśnicy zbierali śmieci i dumnie eksponowali je na półkach. 

 

 

Były to opakowania jednorazowe po kolorowych napojach, niekoniecznie wypitych przez zbieracza. Puszki dumnie zdobiły każdy młodzieżowy pokój. Można było się wymieniać itp. Rozumiem, że był to efekt nowości, moda itp. ale mamy 21 wiek i żyłem nadziei, że w przyszłości ludzie będą poważniejsi  :D  :D  :D

 

A jak myślisz, dlaczego jestem na tym forum od tylu lat? Żeby mieć najwięcej postów. Przez jakiś czas byłem na drugim miejscu. Do tej pory nie mogę się pozbierać po bolesnym spadku.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę ponad 12k? Łeeeee! Był tu kiedyś wątek z gołymi babami i gdyby go nie usunęli, to dziś miałbym ze dwa razy więcej A tak swoją drogą to rządam powrotu Estetów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello ,

 

a ja chciałem się spytać co się stało z tematem "Nie jest OK" - nie zaglądałem regularnie na forum, chciałem się pożalić i nie ma gdzie... Shout na górze też zniknął, czy coś u mnie nie działa prawidłowo?

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wszystko działa prawidłowo... Ni ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello ,

 

a ja chciałem się spytać co się stało z tematem "Nie jest OK" - nie zaglądałem regularnie na forum, chciałem się pożalić i nie ma gdzie... Shout na górze też zniknął, czy coś u mnie nie działa prawidłowo?

 

Pozdrawiam

Niestety temat był pełen hejtu, wylewnia nienawiści, mieszania z błotem itp.

Jak widać, wiele osób nie dorosło do korzystania z internetu i tego forum.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Niestety temat był pełen hejtu, wylewnia nienawiści, mieszania z błotem itp.

Jak widać, wiele osób nie dorosło do korzystania z internetu i tego forum.

Nie "wiele osób" tylko niektóre. Nie pierwszy raz zresztą :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety temat był pełen hejtu, wylewnia nienawiści, mieszania z błotem itp.

Jak widać, wiele osób nie dorosło do korzystania z internetu i tego forum.

 

Dokładnie. To samo zapewniają aktualne rządowe i prywatne media. Po co dublować :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat usunąłem ja, jako wielce szkodliwy dla atmosfery forum.

Traktował w swojej znakomitej częsci na tematy polityczne, zakazane regulaminem forum.

Gdyby ktoś chciał, z powodu jego braku ( tematu) moze pisac o zegarkach, jak jest tak biegły w temacie jak w polityce ;)

 

Edit

O zegarkach można pisać zgodnie z regulaminem, choc temat widac po lekturze forum nie cieszy sie zainteresowaniem :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.