Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Również dostałem kilka propozycji.

Dostaję powiadomienie, ale w centrum wiadomości ich nie ma.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o powiadomienia do obserwowanych tematow. Moża gdzieś ustawić że jak ludzie odpowiadaja w "moim" temacie to dostaje jedno powiadomienie a nie tyle ile osob zabrało  w temacie głos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem kilka propozycji.

Dostaję powiadomienie, ale w centrum wiadomości ich nie ma.

DawPi wszystko pousuwał... Do niego pretensje

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schodzą kolejne kolejkowane maile.

 

Ps nie sądziłem, że ten ewidentny spam wzbudzi tyle emocji - na forum i na administracyjnym mailu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schodzą kolejne kolejkowane maile.

 

Ps nie sądziłem, że ten ewidentny spam wzbudzi tyle emocji - na forum i na administracyjnym mailu.

 

A obudził Cię kiedyś telefon o 6:40? :D Mnie to nie spotkało od lat.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Powiadomienia faktycznie zaczęły schodzić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o powiadomienia do obserwowanych tematow. Moża gdzieś ustawić że jak ludzie odpowiadaja w "moim" temacie to dostaje jedno powiadomienie a nie tyle ile osob zabrało  w temacie głos?

 

Pytałem o to wielokrotnie, odpowiedzi nie otrzymałem.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o powiadomienia do obserwowanych tematow. Moża gdzieś ustawić że jak ludzie odpowiadaja w "moim" temacie to dostaje jedno powiadomienie a nie tyle ile osob zabrało  w temacie głos?

Można, ustawiasz sobie opcję powiadomien raz na dobę, lub raz na tydzień i po problemie.post-107633-0-10318100-1553544995_thumb.png

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również otrzymałem taką wiadomość. Lampka ostrzegawcza zapaliła się w pierwszej sekundzie. Nie wiem na co liczą spamerzy, nęcąc tak prymitywnymi prowokacjami. Z drugiej strony, dobrze, że za mądrzy nie są, bo jakby rozsyłali wiadomości z ciekawymi ofertami zegarkowymi, to klikalność linków mogłaby wzrosnąć lawinowo ^_^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o to wielokrotnie, odpowiedzi nie otrzymałem.

Bo nie na takiej możliwości. Master Yoda podał rozwiązanie częściowe, ale np dla mnie nie satysfakcjonujące.

Też przez to przechodziłem jakiś czas temu ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ustawiasz sobie opcję powiadomien raz na dobę, lub raz na tydzień i po problemie.attachicon.gifScreenshot_2019-03-25-21-15-56.png

 

Widziałem to, jednak chcialbym dostawać powiadomienia zaraz jak ktoś odpowie ale raz... Po co mi wiedzieć że 15 osób również odpowiedziało w danym temacie. Robi to bałagan w powiadomieniach i można przeoczyć te ważniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to, jednak chcialbym dostawać powiadomienia zaraz jak ktoś odpowie ale raz... Po co mi wiedzieć że 15 osób również odpowiedziało w danym temacie. Robi to bałagan w powiadomieniach i można przeoczyć te ważniejsze ;)

Ale taki układ Cię chroni przed czytaniem tych 15 o treści:

'Mega, gratki, niech się nosi, petarda...."

Ja wystarczy ze popatrzę na nick, nie muszę otwierać wiadomości by poznać jej treść.

Myślę ze trafienia mam na poziomie 90%

Oszczędza to sporo czasu , wolę tak niż kolejny raz czytać pierdoły od których mdli.

Szczerze mówiąc to "trochę" denerwujące, kiedy wchodzę na forum i widzę, że mam powiadomienie o 40 nowych postach, a kiedy je odczytam to okazuje się, że to rozmówka dwóch jegomościów w typie:

 

- taki na pasku

- gratki

- dzięki dzięki

- no świetny

- tak, fantastyczny

- z czarną tarczą też jest fajny

- no, albo z musztardową

- raz jeszcze gratuluję zakupu (zegar ogólnodostępny, żaden biały kruk, cały problem z zakupem polega na wyjęciu cebulionów z portfela) 

- dzięki dzięki

- a jeszcze ile on ma średnicy? (wiadomo jaka to marka i model, wystarczy klik w Google i masz pełną informację, że 42mm)

- no 42mm

- aha, dzięki

- no taki męski standard

- to zależy, miałem Pykpykcena 44 i leżał dobrze, ale z Bumbumzonem 40 czułem się nie bardzo

- no, to zależy

- no, dzięki

- a na bransie jak

- świetnie świetnie

- no to super, to gratki raz jeszcze

- dzięki dzięki 

 

I tak 4 strony...

  

Hehe, celne spostrzeżenie, od siebie dodam że po takiej rozmowie często dodawany jest nowy temat pod tytułem " Policzmy.....(i tu dowolny model zegarka)" :D

Czytanie takich tematów jest tak pasjonujące i zajmujące jak...głaskanie kota ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taki układ Cię chroni przed czytaniem tych 15 o treści:

'Mega, gratki, niech się nosi, petarda...."

Ja wystarczy ze popatrzę na nick, nie muszę otwierać wiadomości by poznać jej treść.

Myślę ze trafienia mam na poziomie 90%

Oszczędza to sporo czasu , wolę tak niż kolejny raz czytać pierdoły od których mdli.

 

Ale gdy klikam na najnowsze powiadomienie to i tak przenosi mnie do pierwszego nieprzeczytanego posta... Wiec i tak mnie to nie chroni przed tym o czym Ty napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu nie mam żadnych przypomnień ustawionych - pamiętam gdzie coś pisałem i rano przy kawce sobie przeglądam czy ktoś coś dosmarował - a że nie piszę dużo to nie mam problemu z zapamiętaniem.

Nie mam przypomnień, nie mam obserwowanych tematów, przeglądam kiedy chcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu nie mam żadnych przypomnień ustawionych - pamiętam gdzie coś pisałem i rano przy kawce sobie przeglądam czy ktoś coś dosmarował - a że nie piszę dużo to nie mam problemu z zapamiętaniem.

Nie mam przypomnień, nie mam obserwowanych tematów, przeglądam kiedy chcę

 

Jak mawiała moja śp. babcia "jakim mnie Panie Boże stworzyłeś, takim mnie masz".

Ale gdy klikam na najnowsze powiadomienie to i tak przenosi mnie do pierwszego nieprzeczytanego posta... Wiec i tak mnie to nie chroni przed tym o czym Ty napisałeś.

 

Problemem nie jest nawet brak możliwości pominięcia takiego "czata", kwestia jest w tym, że te -naście czy -dziesiąt powiadomień o nim może przykrywać wcześniejsze powiadomienia. Podejrzewam jednak, że bez zmiany silnika forum się tego nie ruszy.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod IP.Board 3.x już nikt nic nie pisze (w tym ja). Po przejściu na IPS4 (nowa wersja) możemy się " bawić" w takie zmiany.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to już to k**estwo jest na moim prywatnym mailu. Nie otwierałem linka a dopasowało mój nick z forum do mojego prywatnego maila... kur.wa!!! Nie wiem jak to działa, ale myślałem , że to forum ma jakieś zabezpieczenia i chroni swoich użytkowników...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie da nic zrobić to spoko dam radę :) A to powiadomienie dzienne/tygodniowe w jakich godzinach wyskakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda dzisiaj wersja mobilna :(post-109112-0-03240600-1554818055_thumb.pngpost-109112-0-75800900-1554818086_thumb.png


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

U mnie jest wszystko w porządku.

Nie szukałeś pralki ostatnio?! ;)

 

post-69581-0-22741000-1554818385_thumb.png

 

Edycja.

 

Cofam. Przełączając się na mobilną ma to samo co Ty.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie też reklamy na mobilnej zasłaniają pół strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie operator reklam takowe włączył. Ja nic nie mogę. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie wszystko ok :-) I żadnego AGD nie szukałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

U mnie wszystko ok :-) I żadnego AGD nie szukałem ;-)

A jesteś na mobilnej czy pełnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.